Odtajněné dokumenty CIA zpochybnily Hitlerovu sebevraždu

…..neustále dokola opakuji, že Hitler unikl do Argentiny kde se dožil 103 let. Jeho tvrz asi 200 km jižně od Buenos Aires, jsem měl možnost vidět ze soukromého letadla. Také se vyskytly důkazy ve vztahu k MADAMME MERKELOVÉ, že sestra od Evy Brown byla v roce 1953 uměle oplodněna v Kievě (spermatem od tohoto pána) a díky výzkumům a pokusům MENGELEHO se narodila  dnes známá dáma. Všude se mlží, jenom aby pravda nevyšla napovrch dřív, než bude dílo zkázy dokonáno….

12:54

Pak už jim to bude v podstatě jedno. Ale věřte čemu chcete, třeba se také mýlím a všemu je úplně jinak…..

Odtajněné dokumenty CIA zpochybnily Hitlerovu sebevraždu

Nedávno odtajněné dokumenty z archívů CIA nepřímo potvrzují, že vůdce nacistů Adolf Hitler nespáchal v roce 1945 sebevraždu, ale uprchl do Latinské Ameriky. Píše o tom Sputnik Brasil.

Jeden z informátorů americké rozvědky sdělil v roce 1955, že bývalý esesák Phillip Citroen měl údajně po skončení druhé světové války schůzku s Hitlerem, který se skrýval v Kolumbii pod jménem Schrittelmayor. V zprávě agenta se tvrdí, že Citroen měl jako zaměstnanec Královské holandské plavební společnosti schůzky z fýrerem přibližně jednou měsíčně na služebních cestách z Venezuely do Kolumbie.

Výňatek ze zprávy CIA u údajné přítomnosti Hitlera v Jižní Americe
© Foto: Reprodução / CIA.gov
Výňatek ze zprávy CIA u údajné přítomnosti Hitlera v Jižní Americe

Jako důkaz je mezi dokumenty foto Citroena s člověkem podobajícím se Adolfu Hitlerovi, které bylo uděláno v roce 1954 v městě Tunha (na západě Kolumbie). Po jistém čase se Hitler přestěhoval, podle informátora CIA, do Argentiny.

Fotografie z archivu CIA
© Foto: Reprodução / CIA.gov
Fotografie z archivu CIA

Podle oficiální verze spáchal Adolf Hitler spolu se ženou Evou Braunovou sebevraždu 30. dubna 1945 v Berlíně během útoku sovětské armády na německou metropoli. Jejich těla byla spálena na zahradě říšské kanceláře.

Zdroj Svět

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jirikMelicharPaulFrantaLetovský Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

To by potřebovalo trochu rozvést. Třeba jestli si sestra Evy Brown Angelu ponechala a sama se provdala za významného popa (kněze), nebo jestli Angelu dali do adopce s tím, že údajný otec Angely byl již zmíněný pop. A jestli Angela byla záměrně výchovně směrována do politiky, byť se jednalo o politiku socialistickou. Jakože nic není náhoda, to už jsme se přesvědčili.

Letovský
Host
Letovský

„Socialismus“ přeloženo z latinského jazyka do italského jazyka je „fašismus“.

Franta
Host
Franta

A. Hitler byl taky socialista, ale nacionální! Údajně chtěl Hitler vstoupit do německé komunistické strany, kde měl už podanou přihlášku, jeho loutkovodiči mu to však zatrhli.

Paul
Host
Paul

A co ti dva Hitlerové? Jeden hodný z povrchu země a druhý zlý? To byla pohádka na dobrou noc?

Melichar
Host
Melichar

Ubozí diskutující:
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/453538-cia-po-valce-dostala-echo-ze-hitler-zije-v-kolumbii.html
Pak se nedivme, jak dopadly poslední volby. Přesto věřím, že se český i slovenský národ za několik let probudí.

jirik
Host
jirik

Himmler byl natolik uchvácen myšlenkou uctívání ďábla, že v roce 1935 inicioval založení speciální jednotky SS H-Sonderkommando. První písmeno názvu není náhodné, neboť jím začíná německé slovo Hexe, které v překladu znamená čarodějnice. Jednotka, která existovala až do roku 1944, se zabývala shromažďováním materiálů týkajících se okultismu a magie. Obrovská část kolekce tištěných publikací, které pracovníci H-Sonderkommanda sebrali z dvou set šedesáti knihoven a archivů, nesla název Magická. Velká pozornost v ní byla věnována historii pronásledování čarodějnic ve středověkém Německu. Roky výzkumů přivedly nacistické vědce k myšlence o tom, že se římskokatolická církev tímto způsobem snažila zničit árijskou rasu. A… Číst vice »