Opět nám MATRIX kolaboval a něco velkého se asi odehrávalo s časem

…..minulý týden jsem napsal prosbu na čtenáře tadesca, jestli si všimli nějaké anomálie s časem. Děkuji všem za odpovědi a důvod, proč jsem se zeptal byl následující….

Zde se nachází původní článek s dotazem. Zajímavé jsou odpovědi: https://tadesco.cz/dotaz-na-vsechny-ctenare-tadesca/

Nikoho jsem nechtěl ovlivňovat, a proto byl ten neutrální dotaz. Musím přiznat, že jste mnozí v odpovědích měli naprostou pravdu s pozorováním „natažení“ či „zkrácení“ času. Důvod proč jsem se zeptal byl následující. Mohu ho rozdělit do tří bodů:

 1. Vlastní pozorování
  Šel jsem v podvečer zalévat zahradu. Díval jsem se na hodiny na alarmu, když jsem vycházel z domu a letmo se ještě podíval na hodiny na stěně. Ukazovaly přesně 17:00. Bylo mně to hodně divné že je tolik hodin. Ale dobře. Vešel jsem do sklepa, pustil vodu a vyšel sklepem ven. Natáhl hadici a začal zalévat. V moment puštění vody jsem zjistil, že musím jít dosti nutně na záchod. Zatavil jsem tedy na rozstřikovadle vody páčku, jdu opět do sklepa, projdu nahoru do přízemí a při pohledu na hodiny na stěně jsem byl v šoku. Naprosto v šoku. Bylo 18:04. Hned jsem se šel podívat na hodiny alarmu a ukazovaly stejný čas. Nechápal jsem . Byl jsem ohromen.
  Cesta do sklepa, puštění vody, natažení hadice, a opět vycházení ze sklepa nahoru mohlo trvat maximálně tak 5 minut, spíše méně. Bylo mi jasné, že opět se něco děje s časem….
 2. Telefon na počítač od známého
  Jeden dobrý známý taky ve švajzu, naprostý „MATRIXÁK“ který vůbec nevěří na věci o kterých píšeme na tadescu, mně ten den večer po mé příhodě také šokoval, když mně zavolal na počítač. Začal větou:
  ahoj tome, asi začnu věřit na duchy“ já se zasmál a opáčil:“no tak ty jsi ten poslední, od kterého bych to očekával a rozhodně ti nevěřím. A s nadsázkou a smíchem jsem dodal: „No copak se ti událo, viděl jsi roj duchů? Ha ha ha ha???? Zanedlouho se budou pálit čarodějnice“.

  Potom pokračoval a znělo to velmi vážně:

  Nebudeš mi věřit, co se mi dnes stalo. Byl jsem objednán k zubaři na 11:30 na nasazení korunky. Vyjížděl jsem z domu o 10:30 protože cesta k mému zubaři trvá asi 50 minut, je to kousek před Luzernem. Když jsem vstoupil do ordinace tak mi sestra řekla, že jsem byl objednán na 11:30 a že doktor už zde není. Byl jsem v šoku, protože v ordinaci bylo na hodinách 14:37. Asi na mně musela dost blbě zírat, protože jsem tam stál chvíli s otevřenou pusou, než jsem ji zase zavřel a zeptala se mně, jestli se mi něco stalo. Tímto mně probrala z mého šoku, dala mně nový termín a já se bez rozloučení otočil a šel k autu. Tohle jsem jí přece nemohl vykládat, nevěřila by tomu a navíc by mne začala považovat za blázna. Naprosto jsem nechápal. Nasedl jsem do auta a jel jsem kolem jezera cestou domů. Asi na 10 – 15 minut jsem zastavil, chvíli se díval do vody. Přemýšlel, jak se něco takového mohlo stát. Ano byl jsem v šoku který u mně nemá obdoby. Uvažoval jsem jestli skutečně nejsem fakt blázen. Po nastoupení do auta jsem pomalu jel domů a neustále přemýšlel o tom co se mohlo stát, nebo jestli hodiny ukazovaly špatný čas. Když jsem přijel domů, zvedly se vrata garáže a já vjel dovnitř. Digitální hodiny na stěně garáže ukazovaly čas 12:59. Podívám se na hodiny autě a čas byl také 12:59. Tak tohle byl pro mně další absolutní šok a já musel jít do obyváku a hned jsem si nalil whisky. Žena, která přišla domů krátce po 15 hodině bez pozdravení něco na mém obličeji poznala a zeptala se, jestli se mi něco stalo. Že vypadám nějak hodně divně. Když jsem jí to povykládal, poklepala si na čelo a řekla, že bych neměl tolik pít. A já přitom měl jenom dvě skleničky (dva velké panáky).“

  poznámka tm (velmi dobře ho znám a vím že skoro vůbec nepije)

  potom ještě dodal:

  „možná tě tome nyní chápu, protože když jsi kolikrát u nás vykládal nepochopitelné historky, které se ti staly, také jsem si o tobě myslel, že jsi blázen. Pokud něco takového sám nezažiješ, nemůžeš tomu věřit….“

  rozhovor ještě pokračoval několik minut, než jsme se rozloučili a domluvili na osobním setkání.

