O.Lukáš – zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!! Lidé lidem

UVĚDOMTE SI, ŽE VEŠKERÁ LEGRACE KONČÍ!!!!!

09:45

NE, ne, milí přátelé!
Tyto prezidentské volby už nejsou jen dalšími v předlouhé řadě bezvýznamných. Tentokrát jde o událost natolik významnou, že ovlivní zcela zásadně existenci každého z nás, našich rodin i naší země na dobu náramně dlouhou a možná i nevratně. Pokud vám není osud váš, vašich blízkých i nás všech lhostejný, je naprosto nejvyšší čas dát stranou vše nepodstatné, vzít rozum a zkušenost do hrsti a vyrazit k volebním urnám. To proto, že nadnárodní síly temna už nezakrytě vytáhly do boje za zničení bílé rasy, české země, našeho kulturního dědictví, hodnot, rodin, domovů, zkrátka všeho, čím jsme.
Pokusme se proto odložit uměle vytvořené předsudky, pomluvy a nenávistné projevy „expertů“ ČT a ČR, jakož i Bakalových plátků a nahlédněme do politicko-lidské kuchyně obou zůstavších kandidátů!

Jiří Drahoš:
Přeskočme informace z netu o tom, že Drahošovu spolupráci (agent Bas) si STB vynutila díky jeho homopedofilním sklonům, že odcizioval kolegům jejich nápady a patenty, že sepsal „vědeckou vítačskou chartu“ pražské kavárny, která odstartovala polarizaci společnosti. Pomiňme i konspirační úvahy, proč používá bezdioptrické brýle (podobně vypadají špionážní zařízení, které dokáže zobrazovat nápovědu nebo fungovat jako sluchátko). Pominout však nemůžeme tvrzení nezávislých médií, že je členem Římského klubu, dokonce prý šéfem české pobočky, neboť jde o zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a třinácti nejbohatšími iluminátskými rodinami z USA usilujícími o vyhlazení velké části světové populace – se Slovany včele. Že tak tento pán činí v zájmu osobní kariéry je sice pochopitelné, nikoli však omluvitelné.
Jak se zdá, nemá Drahoš jasný názor na řadu zásadních otázek života, neboť soudě dle jeho výroků v médiích mění neustále své postoje – nejspíš podle pokynů svých poradců zjišťujících, co chce dělný lid slyšet a co ne (což svědčí o nevyzrálé osobnosti chudé na životní zkušešnosti). Ještě horší je spektrum těch, kteří tuto loutku pražské kavárny podporují. Jde vesměs o rádoby umělce, experty na všechno kromě morálky, zkorumpované presstituty a parazitní multikulti neziskovky plné deviantů nejrůznějšího zrna, novodobých fašistů, kteří ukazují na každého s jiným názorem a řvou „fašisti!“ V čele mrzkých charakterů podporujících Drahoše, pro které jsou slova jako vlast či národ symbolem zavilé nenávisti, stojí světově proslulý tunelář Kalousek a mj. i Muslimská obec v Praze. Náhoda?
Za nejprůkaznější informaci o tom, s kým máme tu čest, považuji to, jakých technologií moci si troufla koalice „Antizeman“, jejímž lídrem je nyní Drahoš, použít proti stávajícímu prezidentovi již v prvním kole voleb. Jmenujme alespoň ty, co se provalily v médiích: výzva voličům, aby nevolili Zemana, neboť z prvního kola prý postupuje automaticky, dále profesionálně padělaný pořad TV Barrandov – rozhovory Zemana se Soukupem, kde se najednou objevil jako host i Horáček, aby podpásově útočil na Zemana. Opomenout nelze ani trestnou dezinformační kampaň havlistického novináře Jindřicha Šídla, nebo fyzické napadení pana prezidenta polonahou ukrajinskou satanistkou skupiny FEMEN. Náhoda? Nikoliv, podle činů poznáte je! Za krajně znepokujující lze označit Drahošovu podporu masivní islamizaci ČR, jakož i zavedení tvrdé cenzury a trestání lidí za šíření pravdy. Komu zůstalala v hlavě alespoň jedna buňka na myšlení, tomu už nejspíš dochází, že tato „elita“ podporovaná Sorošovými prodejnami titulů a Bakalovými médii je nejhorší morální stokou společnosti plnou roztoků vlastizrady, korupce, primitivního hulvátství, zákeřné podlosti a fanatické nenávisti. Mají fůru titulů, které však jen dokládají starou pravdu, že vzdělání bez etiky a životní moudrosti je otcem egoismu a matkou chamtivosti.

