O co skutečně šlo ve válce v Iráku?

Příčinou nebyl žádný Islámský terorismus – to bylo jen divadlo. USA se chtěly zmocnit toho, co objevil Saddam Husain při vykopávkách prastarých civilizací Babylonu. Američtí vojáci se speciálním výcvikem absolutně ničili historické památky a ukradli téměř všechny artefakty s DNA z iráckých muzeí. Američané si z hlubin bagdádského muzea odvezli technologii odkrývání portálů. Americký generál řekl: dostali jsme to, co jsme chtěli již dávno – dvě věci: DNA bytostí i formule na změnu DNA a mechanismus kontroly zdroje energie. Nyní je ta to technologie tzv. padlých andělů u světové elity, která toho chce využít pro kontrolu celého světa. Ukradli například DNA mýtického krále Nimroda a chtějí tuto DNA tzv. vzkřísit. USA chtěli z bagdádského muzea získat především hlavu Nimroda, která se nachází ve speciálním kontejneru se speciální tekutinou, která po tisíce let chrání DNA Nimroda před rozkladem. Získali DNA i jiných bájných králů a také technologii de facto na jejich oživení.

 

 

A zde druhé video – s prvním možná související.

Mág Rodomir (nalezen v sarkofágu při stavbě r. 2008) je již oživlý, chodí a hovoří. Chrání ho v Íránu. Byl knězem a mágem v době Rurika. Nyní hovoří a jeho slova změní svět. Írán ho nevydá v žádném případě.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. bloblo napsal:

  No teda,to jsem zas oHROMen:)) Jen bych při zmínkách o armádě USA asi nepoužíval furt tu fotku s čínským specnazem.

  • michal napsal:

   blobo. Máš pravdu. SŠA sú multi-kulti, takže „ksichty“ nie sú rozhodujúce. Ale kamufláž, zbrane a tvar prilieb nie sú americké…

  • acidjoe napsal:

   Nic takového jako čínský specnaz neexistuje ty v.le jeden, je jen jeden jediný a to ruský. Tvůj nick přesně odpovídá výši tvého IQ 😀

   • bloblo napsal:

    Hlavně že když jakýkoliv ruský voják mluví o zahraničních speciálních jednotkách, mluví jako o specnazu, říká doslova třeba „amerikansky specnaz“, protože je to pro ně prostě označení speciálních sil. Ty máš IQ kolik?

 2. acidjoe napsal:

  Myslím, že je to pravda. O Rodomirovi nic nevím, ale ohledně těch artefaktů souhlasím, o tyto se věci se zajímám. Kdyby se lidstvo dozvědělo Pravdu, 95 procent zešílí, neboť není na takovou nálož připraveno.

 3. oskar napsal:

  Zrovna včera večer jsem se díval na film: X Men-Apokalypsa, jako by nám tím chtěli něco říct (nejen v tomto filmu, ale už v mnoha filmech)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..