Okupaci Evropy migranty organizuje EU

Je třeba si konečně uvědomit, že masovou okupaci Evropy migranty prosazuje a organizuje vedení EU, které je pouhým nástrojem v rukou světových globalistů.

 

 

A nemůžeme chtít bránit naše hranice před invazí migrantů, do jejichž přijímání nás přitom právě vedení EU svými dalšími a dalšími smlouvami (spolu s OSN) tlačí, a chtít přitom nadále zůstávat v EU.

Možné je pouze jedno či druhé.. Jasně to řekla i Merkelová: buď si vezmete migranty nebo marš ven z EU. K tomu není alternativy. Nevím, proč to pořád někteří lidé u nás nechápou a proč v tomto směru již není vypsáno jednorázové referendum (když jsme propásli použít jako referenda loňské říjnové volby, k čemuž opakovaně vyzývala ANS.

Bohužel marně, dnes stojíme před důsledky a zase si nevíme rady. Snad stále více lidí u nás již začíná chápat, že přes obecné referendum cesta nepovede, že jedinou možností je v současnosti ad hoc referendum (a nikoliv „o EU“, nýbrž „o vystoupení z EU s cílem zabránit plánované masové okupaci ČR migranty“ nebo předčasné volby a v nich napravit to, co se nezdařilo v říjnu 2017.

O tom, že jsme se v EU stali krmelcem celé Evropy, zejména však Německa, se ANS opakovaně zmiňovala též, teď již to jde tak daleko, že již o tom hovořil i známý francouzský ekonom Piketty. Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe. A ještě nám chtějí přidat další strávníky, kteří se nás budou snažit zlikvidovat. No, nekupte to!

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. jirik napsal:

  Video zachytene na Krete, zaver si urobte kazdy sam 🙂

  zazracne dieta
  Publikováno 31. 7. 2018
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=77&v=07XqF3HKl_o

 2. Maroš napsal:

  „Holywoodske“ podvodnícke mediálne lži – každodenné! Zarobte si aj vy nejaké lówe nakrúcaním „topiacich sa migrantov“ – na dovolenke pri vode – more to byť nemusí – stačí na to aj rozvlnená Šírava a trocha z výbavy starej mamy do truhly /či do kostola – to je fuk/! FUCK!

  Video zachytene na Krete, zaver si urobte kazdy sam 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=07XqF3HKl_o

 3. Lekno napsal:

  „Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe.“ – bez kolonii by ste boli na urovni rozvojovej krajiny.
  Sam byvaly FR prezident to priznal.

 4. oskar napsal:

  Tak tomu říkám kuwa objev! Jestli budeme i nadále tak bystří, pak tu bude brzo článek…Je třeba si uvědomit, že imigranti jsou zlí, agresivní a nechtějí pracovat 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.