Miloš Zeman:
Nepatřím mezi jeho zaslepené obdivovatele, přesto se vší zodpovědností a po mnoha zkušenostech z reálného života musím konstatovat, že je jedinou smysluplnou alternativou pro každého, kdo nechce,
O.Lukáš – zamyšlení na prezidentskými volbami – veškerá legrace končí!!!
aby se ČR změnila v chalífát plný pedofilních úchylů, bezohledných parazitů a zákeřných vrahů, nebo další zemí německého Makrelistánu či neskončila v jaderné válce s Ruskem, je Miloš Zeman. Právě on jako jeden z posledních statečných drží eurohujery a agenty světovlády bažící po zbytku toho, co se ještě nepodařilo ukrást, po zotročení nás všech, po likvidaci bílé rasy a původního obyvatelstva atd. pevně na uzdě. Právě on přivedl do ČR stamiliardy od ruských a čínských investorů, právě on dává kapky EU psychopatům připravujícím Evropě dokonalou sebevraždu. Je mluvčím obyčejných (tedy poctivých a pracovitých) občanů a kritikem zkorumpovaných vlastizrádců.
Takže, moji milí, vyberte si:
 Chcete-li školství plné pedofilů, homosexuálů a parazitních neziskovek islamizujících mozky našich dětí už ve školkách, volte Drahoše!
 Toužíte-li po nepředstavitelné kriminalitě, nejhorších úchylech a psychopatech z celé Afriky, po skučení imámů, po zákonech šaríja, pod jejíž rouškou budou znásilňovat vaše dcery a popravovat bez soudu, volte Drahoše!
 Je-li vaším snem, abychom se stali německou zemí pod vedením landsmanšaftu, aby vaši synové umírali ve válce kdesi v zahraničí za zájmy kohosi, kdo chce zotročit svět, volte Drahoše!
 Chcete-li, aby juvenilní justice po vzoru Barnevernet mohla kdykoliv ukrást vaše děti a dát je pedofilům k „výchově“ nebo obchodníkům s bílým masem na prostituci či orgány, volte Drahoše!
 Nevadí-li vám devastace hodnot a odkazu našich předků, pošlapávání pravdy, rozbíjení rodiny, padělání historie a likvidace naší vlasti, volte Drahoše!
Netvrdím, že Drahoš to vše aktivně podporuje, ale svými činy a názory tomu všemu dláždí cestu. Na rozdíl od Zemana, který tomu všemu vědomě brání, neboť vidí mnohem dál.
Vím, že tyto řádky vzedmou další vlnu nenávisti pražské kavárny k našemu sdružení a touhu po naší likvidaci (už na ní pracují, jako záminku si vzali cenu pro Tomáše Ortela a uvalili na nás soud a exekuci). Ale máme jen proto mlčet, otevírat cestu lžím a likvidaci naší země? Ani náhodou! Naštěstí nejsme sami, už nás začínají ve vší tichosti kromě tisíců obyvatel podporovat i nezkorumpovaní soudci a policisté, vojáci a další. Vědí, jak moc tím riskují, ale právě proto, aby jejich děti nemusely riskovat stejně, změnu tohoto zrůdného systému považují za nezbytnou. A jak se rozhodnete vy? Bojíte se šířit pravdu? Nevadí! Máte strach ze šikany v zaměstnání? Nevadí! Nemusíte psát ani mluvit, to riskují jiní, ale jedno udělat musíte, chcete-li si sami před sebou a svými dětmi zachovat úctu: Jděte znovu k volbám a prodlužte současnému prezidentovi jeho mandát!
Armagedon – boj dobra se zlem vrcholí. A uctívači temného slunce (sluníčkáři – satanisté) v posledních křečích převracejí obsahy pojmů vzhůru nohama, abyste si současnou hodnotovou devastaci neuvědomovali. Vrcholí i bitva o vědomí a svědomí každého z nás. A bohužel už také – o holou existenci obyvatel České republiky i jí samotné. A na vás záleží, zda dopustíte, aby naši budoucnost zničili pohrobkové těch, kteří ukřižovali Ježíše, upálili Giordana Bruna nebo Jana Husa. Pomozte nám, prosím, probouzet naše spoluobčany (téměř 40% vůbec k volbám nepřišlo) z mediální hypnózy, z beznaděje, lhostejnosti a otupění, probuďte ve svých přátelích Blanické rytíře, pokropte je živou vodou odpovědnosti a doveďte je k volbám! Budou-li volby opět „cinknuté“ podivnými hlasy ze zahraničí, bude každý náš hlas nenahraditelný. Svoboda nebo otroctví? Rozhodněme se správně!
Jménem nás všech vám všem za všechny vlastence děkuje
Oldřich Lukáš, iniciativa Lidé lidem

