Okénko tomáše marného

AKTUALIZACE 14:22…..tak jsem se rozhodl opět otevřít okénko tomáše marného s momentkami ze světa. Možná při ranní kávičce  či odpolední kávičce nebo jen tak z cest po celé planetě….

10:54

Komenty budu zveřejńovat buď pod

tm dodává:

nebo

tm komentuje:

Pravidelně asi nebude vycházet, protože jsem dosti na cestách a nemám vždy čas, ale je možné že někde z kavárny či benzinky při odpočinku něco napíši. Hlavně bych rád uveřejnil i Vaše postřehy, které mi posíláté mejlíkem či upozornění. A čím začneme? máte se na co těšit…..

…..JE PŘIROZENÉ A NORMÁLNÍ, CHRÁNIT SVOU ZEMI, SVŮJ DOMOV, SVOU DOMOVINU. A JE JEDNO, ZDA JE TO EVROPA, AFRIKA, AUSTRÁLIE, ASIE, RUSKO NEBO AMERIKA. VŠECHNO JSOU TO DOMOVY LIDÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ ŽÍT. ŽÍT DOBRÝ ŽIVOT, ŽÍT V MÍRU.A PROŽÍT DOBRÝ SMYSLUPLNÝ ŽIVOT. PROTO, OPATRUJME A OCHRAŇUJME EVROPU.

JE TO PŘIROZENÉ.

tm dodává: ano je to přirozené pro normálně myslící lidi, kterí nemají vymytý mozek a k tomu ještě vyžraný alkoholem jako většina politiků z EU parlamentu….

 

Ahoj tome, dneska jsem tady zaznamenala zvláštní jev, měli jsme oblohu bez mráčku a čmouhy a představ si, že i „pavoučí vlákna“ přestala úplně lítat. Že by letadla a pavouci měli dneska společnou dovolenou??? 😄

Dobrý den, dnes v okolí Jizerských hor bylo modré nebe a žádné „pavučiny“ jak jste popisoval. Den před tím naprostá hrůza. Moje dcera dostala ekzém na rukách. Hrála si na zahradě v trávě.

tm dodává: tak to bylo k předchozím dnům potvrzení o chemtrailech a nevysvětlitelných chuchvalcích pavučin, které lepily a nešly dolů ani z rukou či obličeje. Pro všechny, co si myslí, že je to babí léto a jsou v tom zabaleni pavoučci, tak jsou na velkém omylu. Byly vidět i na jaře letošního roku v dubnu a květnu. Opakuji, NEDOTÝKEJTE SE JICH a zasažené místo se snažte okamžitě desinfikovat…..

tm komentuje: následující dva odkazy ukazují, že skutečně pád ekonomiky nastal a je před námi velký krach. Opakuji asi po milionkráté, pevně věřím, že máte dostatečnou zásobu potravin, pohoných hmot a popřípadě nějakou tu cihličku stříbra či mince. Globální ekonomický kolaps je před námi. Jó že nevěříte zase? No tak si to přečtěte zatím s překladačem a snad odpoledne Vám přineseme přeložený článek….

No a zde ještě jeden

https://www.dailystar.co.uk/news/latest-news/729415/global-financial-economic-crash-news-2008-market-collapse-donald-trump-us-china

Prozatím by to stačilo a další data přineseme v průběhu dne, pokud půjde internet, nebude EMP, já budu mít čas a konstruktivní síla vesmíru dá…..

12:54 aktualizace

tm komentuje: zde máte fotografii roku, kterou se tak hned nepodaří zase vyfotit. Pozoruji, že jednání BYLA NAPROSTO ÚSPĚŠNÁ a všichni jsou nadmíru spokojeni. Čiší to přímo z obličejů dotyčných….

