Odborný švýcarsko-německý výzkum o čárových kódech (pro znalce německého jazyka)

Pro údajné ,,znalce oboru“, kteří mě kontaktovali, že se prý tématem zabývají přes 20 let, dávám veřejně oskenovaný závěr z oficiálního zahraničního výzkumu čárových kódů. Byl bych rád, kdyby si někteří lidé první zjistili fakta předtím, než na mě budou sprostí do e-mailů, nebo diskuzí. Nemám zapotřebí číst žvásty kuřat, která se snaží učit orla létat.

Jeden z ještě celkem slušných komentářů údajného technika, který očividně za celých 20 let nepochopil nic o matérii. Ty sprosté jsem mazal.

,,Flejby 23.2.2017 (20:19) 

dobry den,
pokud to co tady myslite vazne,tak je mi vas uprimne lito.jaka antena? co je to za blaboly? ,..v tomto oboru se pohybuji jako technik 20let a vetsi nesmysly uz jsem dlouho necetl.“

 

PeaceMaker 24.2.2017 (21:21)

Vidim jak jsi na letisti skrtate carovy kod z letenky…. poletite akorat tak autobusem domu… Z prominutim, ale vetsi blbost jsem uz davno necet. Taky ty urazky na p. Flejby, vy jednoduse nesnesete kdyz ma nekdo jinej nazor jako vy a rovnou z neho delate podvodnika….. takoveto chovani je satanske, gratuluju…..

pro lidi, co je zajima neco o carovem kodu, tak zkuste https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8C%C3%A1rov%C3%BD_k%C3%B3d

btw.. zkusila jste si odscanovat carovy kod na mobilu? laserovy scanner vam to odscanuje, obycejny nikoli…

PeaceMakere, vždy lidem píši: pište, máte-li co říci. Je lepší nic nepsat, než ze sebe dělat blbce. Když někdo nemá o tématu ani gram důkazů, raději mlčte. Říká Vám něco kinetická energie? Asi nikoliv, že ano. Na potenciální se raději ani neptám…..

Nesmysly z WIKIPEDIE zde uvádět nemusíte. Tam se pravdu nedozvíte…..

Jak vidím údajný „PEACEMAKERE“ tak slovo se k vám naprosto NEhodí. Jste spíše rozpoutávač válek. Je to díky tomu, že chcete něco okomentovat, čemu vůbec nerozumíte. Proto bych Vám doporučoval zajímat se o věci a komentovat články, o kterých máte nějaké vědomosti. Je vidět, že ohledně čárkových kódu nemáte ani sebemenší znalost. Na letenkách nejsou EAN kódy, jsou jenom na spotřebním zboží a na potravinách. Dokonce ani na číslech volacích znaků letů, Třeba LH 2854 a mnoha jiných nenajdete volací znak letadla (letu) 6666 nebo jenom 666. Oni vědí moc dobře, proč takové kódy nedávají….

Čárkové kody mají na lidi větší vliv, než bychom si chtěli připustit. Máme to i napsané v Bibli, že při každém jídle budeme sedět u stolu společně s Ďáblem. Není to nic jiného, než vypálení energetického otisku 666 do skenovaných potravin.

Pokud by se našel někdo, kdo by měl čas a zájem výzkum přeložit, iniciativě se meze nekladou, budeme rádi, případně se ozvěte.

Rádi dáme překlad veřejně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10
Komentujte

avatar
6 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
AstonV.A.M.jirikjiriktomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
moai
Host
moai

Dobrý den, chtěl bych reagovat na Flejbyho. Já jsem vývojář hardware 30 let a také 40 let zkoumám neoficiální zdroje, které ve wiki a mainstreemu nenajdete. A hlavně… s nimi experimentuji! Což je prvním předpokladem, pokud se chcete někam posunout a ne papouškovat to, co je vám vkládáno do hlavy. My se zde nebavíme o elektromagnetickém záření. Mimochodem i EM záření vysokých kmitočtů by mohlo rezonovat s šířkou pruhů na čárovém kódu (mluvím třeba o padesáté harmonické, která je odlišitelná stejně jako ostatní). I barva a papír mají vodivost. Neexistuje nic co by vůbec nevedlo el. proud. A barva má… Číst vice »

jirik
Host
jirik

http://www.novyfenix.cz/carove-kody-pohroma-vseho-ziveho-i-neziveho/
I když se ve světě na problematice ČK pilně pracuje a uvažuje se i o zavedení čipových kódů (o jejichž škodlivosti se ale také nic neví), výsledek stále není vidět. Proto autor se svými přáteli vzal výzkum do svých rukou a zjistil následující:

ČK má svoji elektrickou polaritu plus a mínus, jako všechno, co fyzicky existuje, takže ČK stále kontaktuje okolní elektromagnetické pole. Když se středovou čarou zprava doleva (zkrátka jednoduchým přeškrtnutím) propojí plusová a mínusová strana, nastane trvalý elektrický zkrat, který sníží radiaci na 13, což je prakticky nulová hodnota.

martin
Host
martin

dobrý den

všiml sem si v kauflandu že u váženého ovoce a zeleniny je čárový kód na horní straně spojený čárou. takže už to je částečně nebo snad i dostatečně
neutralizováno?

jirik
Host
jirik

Dvojí kvalita potravin: Tichá válka globální elity a jejích korporací. Na východě prodávají odpad a na západě kvalitu. Jsme druhořadé národy Evropy? Rasismus má mnoho podob
http://vool.cz/2top3

jirik
Host
jirik

Maďarsko a Slovensko odešlou společnou výzvu Evropské komisi s požadavkem, aby posoudila zákonné prostředky k odstranění „dvojích standardů kvality“ potravinářských výrobků, prodávaných ve východní Evropě, informovala agentura Reuters. S tímto prohlášením vystoupilo 27.února Ministerstvo zemědělství Maďarska a dodalo, že výzva bude poslána 6. března během zasedání výboru pro zemědělství a rybolov EU.
http://www.novarepublika.cz/2017/02/madarsko-eu-musi-podniknout-kroky-proti.html
zdroj rusky – https://regnum.ru/news/polit/2243045.html

V.A.M.
Host
V.A.M.

Velice zajimavi and informativni clanek pane Marny.

Aston
Host
Aston

dobrý den, oskenované stránky časopisu zmizely! :O formátor si nemohu vytisknout…..

Aston
Host
Aston

pardon, měl jsem pomalé připojení, už se mi konečně obrázky načetly