 3. Telefoní hovor o den později s jednou známou od Prahy, která mi také volala…. 

  Narozdíl od mého známeho, zde ze švajzu, je to žena, která už podobné věci zažila.  Sdělila mně následující příhodu z předešlého dne:„Měla jsem auto den před událostí v servisu. Nevšimla jsem si ale, jestli hodiny byly ten den přestaveny a ukazovaly přesný čas. Druhý den sednu do auta a jedu do Prahy. Moje hodiny v autě ukazovaly o 8 hodin více než bylo. Nevěnovala jsem tomu pozornost. Vyjížděla jsem podle domácích hodin v 10:00. Cesta do podzemní garáže trvá vždy tak 30 minut. Při vjedzu do garáže mi vyskočil lístek z automatu na 18:30 hodin vjezd. Hodně jsem se podivila, že hodiny v autě a zároveň na vjezdu na parkoviště mně vydaly stejný čas, asi špatný šas. Jak v autě tak na lístku bylo 18:30. Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale když jsem přijela domů, bylo po 13 hodině. Tak nevím co se ten den stalo, Ale muselo se stát něco velkého na konec rozhovoru dodala….“

 

Tak příhody mně právě donutily napsat dotaz na Vás čtenáře tadesca, jestli jste něco pozorovali také. A sami vidíte, že popisujete podobné zážitky.

Den na to se na Slovensku objevil magnetický prach na autech. Pamatujete si na podobnou příhodu z minulého roku?????

Není vyloučeno, že byl opět použit při nějaké velké události systém BST, třeba na Ukrajině????? ????? ?????

MATRIX KOLABUJE nebo byl použit systém BST na posunutí času a restartu MATRIXU a většina lidí nic nepozorovala. Část 1

MATRIX KOLABUJE nebo byl použit systém BST na posunutí času a restartu MATRIXU a většina lidí nic nepozorovala. Část 2

 

tm ještě dodává. Mnoho lidí, kteří si ničho nevšímají a jedou po zemi jako naprogramovaní roboti, si nikdy ničeho nevšimnou. Jsou to ti, kteří se řídí naprosto jenom NAUČENÝM MATRIXEM A NEVĚŘÍ INTUICI…..

Napsal tm, toš tak

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. JardaRatarda napsal:

  Čo tak skúsiť porovnať s mechanickými hodinami. My doma máme, ešte socialistické. Trochu sa ponáhľajú, ale je konštantné to ponáhľanie.

 2. Jan Žižka napsal:

  Čas je stále divnější, jako i počasí a všechno ostatní… 🙂
  Včera display v Buse IDOS nabádal: posuŇte si ČAS o hodinu dopředu…
  Odpoledne vidím na hodinách 15 hodin,
  chvilku si zdřímnu a na HODINÁCH JE NECELÝCH 13. HODIN ! ŠÍLENSTVÍ,
  jako celá EU…

 3. Mystuc napsal:

  Mne sa podobne niečo ešte nič nestalo 😀 musím viacej sledovať čas teda

 4. kublajchan napsal:

  Ha, tak to mám dejavú…minimálněbod č. 1 jsem zde již jednou četl…:-)

 5. Citronáda napsal:

  Môžem potvrdiť, auto som mala úplne celé od prachu.
  Mne zmizol štvrtok 27.12.2018. Tiež mi to potvrdila aj švagriná. Nechápali sme

  • Jara napsal:

   Musím přiznat, že jsem se vymanil ze systému. Nejsem na dávkách a až to nezvládnu, skončím v lese v zemljance, jestli nám ale lesy mezitím nevykácí.
   Protože nevstávám do háčku, . mám svobodnou práci – tak mi někdy zmizí jeden den. Myslím, že je Pátek a ona je Sobota.
   Také naopak, myslel jsem že je Pondělí a hle, ona byla Neděle. No a pak je možné, že su ťulpas. Ale kdo ví…

 6. bloblo napsal:

  Taky jsem měl v ten den divnou příhodu. Analogový hodiny v různou denní dobu ukazovali skoro to samý a až večer rafika ukázala jinam. Druhá rafika se ani nehla. To byla haluz. Až druhej den jsem zjistil, že to je barometr.

