Odhalení podstaty dezinformačního webu manipulátoři.cz: Něco ze symboliky z druhé strany. Je to tak jednoduché a mnozí nechápou

Mám pro Vás stručný komentář a analýzu jednoho pomlouvačného webu, co si myslí, že snědl moudrost celého světa. Posaďte se pohodlně, dneska to bude výživné čtení s pořádnou dávkou nadsázky, sarkasmu a ironie…..

Když se narodí dítě, dostane jméno a to ho doprovází celý život. Dle jména se dá vyčíst, co to bude asi za člověka v budoucnu, či co to bylo za člověka v minulosti….

Existuje mnoho knih, kde najít rozbor. Název mluví jednoznačně.

Koupili jste si psa a dáte mu jméno Ťapka, každý si okamžitě vybaví malého veselého přítulného pejska. Pojmenování jakýchkoliv věcí i zvířat dává najevo, jaké jsou povahy a jaký je jejich účel na tomto světě.

Každý normální člověk to chápe, ale jsou i tací, kteří nechápou vůbec nic. Na mysli mám webové stránky MANIPULÁTOŘI.CZ

Lepší název by byl zoufalci.cz.

Jestli si nějaká stránka do názvu dá takové slovo, ukazuje tím, jaký je její účel:

Manipulovat ostatní lidi zkrze pomlouvačné stránky

Hledat na druhé lidi špínu

Vyžívat se v drbech a pomluvách

Ukazovat prstem na ostatní a nikdy né na sebe (zapomínají že jedním prstem ukazují druhé a třemi na sebe).

Zkrátka takový web žije pijavičím životem.

To nás však nemusí znepokojovat, protože každá pijavice, když se dostatečně nacucá hnusu, sama odpadne, proto jsou i pomlouvačné weby odsouzeny k brzké záhubě. Nechápou totiž, že když chtějí zničit druhé, ničí tím sami sebe.

Stránky tohoto druhu tvoří jedině duševně poškození, zakomplexovaní, vnitřně nešťastní, omezení a zakyslí lidé, kteří tímto způsobem uvolňují svůj vnitřní hnůj a přetlak. Není to nic jiného než duševní ONANIE na internetu. Když čtete takové stránky, konzumujete tím mentální hnoje a odpad autorů, se kterými si sami neví rady, tak to vyblijí na internet, aby se jim ulevilo. Jsou to slepé vývojové větve společnosti.

Manipulátoři.cz si myslí, že mohou posuzovat ostatní na základě mylné představy, že něčemu rozumí lépe než ostatní, což je samozřejmě naprostý omyl, a proto nejsou o nic lepší než ti které pomlouvají. Dalo by se spíše říci, že jsou naopak mnohem méně než ti které pomlouvají, jelikož jejich aktivity nejsou založeny na službě lidem, ale na manipulaci, jak si sami dali do názvu. Všimněte si také, že všichni tvoří anonymně, jsou to pouze pověstní hrdinové za klávesnicí, kteří by se pod své pochybné ,,dílo“ vlastním jménem nepodepsali. Asi vědí proč. Jdou totiž proti vlastní zemi a proti vlastním lidem. Hrají si na bohy, kteří čtenářům říkají jaká je oficiální pravda, jakoby na ni měli patent a všemu rozuměli. Kdo si myslí, že Vám může diktovat pravdu a tvrdí že ji jako jediný zná a ostatní ji neznají, ostatní jsou hlupci a jenom šíří hoaxy, je sám MANIPULÁTOR a často i sektář. Kromě manipulátorů.cz sem perfektně zapadá i klub Syfilitikos.

Vnitřně spokojený a šťastný člověk, který má v životě vlastní vyžití a realizaci, nikdy takový web nezaloží, ani nemá potřebu ho číst. Na hnusu přežívají a hnus šíří pouze pijavice, jejichž život nestojí za nic a kteří ještě bydlí u maminky, která jim pere jejich spoďáry a vyvařuje obídek, protože by si sami neuměli ani uvařit a uklidit v pokojíčku. Kdyby měli ženu, tak by je takové bejkárny nenapadly, měli by jiné radosti v životě. Ale protože ženy na žluté zuby a syfilitické myšlení nesbalíte, nezbývá jim nic jiného, než anonymně psát žblepty na internet a hrát si na bohy, co mají patent na pravdu.

Mimo jiné, když stvořitel rozdával moudrost, stáli evidentně autoři manipulátorů.cz na konci řady a už se na ně nedostalo.

A nakonec něco závažného. Pokud někdo spolupracuje a podporuje spolek zkostnatělých zpátečnických páprdů SYSIFOS.CZ, dost to vypovídá o jeho mentální úrovni.

 

A na závěr následuje vysoce odborná analýza tváří autorů webu manipulátoři.cz, abyste viděli, jací ,,lidé“ ho vlastně píšou. Obrázek si udělejte prosím sami, my jsme zcela objektivní a nezaujatí. Nevěřte nám, vše si sami ověřte.

