Opět něco málo ze symboliky. Ale hodně důležitého

…..podívejme se na události kolem nás a zkusme je vyhodnotit. O mnohých symbolech, používaných v běžném životě, jsem mnohokrát psal. Je skutečně úsměvné pozorovat lidi, kteří něco používají a ani nevědí, co vlastně dělají….

15:55

Veškeré události zde na planetě Zemi se kódují do morfogenetických polí (někteří je také nazývají morfickými poli, ale je to v podstatě jedno). Uvedeme si krátký příklad.

Otisky určitých předmětů nám mohou pomoci, ale zároveň také dost ublížit. Vše jsou antény určitých signálů.  Židovská komunita používá většinou ve znaku firem sluníčko. Ví moc dobře, proč. Slunce má ohromnou sílu, i jeho symbol. Člověk, který by zničil firmu se sluncem ve znaku, tak ode dne, kdy se to stalo, je on a jeho rodina (popřípadě i ti, kteří přiložili ruku k dílu), prokleta na celých sedm generací. Pak tomu už nejde zabránit. Existuje sice jedna možnost, ale je velice převelice komplikovaná. A protože lidé na babské povídačky zpravidla nevěří, tak si sami podepsali rozsudek a to nejen pro sebe. Mnohdy je to spíše ortel smrti….

Znám jednoho staršího člověka ve Francii u Nice kde žije (občas za ním zajedu na kávu), ten se touto tématikou zabýval. (Jak symbolikou, tak i dějinami symboliky.) Ukazoval mi skoro až nepochopitelné důkazy a co vše se odehrálo těmto lidem.

Zajímavé je, že lidé, kteří dělají špatné věci, ubližují druhým a dají si symbol slunce třeba na barák, či si ho koupí jako přívěšek, který u sebe nosí, slunce jim nepomáhá. Energie nejsou v souladu s jeho jednáním, a proto ho naopak ještě více ničí. Ano vážení: Vědění je moc.

 

Určitě skoro všichni viděli film MATRIX. Vynikající film na zamyšlení a hlavně na symboliku. Doporučuji každému, i když jste ho už viděli, znovu několikrát shlédnout. Pokaždé objevíte nové a nové maličkosti, v podstatě ale velké věci. Bylo Vám zde mnoho ze symboliky řečeno, ukázáno a něco naznačeno. Na pořadu dne je ale jen kratičký záběr z filmu, a sice žena v červeném. Byla zde řečena pouze jedna část pravdy, druhou už neřekli…..

Uvedeme si krátký příklad:

Sekretářka hledá práci a jde na pohovor do firmy. Při první návštěvě si obleče červené šaty, ve kterých se zde představila.

Prosím čtenáře tadesca, všimněte si ženy, která jde za ženou v červeném a drží za ruku muže. No muž se drží ženy, přesně naopak, než to má být správně. Znamení! Všimněte si, že žena drží nákupní tašku ukazující jakoby na ženu vpředu, která připomíná anténu v podobě čárkového kódu. Poukazuje na ANTÉNU!!!!!

Víte přece, že se znázorňuje červenou barvou láska. Na straně druhé také krev, výstraha, stůj, a mnohdy „krvavá smrt“. Podívejte se na vlajku KKK. (Ku Klux Klanu) Neboli NOSIČE SMRTI . 

 

A mimo jiné nosič „smrti“ (jeho záření) je i telefon, jehož jeden světový mobilní operátor (Vodafone) má ve znaku krvavou kapku. Symbol uprostřed je totožný s jeho, máte tu reklamu všude na očích. Krvavou 6. To je ale pouze a jenom „náhoda.“ Kdo by tomu přece věřil?

A další naprostá náhoda dnešní doby, kdy údajný vrah na Novém Zélandu ukázal před soudem, KTERÝ TRVAL POUZE JEDNU MINUTU, symbol WHITE POWER symbol KU KLUX KLANU:

Je zajímavé, že je také celý v bílém. White Power.

 

 

Lidé, kteří potkají na ulici ženu v červeném (jak bylo řečeno v Matrixu), znamená to pro ně možné nebezpečí a měli by si ten den dávat pozor na své činy, které dělají. Jestliže učinili něco špatného, bude to pro ně mít pravděpodobně nemilé následky.

A nyní se vraťme do děje naší sekretářky, která může vypadat naprosto stejně, jako ta na obrázku.

Je přijata a je nesmírně šťastná či pouze jenom ráda, že dostala nové zaměstnání. Málo lidí ale ví, že červená barva je také anténa různých energií, proto upozornění ve filmu MATRIX. Může být pro nositele jak konstruktivní, tak destruktivní. Nezapomeňte, že všichni se nacházíme v MATRIXU. Oheň je také na jedné straně pomocník a na straně druhé, je zároveň velice destruktivní.

