Skandální obhajoba uprchlíků v Rakousku. Opilost znamená souhlas k sexu?!

Vídeňský soud včera vynesl rozsudek nad skupinou iráckých migrantů, kteří měli při loňských silvestrovských oslavách znásilnit německou učitelku. Rozsudek je sice nepravomocný, ale soudkyně udělila některým z nich až třináctiletý trest odnětí svobody.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jak před několika dny informovala redakce serveru ParlamentníListy.cz, osmadvacetiletá německá učitelka přijela do Vídně oslavit příchod Nového roku společně se svojí kamarádkou. Obě popíjely v klubu, ale podnapilejší oběť pozdějšího brutálního znásilnění se nechala čtyřmi Iráčany vylákat ven a nakonec skončila u nich doma. Postupně se na bezmocné a notně opilé ženě vystřídali tito čtyři muži a další jejich známí.

Ženě bylo druhý den ráno na policii naměřeno dvě promile alkoholu, čehož sexuchtiví Iráčané zneužili. Podle obžaloby se měli trestného činu dopustit všichni tito iráčtí migranti (ve věku od dvaadvaceti do osmačtyřiceti let). Až na jednoho z nich se ke spáchání tohoto odsouzeníhodného činu nechtěli přiznat. Někteří přiznali, že se ženou měli sex. Tvrdili ovšem, že prvotní iniciativa vyšla z její strany. Jeden z nich odmítl, že by vůbec byl v onu chvíli v bytě.

 

Zdroj: 1


raja: Neuvěřitelné. Takže dámy, dávejte si pozor, s kým pijete. Aby jste náhodou mimoděk někomu nedali souhlas s pohlavním stykem. Jak absurdně tohle zní, že?

 

[wp_ad_camp_2]

1 Response

 1. Maroš napsal:

  Sex so zvieraťom je u nás /SK/ trestný čin, čo je samozrejme v poriadku. V Holandsku – teda v „našej“ únii – majú na to iný názor – možno aj vďaka postojom kráľovnej Beatrix – snáď ju nemusím /Bilderberg Group/ rozoberať. To – že sa v Holandsku prevádzkuje obchod s bielym mäsom ju zjavne neserie – detto výcvik psov na sex s ľuďmi! Ku tomu dodám, že existuje aj psí syfilis! – veľmi nebezpečný a prenosný na človeka! Hnus – o ktorom Beatrix a satanisti „nevedia“?!
  https://animalkomunita.club/clanek/6-zena-ktera-uci-psy-mit-sex-s-lidmi/
  Čisto podotázka /aj pre políciu/ – čo to do prdele je tá animakomunita.club – snáď nie National Geographic?!
  Králiček masturbátor medzi nohy?!
  „Vím, že králičí syfilitidou se člověk nakazit nemůže, tak by mne zajímalo, zdali by mohlo dojít i k nákaze králíka lidskou syfilis. Možná to zní úsměvně, ale zajímalo by mne to. Děkuji velmi a přeji hezký večer.“
  http://www.naceradska.cz/poradna/syfilis-kralicku/
  „Lymfadenitída u psov môže byť špecifický a nešpecifický a vyskytujú akútne alebo chronicky. Špecifická lymfadenitída je indikáciou konkrétneho ochorenia, napr.,

  syfilis,
  mor,
  tuberkulóza,
  aktinomykóza a ďalšie.“
  http://www.bryceresorts.com/sk/990-limfadenit-u-sobak-simptomy-lechenie.html

  V podstate – prvá posádka Krištofa Kolumba, ktorá musela byť ponechaná kvôli stroskotaniu lode na ostrove Hispánia – okrem rozporov a potýčok medzi sebou a indiánmi pošla aj na pohlavné choroby prenášané indiánkami – u ktorých /kmene v džungli/ je dodnes bežné, že z jedného prsníka koja dieťa a z druhého psa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *