Nový svět zrozený z krize..Základní příjem, daňový a sociální systém, který odmění aktivní

Základní příjem, daňový a sociální systém, který odmění aktivní a trestá pasivní… i když i pasivní nemusí platit daně… Daně platí peníze a lze se jim vyhnout zcela… a to kompletně všem….Jednoduché a přesné a kompletní řešení. Ideální v krizi, nebo například podmínkách jaké má dnes Venezuela, bude mít Ukrajina…a mnoho zemí Afriky…. Samozřejmě už mám i odezvu na hlas… Tzv Plechovou hubu… Jde o to, že takto lze informace předat rychleji a jsem na tohle zvyklý. Pomalé přehrávání je pro mne fakt nuda… Jsem si jist, že mnoho z Vás ocení právě ten tok informací spíše než obal, v němž jsou zabaleny…. Ale uvidíme… Josef Kozák… gwine@post.cz

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

  1. Pavel napsal:

    Nepodmíněný základní příjem je určitá cesta v postmoderní společnosti, kdy ubývá dobře placených pracovních míst. Ale opravdu nevím jak by toto mohlo fungovat v rozvojových zemích, kde za 50 roků vzrostl počet obyvatel 2x i více. Jen na Kubě například ze 6-ti milionů obyvatel v roce 1960 na 11+ v roce 2015. V zemích kde se lidi množí s prominutím „jak králíci“ toto nemůže fungovat. Na to tyto země prostě nemohou mít. Pro ně může fungovat jen způsob vládnutí, který je dnes v Číně – tzv. státní kapitalismus v kombinaci se soukromým kapitálem a event. ještě doplněný o vládu „meritokracie“.

  2. kalia napsal:

    Tento systém vypadá také dobře (životaschopně). Hodně záleží i na lidech, jestli by přechod probíhal tak, jak bylo popsáno (ale mohl by).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.