Když si lidé berou na nějaké první důležité setkání (kde jsou také představeni veřejnosti), červené šaty, nevědí ani, že tato anténa ovlivňuje i jejich budoucnost a to následujícím způsobem: Jestliže bude dotyčná osoba dělat konstruktivní věci, bude se mít v podstatě dobře a jde správným směrem. Když ale začne dělat třeba ve firmě podrazy či věci destruktivní, skončí hodně špatně. Pro příklad následující film, kde bylo mnoho také symbolicky ukázáno:

https://rutube.ru/video/431979f491c88bf2773b8bb7fecf14f9/

 

 

Když se podíváme na současné dění ve Francii, Macron zásadně jedná proti svému lidu a podle toho se mu začíná velmi špatně dařit. Zde je symbolicky s ženou v červeném, bylo to pro něho veliké varování aby si dával pozor na to co dělá, ale lidé v zásadě symbolice nerozumí a znamení nečtou, makaron není výjimka. Mimochodem jeho manželka červenou nosí velmi často. Macrona nečeká v budoucnosti nic dobrého. Všechno zlo a destrukci si na sebe tahá sám.

A hádejte, kdo další se v nedávné době představil veřejnosti v červeném? Nemusíme chodit daleko, že ano? Svůj osud si asi zvolila nevědomá osoba sama. Není ale vyloučeno, že někým byla k tomu navedena…..

Morfogenetická pole a jejich účinky jsou někdy kruté a nemilosrdné…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatek terezy 20:54 hod.:

 1. Marketingová agentura, která dělala Robertovi Mistríkovi kampaň (stejně tak Kiskovi) se jmenuje KOMPLOT Advertising. Ano, je to komplot. KOMPLOT = SPIKNUTÍ. Proč pan Mistrík odstoupil, když v průzkumech nad Čaputovou dominoval? Vybrali si Američani ji? V roce 2016 obdržela enviromentální cenu od Goldmana. 
 2. Našla jsem zajímavou fotku Macrona, kde je ještě mladým chlapcem, a za ním stojí tehdy jeho ještě budoucí manželka. Trochu komický pohled. Macron pravděpodobně trpí Oidipovským komplexem. 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. Andy napsal:

  čaputová 🙂

 2. Miroslav napsal:

  Díval jsem se na jeden z proslovů Trumpa , a to gesto tam bylo neustále, on tak gestikuluje. To by jsme ho museli podezírat také. Dělal ho střídavě pravou i levou rukou, tak nevím.

 3. mariankosmac napsal:

  Čaputová – ale mám dojem že som ju videl v červenej i v fialovej, neviem či prehodila kabát. Možno kamera skreslila farby. Inak fialová je farba illuminátov, Merkelová svojho času chodila stále vo fialových šatoch.

 4. kalia napsal:

  Na toto jsem dnes narazila:
  https://www.youtube.com/watch?v=tStY7VHr5OQ

  a knihu jsem zběžně přečetla:
  https://the-eye.eu/public/concen.org/Illuminatiam%20The%20First%20Testament%20of%20the%20Illuminati%20%282015%29/Illuminatiam%20-%20The%20First%20Testament%20of%20the%20Illuminati%20%282015%29.pdf

  ten manifest velké přesídlení či jak se to jmenovalo jsem si také zběžně přečetla a neviděla jsem v něm žádné symboly ani mi nepřipadal extrémně chytrý (chytrý byl, ale ne nějak úplně extra). Oproti tomu ta kniha se mi zezačátku špatně četla a musela jsem se přemáhat, v druhé půlce už jsem se uklidnila a četlo se to docela dobře (ta kniha mi připadala docela chytrá, i když jsem se se vším, co v ní je, už v životě setkala, takže nic moc nového až na toto v souvislostech: Illumináti v knize přiznali, že lidi podprahově řídí mimo jiné například i pomocí mobilů a dalších signálů. Psali tam, že všechno dělají za dobrým účelem a tím je přežití lidského druhu a zabránění depopulace obyvatel = jsou dle knihy prý proti depopulaci obyvatel, kterou chtějí psychopati, což oni tedy asi nejsou? Zároveň tam psali, že je pravděpodobné, že existují i vyspělejší bytosti než lidi = asi mimozemšťané, a že illumináti této bytosti = jedné?? slouží ač nikdo nemůže odhadnout její záměr, jelikož je vyspělejší. Neuctívají prý satana ani boha, jsou mimo náboženství a podobné škatulky. Celou dobu v knize mluví o „vašem druhu“ = člověk, jako by to tedy psal někdo, kdo není člověk = kdo k lidskému druhu nepatří). Kniha se mi zdála zajímavá, a tak by mě zajímalo, co si o tom myslíte (zezačátku se mi při čtení motala hlava a přes tu knihu něco energeticky působilo = bála jsem se, na konci se mi zase ta kniha zdála dobrá, jakože illumináti chtějí lidem pomáhat). K illuminátům jsem se samozřejmě nepřidala (na těch jejich stránkách je ta možnost, tak proto raději píšu, že jsem ji nevyužila, aby si někdo nemyslel).

  • Maroš napsal:

   To čo je pre vás-nás fialová, je pre nich purpurová! Občas to samozrejme technologicky nevyjde, ale zaujímalo by ma, odkiaľ má Čaputová práve kabát v žiarivom purpure – pokiaľ sa s tým zámerne nepohrali grafici. Inak – ženské šaty vo farbe tzv. samičej červenej sú pomerne bežné, začala s tým myslím Coco Chanelová.

