Oficiálně potvrzeno – ČT nadržovala Clintonové

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání seznala, že vysílání ČT o tzv. volební noci bylo nevyvážené a neobjektivní. Už to nejsou jen „výkřiky nevzdělaných plebejců.“

Stačí jeden příklad:

„V čase 4:35 hodin (reálný čas – SEČ) došlo k manipulativnímu spojení obrazu a slova během reportáže o postoji amerických celebrit k oběma kandidátům – v okamžiku, kdy v komentáři zněla informace, že „proti Donaldu Trumpovi už mezi hvězdami vznikla i petice, připojilo se k ní na 70 tisíc lidí s heslem: zastavte nenávist“, byly v obraze zařazeny fotografie osobností, čímž mohl být u diváka vytvořen jednoznačný dojem, že se jedná právě o osoby, které se připojily ke zmiňované petici. Mezi těmito zobrazenými osobami přitom figurují mj. i Clint Eastwood nebo Chuck Norris, tedy herci, kteří naopak v kampani otevřeně Donalda Trumpa podpořili. Toto podsouvání obrazové informace do falešného kontextu s komentářem tedy vytvořilo nepravdivý a zavádějící obraz reality.“

https://www.mediaguru.cz/aktuality/rrtv-ct-stranila-clintonove-upozorneni-ma-i-prima/

Je to jen „první vlaštovka,“ ale zároveň velký průlom. Konečně už i oficiální orgán dozírající na objektivitu našich rádiových a televizních stanic otevřeně uznal, že ČT není tak „pravdivá,“ „objektivní“ a „vyvážená,“ jak se většina našich elit až dosud tvářila. Měly by jistě přilétnout i další podobné „vlaštovky“, ať už jde o (ne)vyváženost ohledně migrační krize, konfliktu na Ukrajině, prezidenta Zemana, či třeba některých protimigračních parlamentních stran, jež byly veřejnoprávními médii před loňskými krajskými volbami silně diskriminovány. A to prosím píši jako člen a volič úplně jiné politické strany, ovšem spravedlnost a férovost musí být vždy na prvním místě, padni, komu padni.

 

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikLiběna Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Už peníze neposílejte! Nadace Clintonových ukončila svou činnost
http://vool.cz/buRE8

jirik
Host
jirik

Bez výhod a bez záruk Ministerstvo financí v Návrhu na poskytnutí bilaterální půjčky Mezinárodnímu měnovému fondu opakuje mantru svých předchůdců: „MMF je jedním z nejbezpečnějších dlužníků, který reprezentuje celosvětovou diversifikaci vzhledem ke spektru členských zemí s různou kreditní kvalitou a ekonomickou výkonností. Více diverzifikované aktivum než půjčka MMF na trhu v současnosti prakticky neexistuje.“ Jinými slovy: ministerstvo financí používá vzletné finančnické pojmy zcela chybným způsobem. Diverzifikace bezpochyby může být nástrojem ke snížení investičního rizika. V našem případě se však nejedná o diverzifikaci prostřednictvím investic do různých, vzájemně nezávislých, aktiv. Naopak, jde o půjčku sice různým, nicméně shodně velmi rizikovým zemím… Číst vice »

Liběna
Host
Liběna

Richard Stříbrný, Superpředpověď na rok 2017 https://www.youtube.com/watch?v=XQlV80pBFDs

jirik
Host
jirik

ČT24 fake news: Tlumočník Trumpova projevu zaměnil „uprchlíky“ za „další země“
20.1.17

Česká republika:
V ČT24 „nejdůvěryhodnějším zpravodajském webu“ jsme si dnes mohli vyslechnout Trumpův inaugurační projev se simultánním překladem do češtiny.
V 11:51, kdy Trump řekl „musíme chránit naše hranice před uprchlíky z jiných zemí“, se tlumočník zarazil a přeložil to české veřejnosti pěkně po bruselsku „musíme chránit naše hranice před dalšími zeměmi“.
Co na to naše Ministerstvo pravdy?
Mimochodem poslechněte si ten Trumpův projev – stojí za to.
http://zvedavec.org/vezkratce/13963/ zdroj – http://vool.cz/kRLWi

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!