Opět katastrofické chemtrailování s padajícími dlouhými vlákny z nebe

…..09.10. byl opět velmi zajímavý den. Byl jsem na cestách a poznatky, které jsem posbíral, bych Vám nyní rád sdělil…..

00:54

Ráno při výjezdu z domu bylo nádherně modré nebe. Zhodnotil bych denní situaci na nebi následujícími obrázky. Přejmenoval bych je ráno, před polednem a odpoledne. Protože večer byla zase nádherně modrá obloha. Přijel jsem domů kolem 22:00 a to už nebe bylo opět „vymetené“

Snímky z chemtrailů bylo zbytečné fotit, těch jsme poslední dny nasbírali od čtenářů hodně. Na dálnici jsem pozoroval, že padají velká dlouhá vlákna, která měla na konci většinou velké chuchvalce. Všiml jsem si jakse krásně lepila na auta a nešla z nich dolů.

I já měl chycená, lépe řečeno přilepená, vlákna na autě. Večer jsem musel jít do myčky.

Když jsem zastavil u známého ve dvoře, všiml jsem si velkých „pavučin“ s chuchvalci na zemi.

Vlákna na kterých byly chuchvalce z neznámé látky se vlekly několik desítek metrů. Podívejte se, jak se zachytily mezi zahradním domkem a stožárem…..

Na jednom autě ve dvoře jsem vyfotil další prapodivné útvary, které byly doslova nalepeny na karosérii. Posuďte sami

 

Jedno vlákno mně zasáhlo v obličeji a na rameni. Hned jsem ho odstranil, místo zčervenalo a dosti svědilo. Ihned jsem na něj  rozprášil koloidní stříbro a vlákno ubrouskem smyl. Asi po hodině, kdy jsem zasažené místo  sem tam našplíchal, přestalo svědit a začervenání zmizelo.

Níže uvedené snímky ukazují že MADAMME MERKELOVÁ moc dobře ví o zločinech páchaných na lidecha  a s tím spojené redukci obyvatel na planetě Zemi. Posuďte sami:

 

I když se na snímcích směje, tak pevně věřím, že ve velice krátké době jí smích přejde a za zločiny, které napáchala na svém vlastním obyvatelstvu TĚŽCE ZAPLATÍ!!!!!

Pravděpodobně z těchto vláken, která se rozpadají a dostávají se postupně do vzduchu jako nanočástice, vznikají morgelony.

Prosíme všechny, kteří včera podobné padající vlákna z nebe zažili, napište nám do diskuze Vaše postřehy. Děkujeme

Napsal tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

35
Komentujte

avatar
23 Comment threads
12 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
21 Comment authors
Andrearvingtomáš marnýPetrZabak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

tak pro vsechno na svete kdyz na to koukaji jako na exkurzi tak jaký je jejich oficiální názor na ty káde s temi jedy. Co je jejjch oficiální pohádkou o nich? Má to vsechno podle nich slouzit k cemu..?

Petr
Host

Oficiálně je to US patent, a v Kanadě se i pořádali veřejně konference s nabrífovanejma loutkama jako přednášejícími kteří byli a jsou dost přesvědčený o prospěšnosti pro planetu Zemi a vůbec pro lidstvo, na youtube dohledatelné, museli si vymyslet oficiální pohádky pro zdůvodnění tohoto svinstva který je jak už to tak bývá napojené na průmysl, zajímavá je např teorie na výrobu „směsi“ pomocí popílku ze spáleného paliva uhelných elektráren a logistika s tím spojená. Detailní informace možná až příliš a nad rámec chápání najdete na youtube pod „harald kautz vella“

rving
Host
rving

Pokud je to vše pravda, tak by stačilo ty sudy v jejich přítomnosti otevřít nějakou plastikou a počkat až jim úsměvy z tváří zmizí…a byl by klid a obloha čistá azurová…je s podivem, že to nikdo za celou dobu nesabotoval. A je pravda, že je to patent schválený v USA v ostatních zemích zakázáno…

Andrea
Host
Andrea

Podle „nich“ jde o tvorbu mraků, aby se Země tolik neoteplovala, tedy kvůli skleníkovému efektu …. lžou lžou a lžou PROČ VŮBEC NEPRŠÍ? a proč je takové teplo na podzim? upravují počasí, aby nepršelo a tyto jedy jsme nasávali hezky za sucha do plic a pokožky !!! …. tyto jedovatá vlákna jsem viděla v loni, taky na podzim a sahala jsme na ně, je to jako pavoučí vlákno, lepivé a táhlé … karma a vojenský tribunál to ztrestá …!