14:22 AKTUALIZACE

tm komentuje: Dostaly se k nám zprávy, že z vysušené Evropy chemtrailováním, přemístili masy vody na jih Evropy a nebývalé přívaly deště zlikvidovaly několik vesnic a část ostrova Mallorca. Děsivé

https://www.bild.de/video/clip/mallorca/so-heftig-traf-das-unwetter-mallorca-57765016.bild.html

dodatek: je velmi zajímavé, že poslední dva dny letadla nelítají a mají „dovolenou“ nebe nádherně modré

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15
Komentujte

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
TauriterfryDastinLDVVítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
martin jeřábek
Host
martin jeřábek

Díky tome a kam zmizel můj odkaz na to že v indočíně nešlo varování před tsunami?

mirino54
Host
mirino54

zítra je 13.10.a pátek,to je docela průser,že ano…..????

Jana Jelínková
Host
Jana Jelínková

Ahoj,čtu vaše příspěvky a super.Moc dík za informace.Jana

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

No docela mě dostal poslední článek o ch.mafii a píše se tam o vyvolaném tsunami aby zaplavili bunkry atd. a naskočil mi článek na našich hovinkách.cz https://www.novinky.cz/zahranicni/485013-varovani-pred-nicivou-tsunami-selhalo-az-v-koncovce.html ?????
taky to avízované datum 10.10 byla finanční mela. Jsem zvědav na 1.11
ještě jsem celé dopoledne hledal a NENAŠEL článek jak to v indonesii vcuclo celou vesnici dovnitř..to by o ledasčem vypovídalo..

Marian
Host
Marian

Milý tomáši,
je načase, doba přihořívá a jsem rád, že zase víc píšeš. Kolektivu autorů a tobě moc děkuje celá rodina a mnoho mých známých. Vidím, žes to rozjel ve velkém.
Marian

⚜️ aston 405
Host

Jupí!!!!!
PS: Stíháte již číst e-maily?
PPS: Je legrace, že se mi asi před půl rokem zdál sen, že jsme se potkali u bankomatu, ale vyjel vám pouze nějaký lísteček, na kterém bylo napsáno, že banky již nevydávají peníze a řekl jste mi, že začal globální krach -no teď to I vypadá, že by to mohla být za chvíli realita….

Bogena
Host
Bogena

„Jest jak jest…“ hovorí kamarát. – Na kafe s tadeskom isto budeme mať :-D, tak sa držte, dík za správy a preklady ..

ludmila
Host
ludmila

chci odhlasit tadesco.cz, poradi mi prosim nekdo? Díky

Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

Ludmilo zkus to u odborníka s českými kořeny. Je jím Dr. Chocholoušek

Dastin
Host
Dastin

Lepe to ani neslo napsat ………… 🙂

Tauri
Host
Tauri

Přesně, lepší je se napadat a zesměšňovat navzájem, aby ten,kdo se chová slušně byl za blbce. Stačilo jen napsat, napiš tomášovi, nebo nereagovat vůbec.
Trochu více pochopení a lásky, než nenávisti..
Která strana je silnější..ta, která ničí a vidíte tu sílu, nebo ta, která tvoří a je vidět pouze srdcem..?
Každý má na výběr..Tak kopněte tu nenávist do zadku, zabouchněte za ní dvěře a užívejte klidu, vždyť život je tak krátkej, nač si ho kazit.

LDV
Host
LDV

Nyní je vhodná doba na tento recept, který tm kdysi napsal na osud. Vzhledem k tomu, že jsem si ho zkopíroval a jeho výjimečnost mohu potvrdit, dovolím si ho sem vložit. Jedná se o recept na vynikající kvašené zelí. Bylo by dobré , viz ke konci článku, věnovat se doplnění přírodního jódu !!!!! tm napsaný recept: Ze svého soukromého života….. ….nic nepíši, nikam. Dnes Vám Vážení čtenáři marného okénka odhalím něco málo z dnešního dne. Jak jsem avizoval, šlapal jsem zelí. Asi tak v 17.00 jsem ho došlapal. Bude určitě vynikající kvality, a tak jak každý rok, si na návštěvě… Číst vice »

terfry
Host
terfry

JEJ, TAK TO VŽDY BYLO TO NEJMILEJŠÍ, CO SE DALO NA OSUDU ČÍST.
ČIŠELA Z TOHO SPONTÁLNÍ A UPŘÍMNÁ ENERGIE….