Obloha a opět s chemtrails

AKTUALIZACE 11:54 Zlaté Moravce

Valašské meziříčí

Brno včera

A jeden z čtenářů nám poslal snímky jak vypadala postupně po 7 dnech focení síťka v oknu proti muchám. Místo much se nachytalo „BABÍ LÉTO“ v podobě chemtrails…..

Je nutné si uvědomit, že tohle všechno dýcháme…..

Děkujeme čtenáři za zaslání fotek, které byly pořízeny 5.11.2018 v okolí Hrušovan nad Jevišovkou po 16. hodině.

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
mariankosmaciriletomáš marnýPavel Stejskaljirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Viman
Host
Viman

U nás / nad Domažlicema / už třetí den inverze způsobená chemtrailsem, spím stále ještě při pootevřeném okně a slyším je hučet, jak lítají nízko nad mrakama a sypou a sypou ! sluníčko a déšť účelově NIKDE….

Tom
Host
Tom

Mě by zajímalo, jestli tohle svinstvo sypou i v Asii (Číně, Rusku a post sovětských státech), které nespadají pod kontrolu USA a nebo je to fenomén „pouze“ Evropy a Ameriky? Protože kdysi jsem někde četl, že většinou to rozprašují neoznačená letadla spadající pod NATO? Měl by někdo nějaké info, jestli je to celosvětový problém?

octomaník
Host
octomaník

v rusku taky – kdysi číňani sestřelili chemtrailové letadlo – možná to bylo na orgonetu
Отрава с самолётов химтрассы химтрейлы

https://youtu.be/bltOXvfWzeo

Sarka
Host
Sarka

Vse najdes na geoengineeringwatch.org. Sypou vsude s vyjimkou vetsi casti Afriky a Indie.

mariankosmac
Host
mariankosmac

Neviem ako v Číne, Mongolsku či Estónsku a južnej amerike. V Afrike to moc nie je. Kanárske ostrovy bez chemtrails. Inak skoro všade vrátane Austrálie, je to aj v Rusku. Niekde som počul že armáda USA môže zasahovať kde chce na svete tak ak by tie lietadlá spadali pod ňu, vojenské základne má USA skoro všade. Alebo majú povolenie od všetkých štátov na prelety?

irile
Host
irile

Neni pravda.Kanarske ostrovy a hodne chemtrails!
Mam fota z Tenerife,co jsem byla po dvakrát…
A vždy a pořádně!

mariankosmac
Host
mariankosmac

Tak to sa divím, na kanárskych ostrovoch sú observatória a potrebujú čistý vzduch, kvôli tomu je tam chemtrails zákonom zakázané.

irile
Host
irile

V Asii jsem si toho jevu vsimala… Nevidela jsem žádné bílé čáry na obloze. V Indii byl po ránu zvláštní opar,pak obloha cela zmodrala.Před setmenim byla obloha s nadechem žluté.Pak se setmělo. Černá obloha a hvězdy jako žárovky a satelit Měsíc osvetloval noční krajinu.Běda když nesvitil,nebylo videt na krok. A Thajsko nevídané změny počasí…Nepřirozené na tu dobu… Opět jsem bílé stopy chemu neviděla… Závěr z toho je,necitila jsem tam únavu !!! Spanek stacil jen par hodin.Pres den životní síla,což v EU skoro vymizela. Po příletu sem do Evropy , vždy tvrdý energetický náraz! Mohu přirovnat, jako když za běhu spadnete… Číst vice »

host
Host
host

Na severu u Děčína dnes ani jeden sprejer….

Sysi
Host
Sysi

Poměrně čerstvé video z Ruska:
https://www.youtube.com/watch?v=tC9TQAtrxe0

Žijeme uvnitř
Host
Žijeme uvnitř

Ok,plán bude asi takový…. v Africe, není nutné chemtrails umírají hlady,nebo nedostatek pitné vody. Rusko je asi s OSN a spolupráce funguje,aby ne vyhubení Slovanů je Boží nápad…. Číňané se nedají,už schválily 1 dítě na rodinu, Indie mě je záhadou…. Evropa a USA je jasná vec, spotřebuje nejvíc zdrojů z planety země

mino
Host
mino

Behom týždňa som absolvoval dve návštevy očného lekára. Prvá bola s mamkou, ktorá dostala opar na oko, ja dnes s pálením a rezaním v očiach.

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

tomáši pořád se ztrácejí moje příspěvky do diskuzí..no nic snad tento projde..v pondělí já i manželka od rána neskutečné pálení očí a slzení..trvalo do večera.šli jsme proto brzo spát-únavou. Dnes dobré a i zrak je jasnější..nenapadlo nás si vyplachovat i oči stříbrem, ale dle toho rozboru už vím proč..Děkujeme za radu!!!!

Maroš
Host
Maroš

Otázka – a čo tak namiesto zbierky na jedno kafico – vyzbierať sa aspoň na jednu S-400?! He he, alebo lacnejšie je založiť chov Medúz?
Bohové a Monstra: Medusa…4.část Historický dokument CZ
https://www.youtube.com/watch?v=lg86DLvhDrE

jirik
Host
jirik

To mohl zařídit Jarek Nohavica, možná by dojednal i dvě S-400

Český muzikant Jaromír Nohavica v moskevském Kremlu převzal Puškinovu medaili z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina u příležitosti ruského Dne národní jednoty.

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811048396903-jaromir-nohavica-vladimir-putin-puskinova-medaile/

video v odkazu na článek

Pavel Stejskal
Host
Pavel Stejskal

Chm, a kdo tady vlastně chemtrailoval za komunistů? Pamatuji se úplně stejné obrázky i před rokem 1989…

mariankosmac
Host
mariankosmac

Američani i sovieti mali zopár lietadiel čo robili dlhé kondenzačné čiary. Ale chemtraily ako dnes, pred rokom 2006 nepamätám, no je pravda že som o tom ani nevěděl a nesledoval som to. Som pozeral staré fotky a všade čistá modrá obloha.