Opět požáry zaviněné elektromagnetickými zbraněmi

…..minulý rok skoro ve stejnou dobu, jsme psali o požárech, které způsobily nám neznámé zbraně. Určitě si pamatujete, když jsme popisovali naprosto shořelé domy až do základů a stromy v okolí zůstaly nedotčené….

00:54

V současnosti se opakuje to stejné. Opět byly vytaveny domy až do základů u některých zločinců ze scény pedofilů z Hollywoodu, bílé mafie a lidí, kteří se provinili proti lidskosti různými rituály. Je nutné ale zdůraznit, že mnoho požárů bylo také založeno neznámými žháři (pravděpodobně z deep state), kteří s čistkou nemají nic společného. Proč asi?

Naše zdroje dále hovoří opět o lidech z povrchu Země, kteří se na čistkách podílejí. Zbytečné se rozepisovat, podívejte se prosím sami.

Fire jumping hitting random houses in Ventura County? What was the cause? DEWs? Smart Meters? 5g Microwave Towers? Whatever it is it's not natural causes as they would like you to believe!

Zveřejnil(a) Hoss Dick dne Sobota 10. listopad 2018

 

California Wildfires: Directed Energy Weapons Theory

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SonicJirikLibena Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Libena
Host
Libena

jj vcera jsem si toho vsimla taky, kdyz jsem se v rychlosti divala na zabery pozaru 🙂 Rikala jsem si, ze to uz tu bylo : )

Jirik
Host
Jirik

V magnetickém poli Země došlo k velkému výbuchu
21:47 19.11.2018
Kosmický přístroj Magnetospheric Multiscale (MMS) dříve zaznamenal neobyčejnou aktivitu uvnitř magnetického pole Země, ale o vážném výbuchu NASA informovala až nyní.

Vědci zdůrazňují, že tyto jevy odborníci pozorují během třech posledních let. Nový výbuch registrovali v létě, je jedním z nejsilnějších.

https://cz-sputniknews-com.cdn.ampproject.org/c/s/cz.sputniknews.com/amp/svet/201811198505912-zeme-magneticke-pole-vybuch/

Sonic
Host
Sonic

Neviem ako ostatní,ale ja som extrémne citlivý na podobné javy. Na tie slnečné erupcie až tak strašne nie,ale akonáhle sa čokoľvek čo i len šuchne pod povrchom zeme cítim to,niekedy už niekoľko dní pred tým. Neviem ako budem reagovať postupom času,ale môžem odprisahať že sa časom znásobuje intenzita podobných javov. To čo sa odohralo naposledy 19.11 v pondelok,som začal intenzívnejšie pocitovat už v noci z piatka 16.11 na sobotu 17.11. A nieje to zrovna pocit ktorý by bol príjemný. Je to ako keby niekto vaše JA povytiahol z Vášho tela a potom ho zase strčil naspäť. No keď sa Vám… Číst vice »