Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.03.2018

…..a máme zde velmi zajímavé otázky a odpovědi….

15:54

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirik.lak Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
.lak
Host
.lak

Jenom vypíchnu : bránit se negativním následkům. Pjakin je třída. Víceméně a pořád upozorňuji na funkční nevzdělanost kdy tedy nepochybuji o záměru. Lidé by měli začít uvažovat a ne přejímat nějaké mustry a cíleně učená klišé. Dnes skutečně hybateli životů jsou velkomožní, tedy jakási renesance feudálů moderní kleroneofeudalismus inkvizice konqisty který ač se mnohdy schovávají za tradiční modely 19. století pravice – levice vodí ovce jako bačové na profit zájmových. V americe prý kongres odmítl označení oligarchát ale jen proto že se to nehodí vzhledem k probíhajícím reáliím. To že si majitelé s korporáty prosazují své vize je již pro… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vysoký komisař OSN pro lidská práva Zeid Raad al-Husejn navrhl filipínskému prezidentovi Rodrigu Dutertemu, který obvinil speciální referentku OSN pro práva původních národů Victorii Tauli-Corpus z terorismu, aby se podrobil psychiatrickému vyšetření. https://sptnkne.ws/gVES

jirik
Host
jirik

V Belgii vypukl skandál kvůli prodeji masa s prošlou spotřební lhůtou. Podle rozhodnutí ministra zemědělství Deni Djukarma a Federální agentury pro bezpečnost potravinové sítě (AFSCA) byla produkce podniku Veviba, který vyrábí mleté maso, stažena z obchodů. AFSCA sdělila, že toto opatření bylo podniknuto poté, co v důsledku prověrky podniku na výrobu masné produkce ve městě Verviers byla objevena porušení pravidel, jež ohrožují zdraví spotřebitelů. V mletém mase „ameriken“, které v Belgii konzumují syrové, byly objeveny masné odpadky, jejichž výroba a prodej lidem jsou zakázané. Společnost také uváděla falešná data zmrazení masa. Zákazníkům, kteří v důsledku spotřeby nekvalitního masa dostali poruchy… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Hackeři, kteří zaútočili na vládní servery SRN, ukradli protokol jednání EU a Velké Británie o Brexitu, a také dokumenty týkající se jednání EU s Ukrajinou a Běloruskem, píše Der Spiegel. Podle informace časopisu bylo během kybernetického útoku ukradeno šest dokumentů: jako první byl ukraden materiál o Brexitu, a do okamžiku krádeže dokumentů o Ukrajině německé právní orgány už útok zaznamenaly, a probíhal dále pod jejich kontrolou. Koncem února bylo oznámeno, že hackeři zaútočili na informační síť německých vládních struktur, mj. na servery MZV a Ministerstva obrany SRN. Bylo oznámeno, že útok byl zaznamenán v prosinci 2017, není ale známo, jak… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Rusko vzalo zpět přihlášku ke členství v Evropské organizaci pro jaderné výzkumy (CERN), ale spolupráce s Moskvou bude pokračovat, řekla zástupkyně tiskové služby CERN Sophie Tesauriová. „CERN již dlouho spolupracuje s Ruskem a má s ním dobré vztahy na všech úrovních. Skutečnost, že se Rusko rozhodlo nebýt přidruženým členem, nemá vliv na tu úzkou spolupráci, která mezi námi je a která se nadávno posílila,“ řekla. Tesauriová uvedla, že stát nemusí být členem CERN, aby přinášel důležitý vklad do její práce. Zdůrazňuje se, že rozhodnutí Moskvy nijak neovlivní její účast ve společných projektech a otázka o přidruženém členství ještě bude projednávána.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Návrh zákona o vojenském plánování navrhuje oddělit se od Severoatlantické aliance 07.03.2018 11:02 Irena Francie se rozhodla oddělit se od vojenského bloku NATO. V návrhu zákona o vojenském plánování pro nejbližších sedm let se píše o nutnosti prokázat strategickou nezávislost od Severoatlantické aliance. V dokumentu se zmiňuje, že NATO vede válečnou politiku a ignoruje dodržování norem mezinárodního práva a rezolucí OSN. Kromě toho se v něm tvrdě kritizuje rozhodnutí bývalého prezidenta Ollanda umístit v zemi AMERICKÝ SYSTÉM PROTIRAKETOVÉ OBRANY (nač tak, když je k ničemu, že?). V dokumentu se uvádí, že by to uvedlo Francii do přímé závislosti na USA.… Číst vice »