OSN šturmuje k dalšímu šílenému globálnímu zákonu – má být podepsán letos na podzim

Tuto šikanu za „životné prostredie“ nepochopím. Len ďalší skrytý proces na ovládanie oviec. Inak už teraz je viac ako dostatok prostriedkov a vedomostí ako si udržať zdravé prostredie a to hlavne bez tých zkorumpovaných neziskoviek, rovnako zkorumpovaných ako politici. Až na to, že politici ešte stále sú zástupcami ľudu a majú a budú sa im zodpovedať. Ale čo neziskovky? Moc z rúk ľudu sa už viacej vziať v takom prípade už ani nebude dať….
Evropská unie:
OSN ekologický globální zákon mají členské země schvalovat  letos v září na valném shromáždění OSN.
Předběžný pakt navrhl Macron a má zaručit každému právo na čisté životní prostředí a má členské státy zavázat k vytvoření soudních procesů, které by hnali znečišťovatele k odpovědnosti.

Na jeho dodržování by měly dohlížet – jak jinak –  neziskové organizace.

Nástin zákona vypadá dost nebezpečně.

Na příklad v článku 6 se píše:

„Pokud existuje riziko vážných nebo nevratných škod, nedostatek vědecké jistoty nesmí být použit jako důvod pro odložení přijetí účinných a přiměřených opatření k zabránění zhoršování životního prostředí.“

To znamená, že si kdokoli může o čemkoli prohlásit, že to může způsobit nevratné ekologické škody a i bez vědeckého potvrzení této teorie budeme muset poskakovat podle neziskovek a „zjednávat nápravu.“

_______
Kdo za nás v OSN jedná? Proč o tom neinformuje veřejnost?

Jak je možné, aby někdo dělal zákony o nás bez nás a aby to pak za nás v tichosti schválil náš ministr zahraničí nebo premiér?

To není demokracie, to je diktatura. Proč platíme a udržujeme při životě OSN?

Zdroj: AJ, 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. jirik napsal:

  Lesy umírají. Lesníci se vymlouvají na globální oteplování, na sucho, díky němuž smrky zkolabovaly a zkázu dokončil kůrovec. Kde je pravda?

  http://www.rukojmi.cz/clanky/8096-zijeme-v-dobe-umirani

 2. jirik napsal:

  Zbytky glyfosátu byly nalezeny ve vodě z kohoutku, pomerančové šťávě, dětské moči, mateřském mléce, chipsech, občerstvení, pivu, víně, obilovinách, vejcích, ovesné kaši, výrobcích z pšenice a ve většině běžných potravin, které byly testovány. Stručně řečeno, je to všude.

  http://zvedavec.org/komentare/2019/05/7898-glyfosaty-jsou-horsi-nez-si-umime-predstavit-jsou-vsude.htm

 3. Maroš napsal:

  „Hodvábna“ cesta Globálneho prediktora… Relácia Infovojna.
  https://www.infovojna.sk/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom

 4. noro napsal:

  a to este o kolkych zakonoch nevieme. to sa ani neda povedat ze sa to schvaluje, len sa to podpisuje jak na beziacom pase. 300 stranove dokumenty prestudovat za dva tri dni.. nemozne, ale hlasovat nejak treba. Ledaze by sa vsetci zdrzali a ziadali prerokovanie,, ale to by sa tam dlho neohriali. Len ludia to mozu vsetko zmenit. Mozu si oni schvalovat co chcu ked to budu ludia ignorovat. System ale vie to sa nikdy nestane a 10% je tak na vykriky do tmy. Vymyslene to maju dobre, najprv zabavit, zamestnat mysle, odvratit pozornost, a pak pilit konar pod kazdym. Jeden en sa ludia zobudia a zistia ze vymozitelnost ich prav je nemozna lebo jeden zakon chrani druhy a tan zas dalsi, navrstvene.
  Tak ako to je z pravom na zmenu zakona v EU hlasom ludu vo forme peticie. 5 mil ludi musi podpisat za rok, co je nemozne financovat a kebyze aj, a vsetko to pravne prejde, posledne slovo ma EU komisia, ktora to moze zamietnut len tak, a hotovo.
  EU mala byt otvorena Europa, to bola jedna strana mince, ale cena je vyssia ako hodnota prospechu.

