A opět chemtrails na scéně. A pak že prý neexistují, výsměch

…..je naprosto směšné, když někteří „inteligenti“ dnes tvrdí že si lidé vymýšlejí nějaký chemtrails. Jsou dokonce už veřejně přiznány a málokdo tuší jejich smrtonosné a nedozírné následky pro planetu Zemi….

01:54

Kdo má prsty namočené v chemtrails?

Zásadní chybějící dílek ohromné konspirace byl nalezen díky opilému pilotovi.
V malém městečku 30 mil východně od Tichého oceánu v Oregonu je centrum hlavní globální operace. V baru v McMinnville, v Oregonu se opilý pilot pokoušel udělat dojem na jednu z hezkých dam, vyprávěním příběhů o jeho tajných misích.
Pilotův smutný pokus vykreslit se jako Sean Connery nebo Daniel Craig ho tak rozžhavil, že zaplatil celou útratu a vyzradil tajemství aktivit CIA v mezinárodní letecké společností Evergreen.
Nezřetelná odhalení potvrdila podezření, že Evergreen je součástí velkého chemického spiknutí, rozsévajícím jedy po celé planetě. Chemtrails vyrobené z hliníku, baria a jiných ingrediencí přispívají k respiračním onemocněním a mění kyselost půdy.

Evergreenu byla zadána neveřejná nabídka, která jim dala k dispozici všechna zařízení v Maraně v Arizoně, která předtím patřila CIA jako Air America

(Letecký park Pinal v Arizoně).
Bezpečnost v Pinal je přirovnávána k té v Area 51. Funguje jako vojenská základna, kde byl jeden ztracený pilot okamžitě eskortován armádními prostředky mimo dosah základny. Pilot s desetiletými zkušenostmi řekl, že to bylo něco, co nikdy v životě předtím neviděl.
Evergreen se chlubí svými letadly, které mají 7x větší kapacitu než ostatní hasičská letadla. Jedno unese 20000 galonů. Hasičská… Jasně… a příště nám řeknou, že chemtrails fungují jako prevence globálního oteplování zatímco miliony dalších občanů pokročí k předčasné smrti.

Letecká společnost Evergreen má výjimky ze zákona, které jsou inzerované na jejich webu. Mohou letět kamkoliv a nemusejí zůstat na plánované trase. Vydláždili snad cestu členové CFR? Lidé jako Philip Lader a John Wheeler III… byli v pozici, ze které by mohli.
Mluvčí společnosti Evergreen je řízený  skupinou WPP (http://en.wikipedia.org/wiki/WPP_Group), kterou vede člen CFR Philip Lader. Pracoval pod současnou hlavou CIA … Leonem Panettou jako zástupce náčelníka štábu Bílého domu za Billa Clintona.

Philip Lader je „zasvěcená“ autorita mezinárodních vztahů a obchodu. Je ne-výkonný předseda WPP Group, hlavní poradce u Morgan Stanley international, a člen představenstva think-tanku RAND Corporation. Je také členem správní rady UC Rusal (největší společností na výrobu hliníku na světě) a kurátorem nadace Britského muzea a svatopavelské katedrály.

Philip Lader je klíčovým hráčem směřujícím ke světové vládě. Nejenom, že vede PR pro leteckou společnost Evergreen, Lader je také ředitel v UC Rusal, což je největší výrobce hliníku na světě, který sídlí v Moskvě, Švédsku, Itálii a Austrálii. Nathaniel Rothschild je jeho velký investor.

Při eugenických(http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/eugenika) práškovacích operacích asistovala společnost Mitre, nezisková společnost, která řídí Celostátní leteckou administrativu (FAA), Domobranu a IRS (finanční úřad). IRS je součástí Federal Reserve, což je hlavní hnací řemen, který řídí tuto konspiraci.

Laderův komplic a člen CFR John P Wheeler III, byl nedávno (http://en.wikipedia.org/wiki/John_P._Wheeler_III#Death) vyhozen na skládku ve Wilmingtonu, Delaware. Wheler III byl soudním konzultantem Mitre ohledně letových standardů FAA.


Byl John P. Wheeler III. příliš přecitlivělý na to, aby žil s vědomím vraha? A byl zabit Společností?
CIA je násilnická paže CFR.
Mitre příhodně sídlí v McLean ve Virginii, domovu CIA.

Díky opilému pilotovi a jeho prostořekosti… se Svobodní lidé světa mohou zaměřit na zločince, kteří otravují naše ovzduší a naši vodu.

Můžeme začít v našich městech a okresech aplikovat Air Purity Act, který se nachází na AirCrap.com.

Gary Richard Arnold
www.TheMuckraker.net

Zdroj: http://massachusettsrepublic.org/?page_id=926

Překlad: probuzeni.blogspot.com
Miroslav Rýznar

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AnanikupepéMarošoctomaník Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
octomaník
Host

Tady jsou zajímavé obrázky https://www.facebook.com/pg/chemtrailsnechceme/posts/?ref=page_internal
v diskuzi –
Jan Pečinka Já myslel, že bojují s globálním oteplováním…
6. listopad 2017 v 7:21
Liptáková Martina Každá čára dělá něco jiného, ale na vše pomáhá ocet. 😉
—-
O chemtrails na infovojne.sk
http://octovani.mablog.eu/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-22-2-2018/
O úspěšnosti pořadu na infovojne.sk
http://octovani.mablog.eu/luxusne-modre-nebo/
—-
Pokud octujete nebo chcete začít
Čechy-Morava-Slezsko
http://octovani.mablog.eu/tag/octujeme-c-m-s/

Slovensko
http://octovani.mablog.eu/tag/slovenskooctujeme/

Maroš
Host
Maroš

Otázka pre tipérov – ak u nás agendu „Stop genocíde – stop chemtrails!“ ako obvykle preberú-infiltrujú sionisti – ich strana sa bude volať: 1/ Strana červených /rubínových/ alebo 2/ Strana zelených /smaragdových/? „Hlavný chýbajúci kus veľkého sprisahania bol zameraný opitým pilotom. V malom meste 30 míľ východne od Tichého oceánu v Oregone je centrom významnej globálnej operácie. V bare v McMinnville v Oregone sa opitý pilot pokúsil zapôsobiť na jednu z pekných dám s príbehmi svojej tajnej misie. Pilotný patetický pokus vykresliť seba ako Sean Connery alebo Daniel Craig spôsobil jeho (ante) zvýšenie jeho dôležitosti a rozliať tajomstvo majetku CIA… Číst vice »

Anan
Host
Anan

Tady není sázková kancelář. Radši přemýšlej co se s tím dá dělat.

Anan
Host
Anan

Každý den sleduji oblohu nad Prahou a letadla. Počmárají nebe dlouhými čárami. Jenom vyjimečně mizí čára za letadlem a nezůstává na obloze. Octování je dobrý nápad a doporučuji ho všem, které to zajímá a ví o co jde,

Anan
Host
Anan

Většině lidi je to jedno co na nás práškuji. Jeden muž mi na to řekl, že to jsou páry. Prostě nesmysl. Prostě ovce se zakodovaným otroctvím.