Věra Polášková
Host
Věra Polášková

Dnes odpoledne 9.10. bylo krásně slunečné počasí,jen to kazily bílé křižující čáry nad Krnovem.A že se objevují často mohu potvrdit,protože chodím ven na procházky se psem tak si oblohy všímám dost bedlivě.Moc klidu to tedy nevyvolává !!!

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

A jakto ze jim nechce být jasné ze tato situace se prece rovná právne trestné cinnosti rozsirování jedu? Nebo se chtejí jako tvárit ze dotycné jedy nejsou jedovaté? Já se porád cítím jako v absurdním snu.

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

Ostatne kdyz se na babiznu kouká ze správného úhlu se strany a vidíme její nos a formu cela, tak by tady podobnost s Adolfem hitlerem byla. V kazdném prípade to s ní asi nedopadne o mnoho líp. Zadeláno uz má dávno na ty nejhorsí mozné problémy a nikdo ji nebude litovat.

Andrea
Host
Andrea

Pokud se ohlášené zatýkání a postavení před vojenský tribunál nebude týkat všech na světě, tak této zrůdičce se nic nestane. Pevně věřím, že k „odhalení“ dojde a to úplnému odhalení … tedy všeho, co nám světoví vládci tisíce let tají … hezký den.

Věra Polášková
Host
Věra Polášková

Zpráva níže popsaná!!!! nelze napsat komentář !

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

CVINCTVO ! Taky mi na ucho,hlavu a rameno,spadlo jedno tohle CVINCKÉ FAKE babí léto 🙂
postě nás CVINĚ CKU.VENÝ HITLERJUGEND aspol.vyhladí všemi zbraněmi…

JardaRetarda
Host
JardaRetarda

bohužiaľ nikto za zločiny nezaplatí. o chemických stopách som presvedčený, že nás kropia, ale tamtie pavučiny mi pripadajú skôr ako babie leto.

Andrea
Host
Andrea

Tak můžu vás ubezpečit, že pavučiny to nejsou…padalo to rovnou z nebe …ze shora a ne ze stran, jako že by vlákna přivál vítr odněkud z lesa … mám fotky … a sahala jsem na to … 🙁

Anan
Host
Anan

Díky za informace. Je to strašné.Nešlo by zjistit složení vláken?

Maroš
Host
Maroš

Anan – do vyhľadávača zadať „morgellons“… Už som tu rozoberal ten pohodlný informačný parazitizmus… Všetko vám dodáme na tácke! Takúto informáciu môže chcieť niekto pri pive, kto nemá PC, internet a mobil s Androidom!
https://duckduckgo.com/?q=morgellons+studia&t=h_&atb=v122-3&ia=products

Strašné je tu niečo iné…

kolbih
Host
kolbih

Ahoj Tomáši,
včera k večeru jsem šel běhat, a stejné vlákno se na mne několikrát nalepilo,nejdřív jsem myslel že to je pavučina, ale bylo to pevnější,nešlo to snadno sundat. Už mi to zapadá do sebe.

Ctenar
Host
Ctenar

No a vzal jsi vzorky? A poslal na rozbor? A jak to dopadlo?

jirpos
Host
jirpos

Tyto vlakna uz jsem videl parkrat pred par lety,neni to poprve co nam je nasprejovali.pokud to neni soucasti nasich osobnich pribehu, tak vlakna zustanou pouze vlakna, at uz je to cokoli.rekl bych ze vetsina neinformovanych lidi to ma za pavuciny a moc to neresi.

Tomáš Frček
Host
Tomáš Frček

Velmi pozorně sleduji chemtrailsy minimálně 5 let, pracuji venku a při stavbě bazénů vidím všechny fáze jejich existence, ale žádná vlákna jsem na Karlovarsku nikdy neviděl a to z Merkelova přes Krušné hory táhnou pořádná mračna, nejspíš padají až dál ve vnitrozemí

Pauliii
Host
Pauliii

Valašské Meziříčí vlákna jsem zaregistroval odpoledne, nešly sundat z těla dolů…

merit
Host
merit

Včera měla Bratislava vyšmoulené nebe celý den. Už jsem si myslel /bláhově/, že toho definitivně nechali. Dnes chvála Páně zase čisté nebe.
M.

