Odvodová kampaň britské armády cílí na islám, sexuální diverzitu a vyhýbá se macho image

Britská armáda sklidila kritiku za to, že se podvolila „politické korektnosti“ a vydala 1.6 milionu liber na kampaň zabývající se politikou genderové a rasové identity a povzbuzováním vojáků k tomu, aby více projevovali své emoce.

Zástupci armády tvrdí, že chtějí podpořit náboženskou, genderovou, pohlavní a etnickou diverzitu. Má se tak stát díky jejich kampani „Army Belonging 2018“ a přesvědčováním rekrutů, že je v pořádku plakat.

V propagačních videích, které namluvili sloužící vojáci, se rekruti ptají: „Mohu se jako gay přihlásit k armádě?“, „Musím být superhrdina?“ nebo „Co když budu v armádě příliš emocionální?“

V dalším videu muslimský voják vysvětluje, že mu armáda dovoluje praktikovat islám a že křesťanští vojáci stejnou jistotu v kampani nedostanou.

V reakci na tato videa plukovník Richard Kemp, bývalý velitel britských operací v Afghánistánu, sdělil, že kampaň problémy s náborem do armády nevyřeší.

„Armáda, stejně jako zbytek vlády, je nucena vydat se cestou politické korektnosti,“ řekl v pořadu BBC Breakfast. „Nejdůležitější je, že má armáda dostatek vojáků. Jestli odráží skladbu dnešní společnosti je vedlejší.“

Plukovník dále uvedl, že co táhne rekruty do armády v první řadě – je boj a obrana země – spíše než politika identity.

„Hlavní skupinu lidí, kteří se zajímají o vstup do armády, ani tak nezajímá, jestli jim budete naslouchat… přitahuje je obraz boje.“

„Samozřejmě, že čím více lidí z různých částí společnosti se zapojí, tím lépe, ale ještě důležitější je naplnit armádu lidmi, kteří chtějí bojovat a chtějí být vojáky. Proto si nemyslím, že v tomto ohledu učiní kampaň nějaký významný krok.“

Nicméně, generál Nick Carter, hlava armády, sdělil, že pokus zaujmout minoritní skupiny mu připadá jako dobrý nápad, vzhledem k tomu, že se očekává, že se k armádě připojí méně bílých mužů.

V programu Today rádia BBC Radio 4 uvedl: „Naše společnost se mění a proto si myslím, že je zcela na místě, abychom se pokusili oslovit tak širokou základnu veřejnosti, jak to jen lze, abychom získali talenty, které potřebujeme k udržení bojové efektivity.“

Toto prohlášení přišlo poté, co zásah ministra obrany Gavina Williamsona minulý měsíc donutil velitele armády odstranit slogan „Be The Best“, který kritici označovali za „staromódní, elitářský a nedostatečně inkluzivní“.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Odvodová kampaň britské armády cílí na islám, sexuální diverzitu a vyhýbá se macho image"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Bohužel, je to tak. Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce. Británie vyhrála jednu bitvu – brexit, ale musí i vyhrát tu druhou – porazit vlastní neomarxistické elity.
http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

jirik
Host
jirik
Došlo emailem Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO „upekly“. Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, „zapomněla“ tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu. Členské státy se vzdají: 1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny 2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů 3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují: „Naše státy sdílejí společné předurčení… Číst vice »
Sysi
Host

Mimo téma:
Nejsou ty příšery náhodou black goo ? Nebo jak se jmenuje ta hmota ? Nahání to hrůzu.
https://cz.sputniknews.com/svet/201801236645514-utok-more-cukotka/

jirik
Host
jirik
Muži budou muset uhradit pokutu ve výši 2330 korun, pokud okomentují tělo ženy nebo její zevnějšek na veřejnosti. Nové návrhy předložené francouzské vládě jsou zaměřené na boj s vysokou úrovní obtěžování na ulicích Francie. Každý, kdo se chová způsobem, který „porušuje svobodu pohybu žen na veřejných prostranstvích a podkopává sebevědomí a právo na bezpečnost“, bude pokutován ve výši 2330 korun. Ten návrh představuje první krok rozsáhlého potlačování toho, co je popsáno jako každodenní sexismus ve Francii. Bylo navrženo, aby zahvízdnutí bylo trestáno pokutami na místě. V nové zprávě se to ale nezmiňuje. Plánovaná opatření však chtějí dát státním orgánům pravomoc… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!