 7. milý pane tm, děkujeme za osvětlení, byl jsem napjatý jako kšandy :). Takže nám opět ti HAJZLÍCI zasahovali do konstruktivního dění?

  Jinak opravdu děkuji za doporučení rozhovoru s Dr. Nerudou, nacházejí se v něm tak šílené věci, že bych to možná ještě před lety nedočetl kvůli tomu, že bych se obával, že nejde o pravdivá data.

  Teď si jej pročítám s chutí a chci si vypsat mnoho poznámek.

 8. .lak napsal:

  Asi dovedou i reverzy. Šel jsem spát ve dvě ráno a v 4:20 jsem se sám probudil jak po víkendovém spánku 8-9h. 29.4. A interní hodiny jsou přesný a nemám problém se přes půl dne trefit do 5. minut. Hodinky jsem před tak třemi dekádami zavrhl ryze z komfortu že si čas počká nebo cokoliv. 😀

 9. korina napsal:

  Vytváří se nový hologram, starý se stahuje. Viz video „Globální změny na planetě Terra, poselství Gaii, Matky Země “ na You Tube.

 10. julio napsal:

  Mám nezrovnalosť s časom 2.5.2019. Robím videa vlakov a umiestňujem ich na YT. V komentároch mi jeden užívateľ napísal, že tiež zachytil jeden vlak o stanicu ďalej ako ide smerom na Trenčín. Je mi to celkom divné, pretože lokomotíva z tohoto vlaku sa o chvíľu vrátila naspäť bez vagónov. Časovo by to nemohla stihnúť. Moje video je tu: https://www.youtube.com/watch?v=naQtnNVfTY0&t=152s Je to lokomotíva čierna s PKP modrými vagónmi. Ja mám čas vo fotoaparáte 12.29 s vagónmi a návrat 12.38 samostatná lokomotíva. A to je to, čo je na tom zvláštne, pretože ten vlak v stanici zastavil a nejaký čas tam stál.

 11. Haluz napsal:

  Vážení, jste vedle jak ty jedle. Řeknu vám čeho jste si všimli, ale už se asi dobře nikdy nevyspíte.. Jsem přesvědčen že zde nejde jen o nějaké časové mezery či natahování času.. Tady jde o to že jste byli unešeni ! Ufem udělali na vás nějaké pokusy či co já vím co s námi dělaj.. Dále nestává se vám třeba že se ráno budíte nějací „rozlamaní“ i když k tomu není důvod ? Nebo si nemůžete vzpomenout na ten důležitý sen a cítíte se mírně zmateni.. Jde o to, že oni nejspíš dovedou zcela ovládat naše myšlení nebo k tomu mají nějaké přístroje. Každopádně tohohle si všímám čím dál častěji. Pak se taky zamyslete, v jakém místě bydlíte ? Není něčím specifické ? V mém případě je to okraj města, s ideálním přístupem shora.. ale tohle není pravidlem, unášejí strašnou spoustu lidí, možná je výjimkou ten co nebyl unešen. Většinou se to ale děje v noci když spíme. Jdeme dál.. Nepamatujete si třeba z dětství na nějaké podivné či zmatené nebo nelogické či nejasné sny ? Náměsíčnost? Já o tomhle nepochybuji ani trochu, není to můj názor, jsou to mé poznatky, a nelze neexistuje a nepřipadá v úvahy abych se pletl, Bohužel.

 12. Tome, prosím vás nezkracovali nám zase čas?

  To prostě není možné – já jsem se dnes vzbudil po 7:00 a pravda, jsem dnes unavený, tak jsem pomalejší, ale já dnes jen „mrknul okem“ a už je 14:00 – o není normální!

  • tereza napsal:

   Dle posledního měření den trvá 14 hodin a 7 minut. Ale je možné, že při nestabilitě matrixu dochází k časovým skokům.

 13. David napsal:

  Kurde ze se mi neco takoveho nestava v praci 😀 Prevadec spojitosti mi tam ten cas prodluzuje misto zkracovani 😀 Mohl bych poprosit o kontakt na zakaznickou linku te zkracovaci spolecnosti? Neni to fer a navic skoro az nehumani! 😀 (jsem od prirody velice vtipny)

 14. Jarmila napsal:

  A co teprve, když začnete uvažovat o dalším názoru, že čas vlastně neexistuje a všechno se děje v jedné lince, tedy souběžně. To by pak už bylo na zbláznění, takže radši jdu uvažovat o tom, že si dám po dobré večeři pivko a starosti a uvažování nechám koňovi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..