Opět začínáme s úderným tématem a sice katastry nemovitostí. Údajný HOAX brzy nejtvrdší realitou

AKTUALIZACE DNES V 07:54

…..děkujeme čtenářce, která si všimla událostí směřující k odebírání pozemků lidem. Tak jak jsem před rokem a půl všechny varoval!!!! Ještě tomu nevěříte????

Bylo by dobré se podívat na níže uvedený film, kde Vám mnohé potvrzují. Všechno bude digitalizováno, tak jak jsem varoval a papírové záznamy a mapy se navždy zničí, zmiznou ze světa a lidé nebudou moci dokázat, že jim pozemek patří.

Hlavně, že se ihned po zveřejnění článků vyrojili odborníci na slovo vzatí, jako byl pan VK z Aeronetu a pan Kapal, který varoval lidi na „SVOBODNÉM VYSÍLAČI“ nechť v žádném případě nic neposílají, protože to bude údajně zneužito. Dokonce bych PRÝ mohl jejich pozemek ukrást!!!!! K smíchu!!!! Jak jistě sami už víte, můžete si od kohokoliv udělat na katastrálním úřadě v Česku či na Slovensku,  výpis z nemovitostí bez jeho souhlasu a bez toho že by dotyčný o tom věděl. Pomluvy a dehonesace probíhaly v přímém přenosu a pánové nevěděli co vlastně říkají. Lidově řečeno plácali játra a byli všem myslícím lidem k smíchu.

Téma katastrálních úřadů a pozemků bylo dokonce probíráno v německém parlamentu a tím potvrzena pravdivost této zprávy.

Pro všechny, kteří neváhali a udělali si zavčas listiny na katastrálních úřadech, mohou být klidní. Hlavně si je dobře někde schovejte a nedávejte je z ruky.

Kopie listin, které jste mi mejlíky poslali, byly zapsány do knih původního katastrálního úřadu, který sídlil u Krakova. Byl přestěhován na jižní pól z mnoha důvodů, které zde nemohu jmenovat. Je pro EU nedosažitelné a nedostupné. Nemohu zde ale rozebírat veškerá fakta, která se v rozbouřené EU odehrávají. Všechno chce čas…..

A nyní k věci.

Na Slovensku vznikla firma s velice trefným názvem, má jméno ARMAGEDON s.r.o, která se v budoucnu má „postarat“ o Vaše pozemky. Jejich razítko je také velmi trefné. Ve dvojité dualitě jsou písmena A vzhůru nohama (otočena o 180° od základny). Neznamená to nic jiného, že všechno je postaveno na hlavu, asi tak jako celá EU. Zde se můžete sami přesvědčit:

Je to naprostý výsměch do očí lidí vládní třídou a zkorumpovanými „politiky“. Bylo by dobré, kdybyste si celé video vyslechli a popřemýšleli o řečeném. Puzle se Vám pomalu začnou skládat…..

Vše se bude shromažďovat u firmy ARMAGEDON, lidé nedostanou jakákoliv potvrzení protože vše bude zaznamenáno digitálně a papíry z katastrů budou zničeny. Všechno podle plánu, tak jak jsem v minulosti tvrdil a psal.

Zde najdete články pro naprostý přehled a doplnění z minulosti:

https://tadesco.cz/vzhled-noveho-webu-opet-zacneme-s-udernym-tematem-udernejsim-nez-kdysi-v-minulosti-neverite-uz-to-mate-cerne-na-bilem-a-to-oficielne-dokonce-delsi-dobu-dil-1/

https://tadesco.cz/zacatek-noveho-webu-zacneme-s-udernym-tematem/

https://tadesco.cz/citlive-osobni-udaje-vyda-katastr-pockani-komukoli/

https://tadesco.cz/vyjadreni-k-udajnemu-hoaxu-ktery-hoaxem-neni-prejdeme-na-iii-risi-cast-3/

https://tadesco.cz/zabaveni-pozemku-je-naplanovano-eu/

A tady máte důležitý film pro Vás:

Napsal tm

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
HenrichRamtomáš marnýalueaston Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Asi jediná možnost je přidat opětně s prosíkem k těm kteří neuctívají satana, slovanům.

Henrich
Host
Henrich

Zdravim Poprosím o info ako sa podla Vas zariadit ak som teraz kupil nehnutelnosti….kupa predaj nehnutelnosti stale beží….

pepé
Host
pepé
aston
Host

Přestěhován na jižní pól? Cože? No páni…. Nevím, co všechno jste musel udělat pro to, abyste tam kopie dodal, ale moc vám za to děkuji, dokumenty mám pečlivě schované a stihl jsem to tehdy úplně poslední den v roce 2016. Moc vám děkuji i za všechny nevděčníky.

Mimochodem, konatel má velice zavádějící příjmení – prý Richard Duchovný :D…..

alue
Admin

taky mě to překvapilo… ten bude velmi duch-hovní

Henrich
Host
Henrich

Takze pockal som dva dni a odpoved na novonadobudnute nehnutelnosti ziadna…..ak neviete odpoved, staci naposat neviem….
a tak si tu zijeme :o)