• Nezařazené
  • 1

Okamura se spojil se Zemanem: Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů

07:54

Okamura se spojil se Zemanem: Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů

Ilustrace

 

Naše SPD a SPO, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, jdou společně v koalici do říjnových krajských voleb ve všech krajích kromě Zlínského a Pardubického – tam jdeme samostatně. V době, kdy islámští fanatici vraždí v evropských zemích stovky nevinných lidí, se na Vás obracíme společně se senátorem Janem Velebou s naléhavou výzvou. Musíme zastavit nelegální imigraci. Musíme zastavit příchod islámských teroristů a vrahů.

Dnes hrozí, že tato země už nebude patřit našim dětem a vnukům. Pokud tomu chceme zabránit, musí vlastenci spojit síly a v demokratických volbách porazit vládní politiky, kteří se nestarají o naše bezpečí a bezpečí naší země.

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů (SPO) proto vytvořili společnou koalici pro říjnové krajské volby.

Dlouhodobě prosazujeme nulovou toleranci k nelegální imigraci, nulovou toleranci k islamizaci a rozhodný odpor proti teroristům. Nechceme a nevydáme naší zemi na pospas multikulturním pokusům politiků Evropské unie a Sobotkovy vlády. Nebudeme pokusnými králíky kancléřky Merkelové a premiéra Sobotky.

Společně musíme zastavit ničení naší svobody, demokracie a kultury. Česká republika je naše země a tak to musí zůstat. Nemůžeme uhýbat novodobým barbarům, pro které nemá lidský život, životy žen a děti, žádnou hodnotu. Naše hranice pro ně musí zůstat uzavřená.

Vážené dámy a pánové, přijďte k říjnovým krajským volbám a dejte hlas naší koalici hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a Strana Práv Občanů. Děkujeme za Vaši podporu.

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

1
Komentujte

avatar
0 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na