Obří rvačka migrantů v Bosně: Rozlícený dav napadl policisty lahvemi, kamením a tyčemi (VIDEO)

Větší počet zraněných si vyžádala hromadná bitka, která se strhla v noci na dnešek v táboře migrantů ve městě Velika Kladuša na západě Bosny. Rozsáhlý konflikt si vyžádal zásah policie, která dvacet lidí zadržela. Šesti z nich hrozí deportace ze země, informovala regionální televize N1.

 

 

 

Policii zavolala ochranka dočasného migračního střediska Miral, když nedokázala situaci uklidnit a násilí se stupňovalo. Strážci přitom oznámili, že prvotní potyčka přerostla ve velký zápas, do něhož se zapojilo kolem stovky migrantů.

Rozlícený dav napadl i policisty, kteří do tábora přijeli. Násilníci je napadli skleněnými lahvemi, kamením a železnými tyčemi. Zranění při tom utrpěli nejméně tři policisté. Poškozeno bylo i jedno policejní vozidlo, sdělil televizi mluvčí bosenského ministerstva vnitra Ale Šiljdedić.

I když se za úsvitu podařilo konflikt ukončit, značné napětí v migračním centru trvá dál. Zásahová jednotka policie proto zůstává v blízkosti tábora.

zdroj: 1

Cpou se do Evropy, poněvadž jim někdo nalhal pohádku o lepším životě, a neumějí se ani slušně chovat. Nebo jsou tyto nepokoje také řízené?

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. fohat napsal:

  Jakpak se daří šerifovi DNES? SILNĚ NEKOREKTNÍ příklad,jak zatočit s parazity jakékoliv ráže http://internetweek.cz/veznice/veznice-arizona-usa

 2. .lak napsal:

  Kdo co čekal od potomků lovců kteří nikdy neměli starosti co přes dobu vegetačního klidu spoluprací skrze industriály. Hádejte po kom půjdou že jim ujídá.

 3. Aleš K napsal:

  Může to být řízené.. Anebo je to jednodušší. Stačí jim říci, dělejte binec kdykoliv to jde, a oni rádi s úsměvem na tváři se takto chovají. Však se na to podívejte jak se smějou.

 4. JardaRetarda napsal:

  Naša novozvolená pani prezidentka má priorítách aj vítanie imigrantov. Ďakujem všetkým, ktorí jej dali hlas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..