Octování: Aktuálně Vysočina a Jižní Morava

Aktuálně Vysočina a Jižní Morava

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. octomanik napsal:

  tohle je na slovenském FB chemtrails
  Palo Singh mozno pouzitelne za bezvetria, aj to s velmi malym ucinkom. ale kedze sa na nas vali zo zapadu napraskovane pole „oblacnosti“, je tento nastroj bez sance.

  viac nadeje alebo aspon pozornosti by som venoval vyskumu a skusaniu orgonitovych chembusterov. vraj ked ich niekde na vychode vystrcili, behom chvilky tam uz boli cierne helikoptery
  https://www.facebook.com/Chemtrails-Slovensko-119957711669099/

 2. Lenka napsal:

  Ja byla u Ceske Lipy a obloha byla pomalovana az hruza.

 3. Michaela K napsal:

  A stačí třeba jen miska s octem u okna? Nebo z rozprašovačem doma, vím že mě kdysi maminka říkala že je dobré octem vystříkat zlehka místnosti a vyčistí se. Ale musí se to opakovat. Až bude domeček to s ručníkem určo vyzkouším, a v paneláku to zkusím též jen na lodžii.

  • octomaník napsal:

   Od jara do podzimu jsem měl na parapetu 3 misky celkem na litr octu. Když byla bouřka, byl její průběh daleko rychlejší a mírnější než bez těch misek s octem.
   Někdo doporučuje orgonity – mě třeba nefungují, ale zas mám úspěchy s octem, jiný má úspěchy s >>citronovými výpary<<; každému funguje něco jiného, ale výsledky jsou konstruktivní.

   • Ocet7% napsal:

    Pouzivame ocet 7% ve vode na oplachovani nadobi, v poslednim machani pradla, na 30 min. namacime maso do octove vody pred varenim, pokazdem pouziti kuchyne cistime kuchynskou linku 7% octem, po vysavati kobercu se sprejovou lahvi vysprejujeme koberce a sedaci soupravy potazene latkou zrovna tak zaclony (ty domacnosti ve kterych je kurak to velice uvitaji nebot ty zaclony se daji velice dobre vyprat – po vyprani jsou bile). Pozivate k vareni nerezove hrnce? Jestli ano daji se velice dobre octem vycistit. Ocet zaroven stabilizuje barviva v textiliich. Ono ani neni na skodu si cas od casu vysprejovat octem vnitrek obuvy. Proc? Nemyslim si, ze to potrebuje podrobne vysvetleni.

 4. jandera napsal:

  No já bych se spíše soustředil na nastávající zimu (o octování, cloudbustrech atd. je informací všude až příliš), letos meteoristé udělali opravdu významné kroky v řízení počasí, tak lze předpokládat velmi výrazné a velmi rychlé změny třeba i o 25 stupnnů za 24 hodin. Jsou schopni dostat do evropy arktický vzduch během pár hodin a pak sem dostat vhlky oceánský vzduch – o kalamity nebude nouze. Takže nám budou pěkně posilovat přirozenou imunitu.

 5. Jiří napsal:

  Octování jednoznačně bezvadně chunguje. Potřeboval jsem udržet čistou oblohu a bez deště kvůli rodinné sešlosti. Padly na to dva litry octa, dva staré ručníky nasáklé tak akorát, vystrčil jsem je na dřevěných hrábkách na vyvýšené místo a za hodinu začala sranda. Švagr tomu co viděl na obloze nemohl uvěřit. Kolo čisté oblohy jako bejk a v okolí husté mraky.
  Mám venku postavený pořádný chembuster, ale řekl bych, že přestává fungovat. Ještě loni dovedl pěkně pocasnovat chemku, letos to jaksi moc nezvládá…..

 6. Fotografka napsal:

  To samé se odehrávalo na Rakovnicku v okolí Kounova. Na krásně modré obloze se po poledni objevila letadla a během chvíle na ní byla jedna čára vedle druhé. Jsou to zločinci a prasata. Jinak se to nazvat nedá. Po pár hodinách sprejování už byla obloha plná mraků, tak jsem si tipla, že nejpozději druhý den bude pršet. Všímám si toho posledních pár let a je to čím dál tím horší.

 7. Maroš napsal:

  Obávam sa, že chemtrails lety sa už realizujú vyššie, ako len v troposfére – a tým pádom je kvôli prúdeniu troposféry octovanie neúčinné. Lietadlá – civilné – už fakticky nie je vidieť, tie chemtrails čiary tu odrazu sú. To nasvedčuje tomu, že lety už realizuje armáda, alebo podľa potrebného počtu lietadiel – určite nie naša armáda – takže sme jednoznačne v područí – CUDZEJ MOCNOSTI!
  Tomáši – navrhujem v záujme zachovania nevulgárnosti tohto webu, ale zároveň aj v záujme môcť vyjadriť svoje pocity inak, ako len tými satanistickými smajlíkmi – navrhujem akceptovať namiesto obligátneho nemeckého označenia zákruty /“kúa!“/ slovo – cuba – Cuba nie kvôli Kubáncom, ale cuba – ktoré sa vyslovuje – „kúa“.

  Takže sme v područí CUDZEJ MOCNOSTI – cuba!“
  Orishas “ Represent Cuba“ (feat. heather headley)
  https://www.youtube.com/watch?v=ZBoqCDSrWi8
  PAZ SIN FRONTERAS 2009 – FULL CONCERT
  https://www.youtube.com/watch?v=zX2UdsHRx8g

 8. Maroš napsal:

  No a kto si už pozrel to video z koncertu v Havane, tak si všimne symbolický odkaz Kubáncov bankstrom, ktorí rozpútali krízu v roku 2008 – 2009 – X-II-X! = No No WTC = No No Gibraltar – to sú tie dve čiarky na USD a Euro – ale aj na zlatom ruskom rubli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.