Igor Zemánek
Host
Igor Zemánek

Jo jo včera měli svůj den. Cesta autem Prah-Blava- Praha. Začali kolem poledne. Při západu slunce se objevili červánky na severu, jak nějaká polární záře. Kdo to nevidí, je fakt slepý. Toto je pro odlehčení: Moucha Když jsem ve svém mládí bral do ruky spray, abych jím postříkal ten lezoucí šmejd. Netušil jsem vůbec, zda-li právo mám, tak to mouchu zabít a dnes jsem jí sám. Tehdy na obloze bylo všechno tak, nádherně modré, lítal tam jen mrak. Za letadly táhly se jen zbytky par, když za pár minut zmizly, tak jsem se nebál. Někdy v tamté době se sešli… Číst vice »

Rodo
Host
Rodo

A co takhle napsat sdělení na stránku BIS? Nedávno zde byl článek kde BISka nabádá lidí aby jim na jejich stránkách sdělili podezřelé chování následující terorismu a to sprejovani jedovatého koktejlu na na naše hlavy je ten nejhorší terorismus jak pak by se chlapci z BISKY k tomu postavili? Zřejmě nijak neboď o té genocidě moc dobře vědí jenže to je posvěcené tou největší s.urvenou elitou pardon že jsem tak sprostý doufám že už to pořádné zatýkání těch šmejdů začne co nejdříve ale obávám se že sprejování tak rychle neskončí kdyby ano bylo by to známkou že zvítězilo dobro nad… Číst vice »

sirando
Host
sirando

Každý dobrý včelař minimálně 3x ročně chemtrailuje svoje většinou milované včelky.
Používá se na to “ jed „, který jim určitě zkracuje život, ale spolehlivě likviduje to,
co by včelky zdecimovalo skoro okamžitě. Zavlečeného parazita, kterému se naše
domácí včela neumí bránit. Takže důvod našeho sprayování bez hlubších informací
nelze hodnotit jako negativum.

Maroš
Host
Maroš

Chemtrail „meteorológovia“ = PI.A „PERINBABA“!!! PLÁNUJÚ teplú zimu s minimom zrážok!

„Na našom území by sa mali teploty držať približne o 2 stupne vyššie ako je priemer. Sneh sa má našej krajine tiež vyhýbať a predpokladá sa, že Slovensko spolu s východnou Európou sa výraznejšími zrážkami nepochváli. Tie sa majú koncentrovať v západnej Európe.“

REPLAY . „Tie SA MAJÚ koncentrovať v západnej Európe“ – to nie je to isté, čo „Tie sa pravdepodobne budú /objektívne/ koncentrovať“ Slovo „majú sa“ skrýva v sebe PLÁN!
https://www.cas.sk/clanok/748647/s-perinbabou-v-zime-neratajte-meteorologovia-predpovedaju-mimoriadne-teplu-zimu/

Maroš
Host
Maroš

Mikroskopy sú načo?! Luis Pasteur pri likcidácii moru priadky morušovej vo Francúzsku rozdal mikroskopy – aby jednak poznali reálneho parazita v jeho bunečnom mikrosvete a nepodliehali poverčivosti a čarodejníckym – okultistickým predstavám o pôsobení zlých síl, a jednak aby vedeli preventívne likvidovať zdroje nákazy. Odbočím – dnes sa deje opak – tieto parazity sa používajú ako bioochrana pred zavíjačom americkým, ktorý nám decimuje listnaté stromy rad radom. Treba vedieť, že prvé morgellony vznikali v dôsledku prirodzenej polymerizácie určitých organických látok v ovzduší – presne podľa Oparinovej VÝVOJOVEJ MATERIALISTICKEJ teórie o vzniku života z náhodných zhlukov organických látok – dnes táto… Číst vice »

Zabak
Host
Zabak

Mozno tak 14 dni spat o vikende pri otvorenom okne som taku velmi malu cast zbadal prilepenu na parapete okna, lepilo to ako zuvacka a pracne som to presmeroval na zem Iba chvilu som premyslal, ako so to tam mohlo dostat-riesil som upratovanie Vonku na zemi som nevidel uz nic take Co ma poslednu dobu ale prekvapovalo, ze viacej kropili autami a striekaju komunikacie a to aj neskoro vecer Ked to robili behom dna, ked bolo horuco ani som si toho nevsimol Okolo 22. hod alebo dokonca polnoci to bolo prekvapujuce Nerobili to tie male cistiacie auta, tie chodia kazdy… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Ano.Včera Přepychy,okres Rychnov nad Kněžnou, to samé.Mám foto těch vláken.

rving
Host
rving

Jsou to svinstva a je to .unda a být středověk, tak jí upálí.. Stačí mi jako důkaz tehdy jak farář církve husitské postavil podle USA plánku na netu chemtrailsové dělo a co se dílo potom na obloze v okruhu 30km…a netrvalo dlouho a přifrčely černé helikoptéry…ví o tom, je jedno jestli to pouštějí jen aby se zbavily chemického odpadu, nebo úmyslně Al sloučeninami otupovali obyvatele, nebo k postupnému omezování populace…spousta lidí tomu stejně něvěří.

P.S.:
Z mé strany jen k fotografovi..pokud má ve fotooaparátu nastaven datumovku na fotografiích, tak pokud mají něco vypovídat reálně v čase ať si nastaví správně rok…