Osmiletý chlapec udivuje svět svými rozsáhlými znalostmi o šišince mozkové

Oblast lidského mozku zvaná šišinka mozková, je někdy označována jako naše třetí oko. Přesněji, tato epifýza má tvar podobný jako šiška borovice a jedna z jejích úloh je produkovat melatonin; lidské tělo ho používá k řízení hormonů, které ovlivňují fáze spánku a probuzení (jako jsou sezónní funkce). Tato žláza se nachází v blízkosti středu mozku mezi dvěma hemisférami. Někteří lidé se domnívají, že o této žláze je publikováno tak málo dat kvůli své skutečně tajemné a metafyzické povaze.

Lidé tvrdili, že šišinka mozková je portálem mezi fyzickým a duchovním světem, a že může vyvolat pocity euforie, jednoty a poskytnout plně osvícený pocit člověku. Zjevně jóga, meditace a různé skryté techniky mohou pomoci aktivovat šišinku – a mohou pomoci otevřít cesty do jiných dimenzí. Tyto zkušenosti jsou také známé jako astrální projekce nebo vzdálené sledování. Říká se, že starověké techniky umožňují lidem řídit myšlenky a činy jiných osob. Vlády a tajné organizace bývalého Sovětského svazu léta studovaly tyto vnější účinky, ale jejich závěry nebyly nikdy veřejně sděleny.

S těmito informacemi a otevřenou myslí si shlédněte osmileté dítě na videu YouTube níže a zvažte, jaký maximální potenciál šišinky mozkové by mohl být. Je to pozoruhodné a zdá se, jako by dítě mělo cizí znalosti a odhalení. Nemusí být náhodou, že má tak hluboké pochopení o činnosti této žlázy, o které se předpokládá, že je schopna tyto informace okamžitě předávat. Navíc jeho další pohledy na život obecně se zdají být velmi moudré – zvláště když zvážíte, že tato odhalení pochází od osmiletého kluka! Chcete-li říci, že toto dítě je daleko nad průměrem, budete ho podceňovat. Shlédněte video a udělejte si obrázek sami.

Osmiletý chlapec na videu redaktorku televize CBS rychle poučil o věcech života a jak se věci zde na Zemi mají. Klučina drží konverzaci na úrovni, která o mnoho převyšuje úroveň dětí v jeho věku. Rovněž se pouští do diskuze o tom, jak by šlo učinit svět bezpečnější, že zbraní není třeba a že svět bez nich by byl bezpečnější.

Aktivace šišinky mozkové dává (lépe vyjádřeno – aktivuje) člověku opravdu ohromné schopnosti a otevírá přístup do morfogenetických polí, ze kterých člověk čerpá ohromné množství dat o všem. Postup na aktivaci šišinky je už mnoho let znám a je samozřejmě vládci (zejména Vatikánem) tohoto světa přísně střežen. Moc dobře vědí, že nad člověkem s aktivovanou šišinkou mozkovou ztrácí veškerou kontrolu a moc. Na toto téma velmi doporučuji film Lucy, ve kterém nám bylo mnoho řečeno. Je však třeba znát dobře symboliku. Proto také matrix vymyslel různá zařízení, která šišinku ničí – jedy v jídle, záření z mobilních telefonů, WiFi sítě a mnoho dalšího. 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MarošJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Jara

Pokud se nám někdy podaří rozluštit tajemství hologramů šišinky mozkové , posuneme se mílovými kroky kupředu ve svém vývoji . Ale protože vše souvisí se vším , Prosím ještě jednou se chci vyjádřit ke zveřejnění článku ,, SLOVANSKE JAZYKY JSOU KONSTRUKTIVNI“,protože téma je důležité a souvisí přímo se zdravím,naší DNA a harmonií života. Neboť náš slovanský jazyk není jen nějaké to ,,tralala“,jak se v diskusi někdo vyjádřil.To co chci nyní psát,není jen můj názor,ale opírám se o další ,kterých si vážím. Jsou to práce Ruperta Sheldraka,Deepaka CHopry, Masaru Emota,Davida Ickeho, Grazyny Fosar a Franze Bludorfa, Rudolpha Tanziho, Jeana Claude Alix… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Téma: TAJOMSTVÁ ZAKÁZANEJ HISTÓRIE Poznámka – materiál je veľmi rozsiahly, čo je nevyhnutné pre zachovanie kontextu – a pochopenie súvislostí s dnešnou dobou. Odpoveď o pôvode človeka v knihe Enocha! Ученые нашли в книге Еноха ответ на главный вопрос о происхождении человека! Секретные территории https://www.youtube.com/watch?v=AJq7jDh8wSs Slovanský mág Radomír – kto boli naši predkovia? Славянский Маг Радомир пробуждается! Кто были наши Предки? https://www.youtube.com/watch?v=U_KFLSTIbIk Putin o Tartárii a tajnej histórii. Путин о ТАРТАРИЯ и СЕКРЕТНАЯ ИСТОРИЯ https://www.youtube.com/watch?v=2KrxC9ofN04 – – – Z archívov ruskej FSB – tajné mapy anomálnych zón. Секретные карты аномальных зон! утечка ФСБ! 29.10.2017 https://www.youtube.com/watch?v=3gbDgZtoNBc – – – Tajomstvá Čierneho… Číst vice »