Okamura se postavil za Soukupa. Česká televize vymývá hlavy dětem a manipuluje míněním v zájmu EU

Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie a místopředseda Poslanecké sněmovny České republiky Tomio Okamura na svém profilu na Facebooku okomentoval podání Českou televizí trestního oznámení na Jaromíra Soukupa. Podle Okamury se ČT domáhá práva kriminalizovat své kritiky.

Z hlediska Okamury ČT se podáním trestního oznámení na Jaromíra Soukupa domáhá práva kriminalizovat své kritiky.

 

 

 

„Česká televize dlouhodobě manipuluje veřejné mínění v zájmu globalistů z EU. Její pořady vymývají hlavy našim dětem a naprosto cíleně útočí na každého, kdo politicky není dostatečně korektní a multikulturní,“ dodal.

Lídr SPD vyjádřil svou podporu moderátorovi: „Chci říct svému příteli Jaromíru Soukupovi, že jsme na jeho straně. Nedej se kamaráde.“
Podle Okamury se lidé už začínají smát tomu, jak ČT informuje o teroristických útocích.
„Česká televize je arogantní monstrum, které si myslí, že může beztrestně mediálně popravovat lidi. Místo, aby o politice informovali, tak ji vytváří a dělají. Je to monstrum s hospodařením, které vyžaduje pořádnou kontrolu,“ napsal.

České televize podala trestní oznámení na Jaromíra Soukupa kvůli pondělnímu pořadu Týden podle Jaromíra Soukupa na TV Barrandov, ve kterém s vulgaritami zaútočil na ČT. Jeho terčem se stal výběr hostů v pořadech České televize a novinář pořadu Newsroom Luboš Rosí.

„Já okamžitě chci, aby pořad Newsroom a ta Fridrichová rozebrali, proč Česká televize nepozvala do pořadu jako expertku na Maďarsko někoho jinýho než naprosto podivnou neerudovanou sluníčkářskou nevzdělanou aktivistku, která neumí maďarsky a žila tam rok,“ řekl Soukup.

„Luboši Rosí, ty blbe, ty kluku jeden ušatej, tohle je pro tebe sólokapr jako kráva. Kreténe. Sólokráva,“ dodal ředitel TV Barrandov.

zdroj: 9

Česká televize, bruselská hlásná trouba tzv. evropských hodnot, členka páté kolony v ČR, včele s odkojencem americké televize NOVA, by měla být vedena na seznamu agentů pracujích pro cizí mocnost. Naštěstí jí důvěřuje stále méně lidí.

 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikJarda z Brnaiku Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
iku
Host
iku

Mě cosi došlo už v roce 2006. Velký bratr mě diktoval z televize , co je dobře a co špatně. Rušil vše, na co se dalo koukat. Televize je médium, které zaměstnává celého člověka, t.j. zrak i sluch a bere mu čas na život, takže divák by neměl platit televizi, ale ona jemu. Někdo může argumentovat pořady o přírodě a dalšími naučnými, ale to je ono. Namísto do přírody usedne člověk před televizi.

jirik
Host
jirik

Rozsvícení vánočního stromečku patří mezi oblíbenou společenskou událost ve městech i vesničkách. Těší se na ni dospělí i děti, protože nám připomíná, že Vánoce už jsou doslova za rohem. Věděli jste, že stovky z nich se tento rok rozzáří díky podpoře ČEZ? https://www.jenzeny.cz/art-kultura/cez-o-vanocich-rozsviti-stovky-stromu-navstivte-jedno-z-mest-a-uzijte-si-predvanocni-pohodu Skupina ČEZ se proto rozhodla, že letos stovky měst či obcí v této tradici podpoří. Lidé si tak společně s rodinou a přáteli mohou užít kouzelnou atmosféru adventu, pobavit se a popřát si hezké svátky. „Rozsvícením vánočních stromů na venkově i ve městech chceme nejen pokračovat v našem úsilí být dobrým sousedem a partnerem, ale zároveň též… Číst vice »

Jarda z Brna
Host
Jarda z Brna

No, nechci být špatným prorokem ale myslím si, že pokud tyhle h*vna bude ČT neustále rozdmychávat, začne někdo těmto poskokům uSSa zatápět.
Třeba tak, že jim bude zapalovat auta, a to i osobní těch kameramanů a externích pakáren. A může být že budou ty honosné skleněné výplně studií praskat jako za Chrystal Night když už bylo těch nosatejch moc.
Toto co dělají se nedá zapomenout a jsou vytvořeny anály všeho, co zločinci z kavárny dokázali vyrobit. Tentokrát se zapomínat nebude ani sametově myslet.

jirik
Host
jirik

Okamurově hnutí se dokonce podařilo i upozadit tradiční pravicově extremistické subjekty.

„V některých případech jsou vyjádření představitelů SPD i radikálnější než vyjádření představitelů tradičních pravicově extremistických stran,“ praví se v dokumentu.
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201812178730754-Ministerstvo-vnitro-Cesko-extremismus/

jirik
Host
jirik

OSN schválila globální pakt o uprchlících, Česko ho podpořilo
Valné shromáždění OSN přijalo v pondělí drtivou většinou globální pakt o uprchlících, který rozšiřuje současný mezinárodní právní rámec o běžencích. Proti hlasovaly pouze Spojené státy a Maďarsko, Česká republika právně nezávazný dokument podporující mezinárodní spolupráci podpořila. V pondělí přijatá dohoda je odlišná od globálního paktu o migraci, o kterém bude Valné shromáždění hlasovat ve středu.
https://www.novinky.cz/zahranicni/492311-osn-schvalila-globalni-pakt-o-uprchlicich-cesko-ho-podporilo.html