• Nezařazené
  • 0

Ochranka v brněnských nákupních centrech se připravuje na imigranty…..

….tak kolotoč pomalu začíná a dává se do pohybu i v České republice, konkrétně v obchodních centrech. Možná není dobré se dívat a pozorovat přistěhovalce, mohli by Vám při špatném pohledu dokonce i ublížit. Viz předchozí články.
Jak se bránit????? Je to jednoduché. Pokud politici odhlasují přílivovou vlnu do Čr, mějte u sebe letáky s adresama politiků kteří schválili jejich přítomnost v Čr a ukažte jim posunkovou řečí, že na těchto adresách dostanou jídlo, přenocování, i vlastního řidiče, peníze a oblečení!!!!

EXKLUZÍVNĚ / V oblíbených brněnských obchodních centrech Vaňkovka a Olympie se zvýšila bezpečnostní opatření. Důvodem je možný příliv uprchlíků.
Podobně je to i v dalších významnějších obchodních centrech nejen v Brně, ale i v jižních Čechách. Některé bezpečnostní agentury se připravují na nápor imigrantů.
Média v poslední době šokují záběry na dříve poklidná místa v Evropě plná uprchlíků. Podobné výjevy možná brzo nebudeme znát pouze z novinových článků. A zatímco česká vláda při přijímání opatření proti imigrantům, včetně posílené ostrahy hranic, nikam nechvátá, některé bezpečnostní agentury se už na krizovou situaci připravují.
Soukromá bezpečnostní služba M2C, tuzemská jednička v ochraně obchodních center, potvrdila na dotaz Security Magazínu, že její bezpečnostní manažeři v obchodních centrech na jihu České republiky jsou v intenzivním kontaktu s Policií ČR i Celní správou a jsou připraveni na možné incidenty související s příchodem afrických běženců z Vídně.
Rakousko tuto sobotu totiž zastavilo příjem žádostí o azyl, a tak vlna uprchlíků brzy začne postupovat směrem k nám. Obchodní centrum Vaňkovka je z tohoto pohledu rizikové, protože se nachází jak v blízkosti autobusového, tak vlakového nádraží.
Na sociálních sítích o víkendu proběhlo již několik zpráv o přítomnosti běženců na vlakovém nádraží v Olomouci. Větší přítomnost běženců však zatím nikde potvrzena nebyla. O vývoji v Brně a Olomouci vás budeme informovat.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na