Nutné si připomenout a uvědomit pozici, ve které dnes lidstvo stojí. Všude. Na celém světě, ale hlavně v EVROPĚ

…..vrátíme se pár měsíců do minulosti, kde byl jasný příklad něčeho, co jsme viděli, četli, vnímali, ale neuvědomili si podstatu celého děje, do kterého je dnes lidstvo zatlačeno. Žluté vesty????

06:54

ANO. Ona selhala, když se známá politička neumí ubránit, tak jak se pak mají ubránit obyčejní lidé? Měla koupit kvér na sebeobranu, děti poslat s manželem pryč a začít dělat pořádek. To je jediné, čemu druhá strana rozumí. Diskuze je pro ně slabost, chápání jejich potřeb je pro ně slabost, ale kulce a dobře mířené ráně rozumí.

Zprofanovaní politici jedou na vlně obav a strachu, ale až lidi pochopí, že už nemají co ztratit (viz. platné teze Marxismu – Leninismu) a vezmou obranu s probudivší se policií a vojskem do vlastních rukou, tak bude pozdě. Soudce Lynch je tvrdý, rychlý a bere všechny (počínaje viditelnými)….. Smůla je, že to vždy odnesou i relativně “nevinní.”
Jako Sorry. No spíše promiňte. To není vyhrožování, to je pouze konstatování “status quo” a logického důsledku…. Nikam jinam to dojít už nemůže! SYSTÉM JE na konečné…..
A to i s podepisováním jakýchkoliv paktů bez souhlasů národů a lidí. Ano, ten poslední byla absolutní tečka za vším. Rozumíte dobře, za vším…

Zbytek si prosím domyslete sami, co tím vším bylo myšleno a zároveň spuštěno. Jinam to nevede…..

Děkuji za pochopení….

tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. jirik napsal:

  Šok před Vánoci? Všechno je jinak, podle dokumentu hlasovala pro Globální kompakt o uprchlících celá česká vláda, nikdo se nezdržel hlasování a nikdo nebyl proti! Ministr zahraničí Tomáš Petříček řekl, že si nepamatuje, jestli se Andrej Babiš zdržel nebo hlasoval proti, ale dokument to jednoznačně vyvrací, vláda totiž odsouhlasila usnesení jednomyslně! Proč se premiér alespoň nezdržel hlasování, když tvrdí, že nesouhlasí s oběma globálními pakty?
  https://aeronet.cz/news/sok-pred-vanoci-vsechno-je-jinak-podle-dokumentu-hlasovala-pro-globalni-kompakt-o-uprchlicich-cela-ceska-vlada-nikdo-se-nezdrzel-hlasovani-a-nikdo-nebyl-proti-ministr-zahranici-tomas-petricek-rekl/

 2. bloblo napsal:

  No fuj, myslím, že nám bohatě stačí prak, vzduchovka, i krátká, a bydlet ve vyšším patře. Tam se na nás žádná středověká opice s AK47 nedostane. :))

  Aby si lidi pořídili palný zbraně, doporučuji na potkání už cca 10 let. I kdyby jste ji nepotřebovali, včetně střeliva, máte v tom uloženou finanční hodnotu. Kdyby se něco hodně pokakalo, finanční hodnta rapidně vzroste na několikanásobek a nebudete mít najednou pochyby nad svým rozhodnutím. Včetně blbých nápadů se toho zase zbavovat.

 3. bloblo napsal:

  „A to i s podepisováním jakýchkoliv paktů bez souhlasů národů a lidí.“
  Ale ano, bylo to s nepřímým souhlasem obyvatel rozvojového koblihostánu. Navolili si tyhle zástupce i přes to, že dávno před volbama bylo očividný, že jsou PRO migranty a islám v ČR. Co dodat??

  • Jan napsal:

   Proto nas nahnali do EU, OSN i NATO aniz bychom vedeli a meli informace o smlouvach. Cilem je, odstranit vsude nase pravo veta a vetsinovym rozhodovanim o nas rozhodovat bez nas. To je pro ne demokracie. Proto uzakonit Referendum, nechat o exitech hlasovat a pryc z techhle globalistickych spolku, ktere nas tahnou tam, kam nechceme a v NATO z nas delaji zlocince vrazdenim vlastencu, kterym rika NATO teroristi. Pomniky v Afghanistanu nasim padlym zoldakum tam vlastenci z Talibanu zbouraji, az vsechny okupanty vyzenou. I nas! Prestanme byt na strane zla!

   • bloblo napsal:

    na zvědavci:

    Chyba Volicu (coinageboy | 24.12.18 19:24)

    Kdyby volici opravdu nemeli v hlave nasrano tak by ty strany ktery nerespektuji vuli lidu zlikvidoovali u volebnich urern.

 4. jirik napsal:

  Koalice vedená Spojenými státy bude pokračovat v operaci zaměřené na potírání islámské státní teroristické organizace* v Sýrii, informovala tisková služba sdružení.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201812258802298-USA-pokracovani-operace-IS-Syrie/
  „Koordinované útoky zničily materiální a technické zásobovací zařízení a místa IS a v konečném důsledku vážně narušily schopnosti IS manévrovat a ovládat své bojové jednotky a také zničily několik set militantů IS na bojišti“, říká se v prohlášení.

 5. jirik napsal:

  Bezpečnostní Situace ve Světě
  Svět:
  V současné době je hlášeno 42 aktivních sopek
  https://vk.com/morganastander?w=wall375203528_3853%2Fall

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.