Opět požáry zaviněné elektromagnetickými zbraněmi

…..minulý rok skoro ve stejnou dobu, jsme psali o požárech, které způsobily nám neznámé zbraně. Určitě si pamatujete, když jsme popisovali naprosto shořelé domy až do základů a stromy v okolí zůstaly nedotčené….

00:54

V současnosti se opakuje to stejné. Opět byly vytaveny domy až do základů u některých zločinců ze scény pedofilů z Hollywoodu, bílé mafie a lidí, kteří se provinili proti lidskosti různými rituály. Je nutné ale zdůraznit, že mnoho požárů bylo také založeno neznámými žháři (pravděpodobně z deep state), kteří s čistkou nemají nic společného. Proč asi?

Naše zdroje dále hovoří opět o lidech z povrchu Země, kteří se na čistkách podílejí. Zbytečné se rozepisovat, podívejte se prosím sami.

Fire jumping hitting random houses in Ventura County? What was the cause? DEWs? Smart Meters? 5g Microwave Towers? Whatever it is it's not natural causes as they would like you to believe!

Zveřejnil(a) Hoss Dick dne Sobota 10. listopad 2018

 

California Wildfires: Directed Energy Weapons Theory

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Libena napsal:

  jj vcera jsem si toho vsimla taky, kdyz jsem se v rychlosti divala na zabery pozaru 🙂 Rikala jsem si, ze to uz tu bylo : )

 2. Jirik napsal:

  V magnetickém poli Země došlo k velkému výbuchu
  21:47 19.11.2018
  Kosmický přístroj Magnetospheric Multiscale (MMS) dříve zaznamenal neobyčejnou aktivitu uvnitř magnetického pole Země, ale o vážném výbuchu NASA informovala až nyní.

  Vědci zdůrazňují, že tyto jevy odborníci pozorují během třech posledních let. Nový výbuch registrovali v létě, je jedním z nejsilnějších.

  https://cz-sputniknews-com.cdn.ampproject.org/c/s/cz.sputniknews.com/amp/svet/201811198505912-zeme-magneticke-pole-vybuch/

  • Sonic napsal:

   Neviem ako ostatní,ale ja som extrémne citlivý na podobné javy. Na tie slnečné erupcie až tak strašne nie,ale akonáhle sa čokoľvek čo i len šuchne pod povrchom zeme cítim to,niekedy už niekoľko dní pred tým. Neviem ako budem reagovať postupom času,ale môžem odprisahať že sa časom znásobuje intenzita podobných javov. To čo sa odohralo naposledy 19.11 v pondelok,som začal intenzívnejšie pocitovat už v noci z piatka 16.11 na sobotu 17.11. A nieje to zrovna pocit ktorý by bol príjemný. Je to ako keby niekto vaše JA povytiahol z Vášho tela a potom ho zase strčil naspäť. No keď sa Vám to deje stále častejšie a korešponduje to skoro vždy s nejakou významnejšou aktivitou pod povrchom,začnete veriť tomu že sa odohráva niečo veľmi zvláštne na tejto planéte.A mám s čím porovnávať. Ak máte na krku skoro 5 krížikov a podobné veci pozorujete už takmer posledných 10 rokov. Pred tým sa to intenzitou ani množstvom zrovnať nedalo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..