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
7 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
octanSysiLubošjirikAles Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

ZEMAN vs DRAHOŠ – 23.1.2018 – DUEL TV PRIMA – První prezidentská debata
ke stažení na jednom úložišti zadat zeman vs drahos

octan
Host
octan

Dobrý den, protože jsem člověk, kterému nestačí částečná pravda, mám tu několik doplňujících otázek:
1) jaké konkrétně názory Drahoš stále mění?
2) kdo a kdy řval „fašisti!“?
3) co konkrétně vytuneloval Kalousek?
4) kde najdu vyjádření muslimáků na podporu Drahoše
5) jakým výrokem (či jiným způsobem) Drahoš podporuje islamizaci?
6) jakým výrokem (či jiným způsobem) Drahoš slíbil cenzuru atd.?
7) jak se v Drahošově případě projevuje morální stoka, hulvátství a nenávist?
8) co udělal pan prezident Miloš Zeman proti islamizaci (kromě nenávistných výroků)?

Děkuji za odpovědi, které rozšíří mé obzory

jirik
Host
jirik

K bodu 5

je tam i video

„Přijmout tady nějakých 2 600 z bezpečnostního hlediska prověřených uprchlíků nebo migrantů by neměl být žádný problém. Samozřejmě po zkušenosti z minula si kladu otázku, kolik by jich tady vlastně zůstalo,“ řekl Drahoš.

„Otázka je, jak budou po jedněch migračních kvótách následovat další. Určitě v desetimilionovém množství nemůže být problém mít tady, myslím, že podle těch kvót, ke kterým jsme se zavázali, že to je asi dva tisíce, dva a půl tisíce migrantů, ale to ten problém neřeší,“ prohlásil Drahoš.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/diskuse-s-prezidentskym-kandidatem-jiri-drahosem-fv1-/domaci.aspx?c=A170629_175731_domaci_kop

Radek
Host
Radek

ano pane Drahoši,
máte pravdu – v desetimiliónovém národu dva a půl tisíce migrantů rozptýlíte snadno, matematicky či statisticky je
ten počet zcela mizivý, a pokud některý z nich někoho znásilní, zmlátí nebo zabije, mávneme nad tím rukou, je to opravdu
nevýznamný zlomek procenta…

ale jen do chvíle, než ten zmlácený budete přímo VY, nebo bude znásilněna VAŠE manželka či dcera (máte-li ji),
pak se ten úhel pohledu velmi rychle změní a z toho statistického čísla je najednou osobní tragédie.