 

ŠÉFREDAKTOR

 

 

Jejich ajťák

 

 

 

Reportér v terénu, říkají mu interně Žaba

 

 

korektor

reptiloidní iniciátor a zadavatel témat

 

hlavní zpravodaj, zvaný Echolokátor

 

ochranka (víme že jí platí v kartonech krabičáku, protože peníze z reklamy nesypou)

 

uklízečka

 

 

,,pracovna“ odkud web manipulátorů vzniká… Jde vidět že uklízečka jim na to pěkně kašle. Aby taky ne, když všichni bydlí u Echolokátorovy matky. Na obrázku výše, to je ona v celé své kráse.

 

No tak jsme si řekli vše důležité a vraťme se zpět k práci.

připravil tm spolu s výzvědným týmem trpaslíků permoníků, kteří při inspekci pracoviště manipulatori.cz málem zdechli smradem a museli projít dezinfekcí, dezinsekcí, deratizací, odblešením, odvšivením, odčervením, museli jsme je namazat antimykotiky, antiparazitiky a vykoupat v octu, aby ten smrad povolil.

Při přípravě materiálů naštěstí žádný permoník nepošel.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

18
Komentujte

avatar
13 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
BelakarusannaDanielMarie z Ostravy!!Nula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
alue
Admin

5

Anonymní
Host
Anonymní

5

sunrise
Host
sunrise

😀 !!!!!

Denis
Host
Denis

POZOR!! Zjistili jsme, že internetové stránky manipulatori.cz, hoax.cz,Zvolsi.info, Faktus.info, FactCzech.cz, StopFake.org, Sysifos.cz a jiné slouží k rozvracení Čr. Nepřímo jsou financovány Sorosem přes neziskovky a americkou ambasádou. Mají za úkol zničit celý Český národ a nasadit zde černé huby z jihu. Je to jejich hlavní cíl. DENIS
hackerahacker@gmail.com

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha

Naštěstí to Denisi spousta lidí vidí a nemusí ani ty weby a jejich chlebodárce znát. Pokud volby v ČR vyhraje Drahoš,tak už se bude pouze čekat na povel pro migranty vpřed do ČR. Pak mi ale naprosto nebude vadit,až mladé a dnes hloupé lidi které nic nezajímá a slepě věří ve svou pravdu a za tuto pravdu je budou na ulici,na chodníku v kině,na nádraží,v metru a všude možně nahánět nadržení muslimové,kterým systém řízení státu otevře dveře. Co si totiž zvolí,toho následky nevratně musí nést. Ještě že jsem již postarší,ale přesto se rád podívám na jejich utrpení z neznalosti a… Číst vice »

tauri
Host
tauri

To je přesně to, že následky si nesem všichni i za nevědomé lidi, bohužel. Stále něco řešit, namísto toho jít kupředu a žít jinak a ne jak jeskynní lidé, co se bojí o přežití a jsou ždímány druhými.
Už aby tomu byl konec a žilo se na pohodu..

Nula
Host
Nula
Anonymní
Host
Anonymní

1

Anchor
Host

Vážená, když něčemu nerozumíte, a jste ukotvená na jednom místě, tak prosím nekomentujte…..
….nemáte mimo jiné smysl pro humor…..
tm

Anchor
Host

Ty brďo, ona tady fakt je cenzura diskuzí a nevpouštěny jsou i jiné příspěvky než sprosťárny a spamy! To buďte v klidu, to to tady teda nehodlám moc komentovat! 8-|

Nula
Host
Nula

vrrr…..tu zavrčalo EGO… ?! 🙂 Poväčšine sa človek môže dozviedieť (ak je zvedavý/vá ?) viac stranným pohľadom z názorov čítajúcich ako je samotný článok. Tu od Teba Anchor idú len „príkazové riadky“. Príklad autosugesčného presvedčenia v niečo ale vzdialeného od presvedčenia sa samotnej/samotného.
Rozbor Tvojho príspevku:
príkazový riadok č.1 – jste ukotvená na jednom místě
príkazový riadok č.2 – tak prosím nekomentujte
príkazový riadok č.3 – nemáte mimo jiné smysl pro humor
Dva riadky, dve vety a tri systémové príkazové riadky ma nejak nepresvedčia v slobodný výber Tvojho názoru …

Marie z Ostravy!!
Host
Marie z Ostravy!!

Já Sem Tomu Eměla Debil Eřit.!! Zatím Informujete Naprosto Fantasticky. Ovšem Radši Miloš, Aby Ten Olizlej Řiťolez (Drahoš) Idešel kam patří!!!

Marie z Ostravy!!!

Daniel
Host
Daniel

Tenhle článek nastavil dno dezinformačních médií v České republice. Máte být na co hrdí. Informační hodnota se hádá o místo s nulou a argumentační schopnost se vytratila spolu se správnou interpunkcí. Nicméně to skvěle reflektuje Vás, jakožto „redaktory“.

anna
Admin

To je škoda, keď človek nepochopí trochu nadsázky… ale tak každý máme iný zmysel pre humor

Belakarus
Host

Co si myslíte o webu Demagog.cz?