Obrazy, které nám do mraků namalovali konstruktivní duchové Vesmíru

Včerejší obrázek dvou sluncí od jedné čtenářky tadesca nese s sebou i jiné zajímavé rysy. Posuďte sami. Aluška obmalovala obrázky červeným štětcem. Je jich tam ale více, než jsme zveřejnili. Třeba je najdete sami. Je to varování pro nás pro všechny….

17:54

Milí čtenáři, TM mě pověřil, abych vám vyznačila v malování obličeje v mracích, na které upozorňoval v předchozím článku. Tady je máte: (je jich tam o hodně víc, ale myslím že tahle sbírka stačí)

 

 

Tohle je pro srovnání originál:

Zde je zajímavý komentář od zdeňka540 a obrazy, které vidí on k tomu:

Když jsem si to pořádně prohlédl tak tam nevidím to co je obtáhlé štětcem, na těch místech vidím jiné obrazy, ale suma sumárum na stejno (hadi, draci,…). Každý to asi vidí jinak ale výsledná zpráva je stejná 🙂 To co mě zaujalo nejvíc bych rád sdílel.
Vidím tam ženskou dělohu. Nad ní i pod ní kříž. Kříže jsou oproti sobě zrcadlově obrácené (dualita). K vrchnímu kříži jde nějaký „tunel“ asi energie? Nebo je ten tunel znázorněním „děje“ Protože invaze rasy animus by ASI přišla „z vrchu“ tedy „z oblohy“.
Nad tunelem je nějaká slizká užovka (?) a pod ní doleva stočený drak. Neumím moc kreslit, takže to možná nevypadá tak děsivě jak to vidím já.
Celému tomu přihlíží velká hlava, místo úst obrácený trojúhelník. Velkou hlavu se snaží „srazit“ bíle zakreslená osoba (mou nakreslená vypadá jak šimpanz, pardon ale já prostě nejsem kreslířský talent 😀 ).
A je to tak dohromady i to o čem se píše.
23.9. Jupiter vystoupí z dělohy Panny (viz poznámka dole) a podle plánů temnot se má stát něco nepěkného (invaze animus) tedy ta „nadšená“ užovka. Nadšená, že se „konečně“ dostala kam chtěla. (Vubec! Zamítá se. )
Velký přihlížející obličej bych řekl že je „organizátor“ asi zástupce. Bílá osoba která chce praštit organizátora (čimž by zabránila invazi) jsou dle mého názoru „lidé od jinud“.

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Obrazy, které nám do mraků namalovali konstruktivní duchové Vesmíru"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tauri
Host
tauri

Nu já tam tedy nic nevidím, i když sosnu obrázky do pc a upravím expozici a jas ručně.
Spíš mi příjde, že člověk vidí, co jen vidět chce..jen záleží na nás, kam nás mysl zavane a představí si, co tam je. Jenomže tím zas vzniká problém, že čemu se věnuji, tomu dávám stále energii.

jirik
Host
jirik

No vidíš, já zas když jsem viděl červeně zvýrazněné obrazy, tak jeden mi připomněl Falca z nekonečného příběhu -taky jsem se asi spletnul…
http://curiosomundo.com.br/wp-content/uploads/2014/01/falkor.jpg

zdeněk540
Host
zdeněk540
Když jsem si to pořádně prohlédl tak tam nevidím to co je obtáhlé štětcem, na těch místech vidím jiné obrazy, ale suma sumárum na stejno (hadi, draci,…). Každý to asi vidí jinak ale výsledná zpráva je stejná 🙂 To co mě zaujalo nejvíc bych rád sdílel. Vidím tam ženskou dělohu. Nad ní i pod ní kříž. Kříže jsou oproti sobě zrcadlově obrácené (dualita). K vrchnímu kříži jde nějaký „tunel“ asi energie? Nebo je ten tunel znázorněním „děje“ Protože invaze rasy animus by ASI přišla „z vrchu“ tedy „z oblohy“. Nad tunelem je nějaká slizká užovka (?) a pod ní doleva… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!