   „Fialová tkanina bývala tak neskutočne drahá, že si ju mohli dovoliť iba vládcovia. Farbivo, ktoré sa pôvodne používalo na výrobu fialovej, pochádzalo z fénického obchodného mesta Tyre, ktoré je teraz v dnešnom Libanone. Obchodníci s textilom získali farbivo z malého mäkkýša, ktorý sa nachádzal iba v oblasti Stredozemného mora v oblasti pneumatík.

   Veľa práce šlo do výroby farbiva, pretože viac ako 9 000 mäkkýšov bolo potrebných na vytvorenie len jedného gramu fialovej Tyrian. Keďže len bohatí vládcovia si mohli dovoliť kupovať a nosiť farbu , spojili sa s cisárskymi triedami Ríma, Egypta a Perzie. Fialová tiež prišla reprezentovať spiritualitu a svätosť, pretože starí cisári, králi a kráľovien, ktorí nosili farbu, boli často považovaní za bohov alebo potomkov bohov. “
   https://www.livescience.com/33324-purple-royal-color.html

   Ešte raz – nie fialová, ale purpurová a jedno to nie je.
   MIRIAM ROTHSCHILD (1 of 3): Seven Wonders of the World – vo fialovej
   https://www.youtube.com/watch?v=K2VaTmrsFLg
   The Queen’s hand pictured purple sparking concern worldwide – dáma vedľa kráľovny je v purpure
   https://www.youtube.com/watch?v=1WGX5KCVsYo
   The King of Spain greets the Queen with a kiss – kráľovna v žiarivom purpure
   https://www.youtube.com/watch?v=o7f9-nEiex4
   UK QUEEN HOSTS JUBILEE LUNCH FOR SOVEREIGN MONARCHS – druhá dáma – po kráľovne – je v purpure
   https://www.youtube.com/watch?v=tnE4oTrZDp8

   Ten purpur je zrejme prísne protokolárny – prísne obmedzený – nie je náhoda, že v najvyššej spoločnosti ho má na sebe vždy/?/ len jedna osoba – dáma /možno muž len keď cirkevný hodnostár/ – zrejme sa dohodli, že nebudú pútať pozornosť verejnosti „na to množstvo patricijov“.
   Ešte existuje – okrem samičej červenej, aj veľmi zaujímavá farba – tzv. kardinálska červená – nie je ustálená – raz je blízko samičej červenej, raz blízko purpuru.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Cardinal_(color)
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Kardin%C3%A1l

   • kalia napsal:

    To bude asi pravda spíš.. (ještě si to pročtu)

    Jako ta jejich kniha (illuminátů) na mě při čtení divně působila. Chtěla jsem sem napsat ještě další komentář, ale po přečtení té knihy se mi po chvíli udělalo špatně, měla jsem velké křeče v břiše a průjem. Tak jsem pak šla spát a zapomněla jsem, o čem jsem chtěla psát.

  • tereza napsal:

   Díky za upozornění. No i kdyby byla, tak Macron pravděpodobně Oidipovský komplex má.

   • Maroš napsal:

    Tereza – má! Je to MOTHERFUCKER! Dosť možné, že bol ako dieťa zneužívaný staršou ženou. Vo fáze pohlavného dospievania – keď sa mu to začalo páčiť – si vypestoval fetiš k starším ženám. Väčšinou sú ako pederasi prezentovaní muži, ale existuje kopec žien, ktoré idú po malých-mladých chlapcoch – zdôrazňujem chlapcoch. Mám minimálne 4 životné skúsenosti práve s takýmito! 1/ Kamarátova matka ma balila, 2/ Učiteľka matematiky na gympli veľmi rada kládla chalaňom svoje obrovské kozy na chrbát – takže sme sa často hlásili, že niečomu nerozumieme – mali sme 15, 3/ na istej pláži som videl „matku“ – asi macochu, ako verejne masíruje svojimi kozami rozpačitého chlapca – jeho otec akoby nič, 4/ môjho 15-ročného syna balila baba do 30 /“na starej pi.i dobre sa cvičí“/ – takže nič nové pod Slnkom! Na Macrona majú zrejme práve toto! A možno je to exkluzívny produkt pedofilných kruhov svetovej elity! Teda aj blízky ich „librálnym“ potrebám! ???

 5. Mato napsal:

  Tá najväčšia sila je v človeku a nie v symboloch. Prebudeného nemôže ovládať nikto ani nič,preto je treba hľadať spôsoby ako sa spojiť so svojou vnútornou silou,Vyšším Ja ,zachovať si čistotu charakteru a lásku v srdci. Cez to neprejde nikto a nič :-). Pekný deň.

 6. Fotografka napsal:

  Naši dávní předkové Slované, měli také ve velké úctě Slunce. Mnoho ochranných symbolů, znázorňujících sluneční kotouč jim sloužilo jako rodové i osobní Oberegy. Nechápu, jak se Temným podařilo Slovany tak hrozným způsobem ničit a pokračovat v tom až do dnešních časů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..