Skandální obhajoba uprchlíků v Rakousku. Opilost znamená souhlas k sexu?!

Vídeňský soud včera vynesl rozsudek nad skupinou iráckých migrantů, kteří měli při loňských silvestrovských oslavách znásilnit německou učitelku. Rozsudek je sice nepravomocný, ale soudkyně udělila některým z nich až třináctiletý trest odnětí svobody.

 

 

 

Jak před několika dny informovala redakce serveru ParlamentníListy.cz, osmadvacetiletá německá učitelka přijela do Vídně oslavit příchod Nového roku společně se svojí kamarádkou. Obě popíjely v klubu, ale podnapilejší oběť pozdějšího brutálního znásilnění se nechala čtyřmi Iráčany vylákat ven a nakonec skončila u nich doma. Postupně se na bezmocné a notně opilé ženě vystřídali tito čtyři muži a další jejich známí.

Ženě bylo druhý den ráno na policii naměřeno dvě promile alkoholu, čehož sexuchtiví Iráčané zneužili. Podle obžaloby se měli trestného činu dopustit všichni tito iráčtí migranti (ve věku od dvaadvaceti do osmačtyřiceti let). Až na jednoho z nich se ke spáchání tohoto odsouzeníhodného činu nechtěli přiznat. Někteří přiznali, že se ženou měli sex. Tvrdili ovšem, že prvotní iniciativa vyšla z její strany. Jeden z nich odmítl, že by vůbec byl v onu chvíli v bytě.

 

Zdroj: 1


raja: Neuvěřitelné. Takže dámy, dávejte si pozor, s kým pijete. Aby jste náhodou mimoděk někomu nedali souhlas s pohlavním stykem. Jak absurdně tohle zní, že?

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Maroš
Host
Maroš

Sex so zvieraťom je u nás /SK/ trestný čin, čo je samozrejme v poriadku. V Holandsku – teda v „našej“ únii – majú na to iný názor – možno aj vďaka postojom kráľovnej Beatrix – snáď ju nemusím /Bilderberg Group/ rozoberať. To – že sa v Holandsku prevádzkuje obchod s bielym mäsom ju zjavne neserie – detto výcvik psov na sex s ľuďmi! Ku tomu dodám, že existuje aj psí syfilis! – veľmi nebezpečný a prenosný na človeka! Hnus – o ktorom Beatrix a satanisti „nevedia“?! https://animalkomunita.club/clanek/6-zena-ktera-uci-psy-mit-sex-s-lidmi/ Čisto podotázka /aj pre políciu/ – čo to do prdele je tá animakomunita.club… Číst vice »