 5. noro napsal:

  korekcia predosleho komentaru >
  a to este o kolkych zakonoch nevieme. to sa ani neda povedat, ze sa to schvaluje, len sa to podpisuje jak na beziacom pase. 300 stranove dokumenty prestudovat za dva tri dni.. nemozne, ale hlasovat nejak treba. Ledaze by sa vsetci zdrzali a ziadali prerokovanie,, ale to by sa tam dlho neohriali. Len ludia to mozu vsetko zmenit. Mozu si oni schvalovat co chcu ked to budu ludia ignorovat. System ale vie, ze to sa nikdy nestane a 10% je tak na vykriky do tmy. Vymyslene to maju dobre, najprv zabavit, zamestnat mysle, odvratit pozornost, a pak pilit konar pod kazdym. Jeden den sa ludia zobudia a zistia ze vymozitelnost ich prav je nemozna lebo jeden zakon chrani druhy a tan zas dalsi, navrstvene.
  Tak ako to je s pravom na zmenu zakona v EU hlasom ludu vo forme peticie. 5 mil ludi musi podpisat za rok, co je nemozne financovat a kebyze aj, a vsetko to pravne prejde, posledne slovo ma EU komisia, ktora to moze zamietnut len tak, a hotovo.
  EU mala byt otvorena Europa, to bola jedna strana mince, ale cena je vyssia ako hodnota prospechu.

 6. noro napsal:

  ked si clovek precita protokoly sionskych mudrcov, najde presnu zhodu s dejmi v nasej historii a sucastnosti. Je to az mrazive ze skoro vsetko o com sa tam pise a dialo a deje, a vyvija podla protokolov. Nazor nech si urobi kazdy sam.

  • tomáš marný napsal:

   Milá noro, N
   nejen protokoly, ale hlavně také dnes 1000% pravdivá TAJNÁ SMLOUVA:
   https://tadesco.cz/tajna-smlouva/
   Dnes už zbytěčné cokoliv dodávat!!!!! !!!!! !!!!!
   tm

   • noro napsal:

    ludia tomu nelenze neveria, ale nechcu o tom ani pocut, vysmeju sa tomu.
    Vyuzit zavist ako zbran k nastartovaniu zvedavosti a zaujmu by asi pomohlo. Napriklad mat tak generator volnej energie, ukazat ze nemusia platit ucty. V tajnosti vyrobit tisicky a rozdat. Potom by ludia mozno precitli a zomkli sa. Lebo ludi zaujima len to, co im zlacnie chleba. Vsetci su jak po lithiu, submissivny. Hlavne nech vysielaju mma ozen ma kde mozu kritizovat a pivko lacne.

    • DASTIN napsal:

     Kdybych vedel, ze treba magneticky generator funguje, tak se dam do stavby. Jenze tech ruznych „navodu“ a „pravdivych klipu“ je tolik, ze se tomu asi moc verit neda. Polovina je podvod, kdyby to fungovalo, tak to clovek nenajde na youtube, ze?

 7. bloblo napsal:

  Kolotočář už několikrát psal o tzv. superkrizi. Kvůli umělýmu ekošílenství se zakážou auta na ropu, povypínají elektrárny a bude těžký nedostatek elektřiny. Až takový, že se kWh budou dražit ve veřejné dražbě. Perfektní způsob jak ovládnout civilizaci a zavést NWO. Na to ale budou potřebovat 20 let.

 8. Maroš napsal:

  „Pecunia non olet“ – peniaze nesmrdia – výrok rímskeho cisára Vespaziana z roku 232 n.l. k jeho vydanému zákonu, ktorým začal zdaňovanie rímskych záchodov – aby o.i. získal prostriedky na vojnu v Británii. A toto systém používa dodnes – zdaňovanie sračiek! Všetko živé na Zemi „žerie a serie“ – je to kolobeh energie, v ktorom nakoniec reducenti – mikróby – mineralizujú ostatnú organickú hmotu – vďak čomu máme vlastne pitnú vodu! Nie vďaka piesku – vďaka mikróbom reducentom v tomto piesku. Čiže – aj keď budeme povinne srať do igelitových sáčkov a platiť systému za ich sanáciu poplatky a teda aj vespaziánske dane – pitnú vodu nám zaserú nie naše rozložiteľné sračky, ale jedy – pesticídy, antibiotiká, ťažké kovy – teda všetko, s čím si mikróby reducenti nedokážu poradiť, lebo to neprežijú. Teda príde nejaký negramotný EU-chuj a zažaluje nás za používanie žumpy, ktorú vypúšťame na kompost – lebo je to technicky jedno, keď na kompost kydáme prasací hnoj alebo ten svoj, ale „Vespaziánovi“ musíme platiť akurát za tie svoje sračky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..