Odpovědi Benjamina Fulforda na dopisy čtenářů

Benjamin Fulford dostává mnoho e-mailů a občas odpoví na svém webu na otázky, které se často opakují. Zde jsem uvěřejnila dvě.

Otázka: Promiňte, že vás znovu obtěžuji, ale co se vlastně stalo Julianu Assangeovi, když slyším ve zprávách, že navzdory zrušení obvinění ze sexuálního obtěžování ze strany Švédska, Británie ponechává v platnosti soudní příkaz, což znamená, že musí zůstat na velvyslanectví v Londýně? Jaká je tedy realita?

Odpověď Fulforda: Za prvé, původní Julian Assange byl agent Mossadu, který popřel věci jako pravdu o 11. září. Skutečnost, že sionistická propagandistická stoka, jako je časopis Time, ho dala na obálku a získal obrovský pozitivní ohlas v korporátních médiích, byla jeho jasná identifikace. Také původní Wikileaks neodhalili nic, co jsme ještě nevěděli.

Avšak v roce 2016 byl Assange s největší pravděpodobností zabit nebo dostal ultimátum (buď budeš mlčet nebo zemřeš). Ve zprávách to bylo podáno tak, že byl otráven Pamelou Andersonovou. V každém případě od roku 2016 Wikileaks odhalují skutečné a důležité informace, takže to vypadá, že dobří kluci převzali kontrolu nad psychologickými operacemi (psy-op) Assange. Takže záležitost s ekvádorským velvyslanectvím je pouze krycím manévrem, aby se zachovaly současné psy-op.

Otázka: Narodil se Barack Obama v Keni? V jednom reportu jsi psal, že tvůj zdroj ze CIA to tak tvrdil. Je to pravda? Já slyšel, že se narodil v Indonésii pod jménem Barry Soetoro.

Odpověď Fulforda: Obama napsal ve své knize Sny mého otce (Dreams of My Father), že jeho otec byl veteránem druhé světové války. Přesto, když zveřejnil svůj rodný list, řekl, že jeho otci bylo 25 let, když se Obama narodil v roce 1961. To znamená, že jeho otci bylo pouze 9 let, když skončila druhá světová válka. Moje zdroje říkají, že jeho skutečný otec byl Frank Marshall, americký komunistický aktivista.

Zdroj: 1

 

Loading...

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
OndrejjirikUtarchiaoctomaníkDefinitiva Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Definitiva
Host
Definitiva

Kto je reálizator manipulácie počasia, chemtrails a HAARP? Manipulácia počasia stojí nad štátmi a politkou, zmena prezidenta v USA stav veci nemení. Kedy budeme mať modré nebo a svietiace slnko? Prečo niekto ničí biosféru, všetko živé na plenéte?

octomaník
Host
octomaník
Utarchia
Host
Utarchia

http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/12/plejadsky-rozhovor-s-cobrou-adrieiuous.html

Louisa: Pracuje Elon Musk opravdu pro světlo?
Cobra: Ať tomu věříte či ne, ale ano.
Louisa: A co Julian Assange?
Cobra: On také.

bylo by zajímavé konfrontovat Cobru a Fulforda ohledně jejich názoru na Assange , když si Cobra a FUlford v dalším společném rozhovoru velmi dobře notují:-)))

jirik
Host
jirik

trochu mimo téma Ulice v USA se propadla pod zemi (VIDEO) Na ulici města Fairfaxe ve státě Virgínie došlo k velkému sesutí, o čemž svědčí záběry ABC News. Vozovka se propadla 10. února. Nejdřív vznikla nevelká jáma, která se pak rozšířila na 30 metrů do délky a 7,5 metru do šířky. Situaci se momentálně věnují příslušné správy. Authorities respond to a massive sinkhole that formed on a residential street in Fairfax, Virginia. https://t.co/bpBRdIzjh8 pic.twitter.com/vILFlwmhyY — ABC News (@ABC) 11. února 2018 ​Na video zavěšeném na Twitteru je vidět, že ulice byla ohrazena a pracuje tam traktor. O postižených zprávy nejsou.… Číst vice »

Ondrej
Host
Ondrej

Lenže v tej druhej odpovedi na položenú otázku vôbec neodpovedal