A je asi ošklivé, co napíšu, ale myslím si, že kulturně obohaceni by měli být v první řadě vítači a vítačky!
Radek

octan
Host
octan

Smrt jednotlivce je tragédie, smrt milionu je statistika – to byl už Stalinův oblíbený bonmot. Ale i kdyby těch dva a půl tisíce migrantů opravdu přišlo, pořád bude větší pravděpodobnost že mě zmlátí/okrade/znásilní/zabije Čech. Jen za rok 2016 Češi spáchali přes 14000 násilných trestných činů.

https://zpravy.idnes.cz/kriminalita-cesko-pokles-0he-/krimi.aspx?c=A170124_131525_krimi_jkk

jirik
Host
jirik

A z těch Čechů vytřídit podle lokalit – Morava, Slezsko, Chodsko, Valšsko,…..Romové a další menšiny mající české občanství – je to poněkud složitější….
——
Vzpomenul jsem si na jeden vtip –

Ve vagonu sedí dívka a muž;
a dívka říká, že nejlepší milenci jsou indiáni a maďaři…..
muž se omlouvá – promiňte zapomněl jsem se představit – Jmenuji se Ištván Vinetou

——
Jinak je dobré sledovat tyto weby:
http://www.fsfinalword.cz/?page=erik-best – je to američan žijící v česku
http://www.rukojmi.cz/ – internetové noviny řídí novinář Břetislav Olšer
http://www.novarepublika.cz/

octan
Host
octan

Díky za odpověď, tento přístup ale považuji za velmi zjednodušující. Automaticky neplatí, že migrant = muslim, v dnešní době se v ČR jedná především o imigranty (včetně ekonomických) Slovanského původu (Ukrajina, Balkán). V ČR máme jenom ty migranty, kterým sem povolíme vstup a Jiří Drahoš slibuje účinně zasáhnout proti kvótám, které by nám nařizovaly, které migranty máme přijmout. Samozřejmě (bohužel) není v kompetenci prezidenta nařizovat nějaká opatření, nicméně pan Drahoš by jako prezident neformálně jednal s evropskými politiky a mohl by kvótám zabránit diplomatickou cestou. To současný pan prezident Miloš Zeman za 5 let svého mandátu neudělal. Protože si nepřeji… Číst vice »

raja
Admin

Dobrý den, rozumím tomu, v jakém bodu hledání se nacházíte, já jsem tam byla taky… Proto vím, že vám nemohu dát ultimátní důkaz, který by vás přesvědčil o tom, že pravdu máme my. Jedná se spíše o jednotlivé střípky, které vám po nějaké době začnou sami skládat obrázek nebo mozaiku…Až budete mít pár dílků této mozaiky na místě, tak se vám už zbytek obrazu složí. Svoji mozaiku jsem skládala 7 let. Ne každý je však takového myšlení (mozaikového) schopen, někteří lidé mají tzv. kaleidoskopické myšlení, kdy jim každý další střípek v celkovém obrazu činí ještě větší zmatek. Neznám vás a… Číst vice »

octan
Host
octan

Než si dám nějaký kámen do mozaiky, pečlivě ho zkoumám. Dávám do ní pouze kameny pravdivé, ty lživé zahazuju. Na Tadescu jich nabírám opravdu hodně, u mnohých mám ale pochybnosti a zatím to vypadá, že značnou část budu muset zahodit 🙁 První kandidát na řadě je zatím informace o tom, že nás pan prezident Miloš Zeman na rozdíl od pana Drahoše zachrání před kriminalitou způsobenou migranty. Prostě z již uvedených důvodů pochybuji, že je tato informace pravdivá.

Sysi
Host
Sysi

Milý Octane, Miloš Zeman měl zásadní projev v OSN, kde se k migraci vyjadřoval. Odmítl přerozdělování a byl vůbec první světový politik, který takto otevřeně na světovém fóru mluvil. Jako pomoc navrhl finanční pomoc v zemích migrantů. Zaprodaná média, včetně ČT jeho projev plánovitě neodvysílala. Rovněž tak ignorují veškeré konstruktivní projevy V. Putina. Nehodí se jim to prostě do krámu. Pan Drahoš v roce 2015 podepsal jako jeden z prvních Výzvu vědců, kde migraci podporuje. Dále existuje video, kde mu 2600 migrantů připadá zanedbatelných. Jenže, jakmile přijmeme 2600 migrantů, budeme přijímat další a další. Dublin IV. který je v EU… Číst vice »

