Osobní bodyguard Usamy bin Ladina si pohodově žije v Německu a kasíruje od státu každý měsíc 1168 EUR

…..S Usámou to bylo jedno velké divadlo. Amerikou stvořený terorista, který sloužil pouze jako záminka pro rozvrácení země. Nic víc….

raja


Osobní bodyguard Usamy bin Ladina si pohodově žije v Německu a kasíruje od státu každý měsíc 1168 EUR, plus bydlení a zdravotní péči zdarma… Evropská justice jako nástroj islamizace? Čeká tohle i nás?

V Německu propukl neuvěřitelný skandál. Ukázalo se, že jistý Sami A. (původem z Tunisu) nyní žijící jako „uprchlík“ v Německu byl osobní tělesným strážcem bývalého šéfa Al Kaidy … a nebude z Německa vypovězen, ačkoliv lhal ve všech ohledech o své minulosti a je prokazatelně napojen na muslimské teroristické organizace.

Důvod? Německé orgány totiž rozhodly, že by mohl být kvůli své minulosti v Tunisku (jako prokazatelný  terorista) pronásledován…. Je to přitom zdánlivý paradox, protože jiný soud v Bochumi zase rozhodl, že tento člověk představuje vážné nebezpečí pro bezpečnost země…. Ale přesto v Německu navždy zůstane. Jeho manželka a 4 děti dokonce již dostaly německý pas a Němci je tedy budou živit na do smrti.

Ukázalo se totiž, že tento „chudák uprchlík“ od svého příjezdu do Německa (před několika lety) ani jeden den nepracoval a je na sociálních dávkách. Ty v jeho případě dělají skoro 1200 Eur měsíčně, k tomu má jeho rodina zdarma bydlení a veškerou zdravotní péči…. Pro ilustraci penze mnoha německých důchodců, kteří celý život pracovali, je často kolem 1000 Eur a z toho si musí platit bydlení, jídlo a stále se zvyšující náklady na zdravotní péči…

To vše se dozvídáme v době, kdy se u nás začínají množit různé podivné události. Tu se mladý Afgánec pokusí znásilnit zdravotní sestru na Bulovce. Aby byl následně soudem osvobozen…., že to bylo „nedorozumění“. Nedávno skupinka „Alžířanů“ hromadně znásilnila irskou turistku. Před pár dny skupina „Holanďanů – zjevných blonďáků“ – opakovaně napadala v centru Prahy místní a jednoho číšníka vážně zranila.

Zajímavý je ale následný vzorec. Policie sice koná a imigranské (muslimké) násilníky zadrží a obviní, aby je soudci následně propustili…. Ačkoliv Čech by za podobný skutek šel dávno sedět. To jistě není náhoda a musíme se začít ptát, kdo vlastně ovládá justici a komu slouží. Naší zemi a její občanům zjevně NE!


Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. Maroš napsal:

  „Smelé činy assasínov v Perzii zaručujú, že viera Ismailíjcov prežije!“ – červená obdivná niť tiahnúca sa celým dokumentom o vzniku a technológii nájomných vrahov a rezidentov na Blízkom Východe. „Aj keď budú proti sebe stáť miliónové armády – je to stále len spor jedného muža s iným mužom“ – Konfucius – v dokumente je kopa analógií vzťahov prelínajúcich za z histórie do dnešných konfliktov v Sýrii, Iráne, arabskom svete a islamizovanej Európe. Pozor na „marketingové“ podprahové detaily – je to anglosaský „saracénsky“ dokument.
  Elitní jednotky dávných časů ( Assassini,tichá smrt…) Historický dokument CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=TcAsHCtT_g0

  V kontexte s PACIFIZAČNÝMI a islamizačnámi-imigračnými procesmi v Nemecku existuje analógia permanentnej vojny Pax romanum a Pax Americana PROTI STARÝM GERMÁNOM – proti rodovej „svalovej pamäti duchov lesa“ pri zaobchádzaní so zbraňami – v roku 9 n.l. spojené germánske kmene totálne zlikvidovali rímske légie na svojom území tak, že mali od nich pokoj na 200 rokov. Teda – z dokumentu je cítiť permanentný pokus o vyhladenie „germanizmu“ a paralelne aj panslovanstva národov, ktoré si Rím nikdy úplne násilím a „vierou“ nepodmanil. Preto je tak dôležité to naše /biele európske/ genetické preformátovanie inými rasami a nastolenie DOZORU – islámu!
  Elitní jednotky dávných časů ( Germánští válečníci,duchové …) Historický dokument CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=eg_gCknXsJg

 2. Martin Rubáš napsal:

  Islamizace v Německu probíhá podle plánu. Němci už vlastně musí platit džizju – daň nevěřících islámu v podobě sociálních dávek. Vypadá to s Německem špatně a žádná velká síla proti islámu tam zatím není.
  http://www.epshark.cz/clanek/171/islamsky-soumrak-nad-nemeckem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.