Okupaci Evropy migranty organizuje EU

Je třeba si konečně uvědomit, že masovou okupaci Evropy migranty prosazuje a organizuje vedení EU, které je pouhým nástrojem v rukou světových globalistů.

 

 

A nemůžeme chtít bránit naše hranice před invazí migrantů, do jejichž přijímání nás přitom právě vedení EU svými dalšími a dalšími smlouvami (spolu s OSN) tlačí, a chtít přitom nadále zůstávat v EU.

Možné je pouze jedno či druhé.. Jasně to řekla i Merkelová: buď si vezmete migranty nebo marš ven z EU. K tomu není alternativy. Nevím, proč to pořád někteří lidé u nás nechápou a proč v tomto směru již není vypsáno jednorázové referendum (když jsme propásli použít jako referenda loňské říjnové volby, k čemuž opakovaně vyzývala ANS.

Bohužel marně, dnes stojíme před důsledky a zase si nevíme rady. Snad stále více lidí u nás již začíná chápat, že přes obecné referendum cesta nepovede, že jedinou možností je v současnosti ad hoc referendum (a nikoliv „o EU“, nýbrž „o vystoupení z EU s cílem zabránit plánované masové okupaci ČR migranty“ nebo předčasné volby a v nich napravit to, co se nezdařilo v říjnu 2017.

O tom, že jsme se v EU stali krmelcem celé Evropy, zejména však Německa, se ANS opakovaně zmiňovala též, teď již to jde tak daleko, že již o tom hovořil i známý francouzský ekonom Piketty. Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe. A ještě nám chtějí přidat další strávníky, kteří se nás budou snažit zlikvidovat. No, nekupte to!

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
oskarLeknoMarošjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Video zachytene na Krete, zaver si urobte kazdy sam 🙂

zazracne dieta
Publikováno 31. 7. 2018
https://www.youtube.com/watch?time_continue=77&v=07XqF3HKl_o

Maroš
Host
Maroš

„Holywoodske“ podvodnícke mediálne lži – každodenné! Zarobte si aj vy nejaké lówe nakrúcaním „topiacich sa migrantov“ – na dovolenke pri vode – more to byť nemusí – stačí na to aj rozvlnená Šírava a trocha z výbavy starej mamy do truhly /či do kostola – to je fuk/! FUCK!

Video zachytene na Krete, zaver si urobte kazdy sam 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=07XqF3HKl_o

Lekno
Host
Lekno

„Živíme cizí, sami často nemáme dost pro sebe.“ – bez kolonii by ste boli na urovni rozvojovej krajiny.
Sam byvaly FR prezident to priznal.

oskar
Host
oskar

Tak tomu říkám kuwa objev! Jestli budeme i nadále tak bystří, pak tu bude brzo článek…Je třeba si uvědomit, že imigranti jsou zlí, agresivní a nechtějí pracovat 🙂