Ales
Host
Ales

Octan: Podivej se na kazdodenni realitu Parize, cele Francie. Malmo, celeho Svedska. Ukrajiny, Donbasu. Zjisti si jak a proc to tak je a pak pokladej dalsi otazky. Chces volit Drahose? Uvedomujes si, ze je to jen mluvici hlava a ridi ho uplne jini lide? Ze nejde ani o toho Zemana? Jde o to, co oba predstavuji. O smer, ktery si lide nasi zeme vyberou. Zeman neni perfektni, ani byt nemusi. Urcite nas ovsem nezaproda za par supu tem stvuram z Bruselu – Fashingtonu. Hledej skutecne odpovedi, ne spory. V EU nas ceka pouze postupne zotroceni – nasledne vyhlazeni. Ceska Republika… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Milý Octane, Prezident Zeman jako jediný a první politik odmítl přerozdělování migrantů na fóru OSN. Nabídl pouze pomoc finanční v uprchlických zemích. Česká média včetně ČT ignorovala jeho projev a nezveřejnila jej. Zrovna tak nezveřejňují konstruktivní projevy V. Putina. Neukazují nám až milionové demonstrace poláků a podobně. Jsme obelháváni a manipulováni. Tím, že M. Zeman otevřeně odmítá jménem ČR migranty, jeho stanoviska se dostávají prostřednictvím médií (např. Al-Jazeera) i do arabských a afrických zemí. A to je velmi užitečná a záslužná činnost. Migranti ví, že zde nejsou vítáni. To by se za Drahoše nestalo. Ten naopak v roce 2015 podepsal… Číst vice »

Sysi
Host
Sysi

Pardon, psala jsem výše uvedený příspěvek podruhé, protože se mi ten původní zcela ztratil. Teď vidím, že byl zveřejněn tak rychle, že jsem jej pomalu ani nestačila odeslat :)))

jirik
Host
jirik

Došlo emailem O co opravdu jde ? O A M N E S T I I 1. Prezident Miloš Zeman jasně deklaroval, že nebude vyhlašovat amnestii a dávat milosti. 2. Pokud se stane premiérem Ing. Andrej Babiš, tak posílí policii a vyšetřování všech závažných kriminálních, hospodářských a finančních deliktů. Z této konstelace mnozí již – odsouzení (Rath, Janoušek, Dalík, a mnozí další), – vyšetřovaní jako Jana Nagyová-Nečasová, Parkanová, Rittig, Novák a mnoho dalších – a doposud nevyšetřovaní (solární baron, OKD, Evropské fondy, Vrbětice atd..) mají velký s t r a ch, že si své zločiny budou muset odpykat. Že nebude… Číst vice »

Luboš
Host
Sysi
Host
Sysi

Je to proradná bestie 🙁

octan
Host
octan

Chtěl bych souhrnně odpovědět na všechny mě adresované komentáře. Zde odkaz na výzvu vědců, všichni se na ni odvolávají, ale málokdo ji skutečně četl: http://www.vyzvavedcu.cz/ Jediná věta, která vyzývá k přijímání migrantů je: „Všem, kdo v Evropě hledají útočiště, by mělo být zajištěno bezpečí a důstojné zacházení.“ Toto vyjádření limituje: azyl bude poskytnut jen těm, kdo hledají útočiště, ne zlatokopům a zločincům. Dále je dobré připomenout, že výzva byla publikována v době, kdy šlo statisícům Syřanů o život, v troskách Aleppa tou dobou zahynula cca 300 tisíc lidí. Toto vyjádření tedy nelze vztahovat na dnešní dobu, dnes říká Drahoš toto:… Číst vice »

octan
Host
octan

P.S.: Vzkaz pro redakci: už se mi párkrát stalo to samé co Sysi – komentář ještě před schválením zmizel, když jsem ho napsal znovu, objevil se dvakrát. Nešlo by to nějak technicky vyřešit? Nebo je to chyba WordPressu?