Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 05.11.2017

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11
Komentujte

avatar
9 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
jirikSysiannaRobert Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Vzkaz Pjakina zní

Nic se neděje.

Byli jsme opět zachráněni. Od doby co mluvci mzv Zacharová řekla, cca 1 měsíc zpět , že si rusko už nenechá nikde ve světě sárt na hlavu, Pjakin mluví méně katastroficky.
Měli bychom oslavovat, denně.

jirik
Host
jirik

Pracovníci sociální služby vzali dvanáctiletou dceru ruské občance žijící ve Finsku, sdělil novinářům ochránce lidských práv Johan Bäckman. Podle jeho slov, Ruska žije ve Finsku s manželem Finem v městě Rakula. „Mají dvě dcery, devítiletou a dvanáctiletou. Žádný rodinný konflikt není. Starší dceru vzali bez oznámení ze školy koncem října a již předali adoptivním rodičům, protože ji matka údajně „plácla tričkem,“ praví se v zprávě ochránce lidských práv. Bäckman sdělil, že žena požádala ruské úřady, aby jí pomohly získat dceru zpátky. Případy odebrání dětí Rusům finskými sociálními službami se stávají pravidelně. Předtím vzbudil velký ohlas případ Rusky Anastasie Zavgorodné, které… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Kirill Istomin na portáli Regnum venoval svoju pozornosť aktivitám sudcu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina, ktorý podal podnet na generálnu prokuratúru SR za pomoc na hromadnom vraždení civilistov – bombardovanie v Juhoslávii – povolenie preletov tzv. tankovacích lietadiel cez územie SR na predstaviteľov vtedajšej vlády Slovenskej republiky, ktorí bez mandátu hlasovali za.
http://www.hlavnespravy.sk/harabinove-trestne-oznamenie-na-dzurindu-spol-si-vsimli-aj-v-rusku-slovensky-mainstream-vsak-nie/1207964
https://regnum.ru/news/polit/2344709.html

jirik
Host
jirik

Farage vyzval v Európskom parlamente na vyšetrovanie Sorosa: “Jeho vplyv v Bruseli je naozaj mimoriadny”
Britský politik Nigel Farage, jeden z najväčších euroskeptikov uvádza, že zatiaľ čo Rusko je obvinené z financovania britskej kampane “Leave”, George Soros nedávno poskytol dar vo výške 18 miliárd dolárov pro-európskej Nadácii otvorenej spoločnosti, čo uniklo pozornosti a kontrole. “Tu je skutočná medzinárodná politická tajná dohoda,” cituje Faragea Russia Today.
http://www.hlavnespravy.sk/farage-vyzval-v-europskom-parlamente-na-vysetrovanie-sorosa-jeho-vplyv-v-bruseli-je-naozaj-mimoriadny/1209162

Robert
Host
Robert

Zdravím Tomáši.
Tak nevím, věřím, že snaha o vylepšení stránek byla myšlena v dobrém, ale jsem docela dost zklamaný. Zatím pro mne méně přehledné, až chaotické. Dříve to bylo o moc lepší. PS: samozřejmě je to jen můj osobní názor a ne každý mi dá za pravdu. Jinak vše dobré a ať se daří.
Robert

jirik
Host
jirik

Taky bych potřeboval mapu a buzolu, abych se v tomto novém webu vyznal……

Sysi
Host
Sysi

Kam se člověk podívá, všechny inovace vedou k horšímu. Tak i v tomto případě se jedná o přechod z jednoduchého přehledného webu k opaku.
Prvořadé je pro nás čerpání dat, nikoliv design webu. Proto mi uniká smysl této změny.

Osobně dávám přednost chronologickému řazení jako bylo u předchozího tadesca, nwoo nebo zvědavce. S novým tadescem, sputnikem, aeronetem je to už horší.
Na stejné vlně jako současné tadesco jede protiproud, ale tam se pod články nediskutuje, tudíž se to tam dá prominout.

jirik
Host
jirik

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu jmenoval na pozici své tiskové mluvčí 26letou televizní moderátorku Rossijanu Markovskou. O tom ona sama informovala RIA Novosti. „15. listopadu proběhl příkaz o jmenování,“ vysvětila Markovská. Podle jejích slov bude pracovat na pozici tiskové mluvčí ruského ministra obrany, přičemž Igor Konašenkov zůstane na pozici ředitele oddělení informací a masových komunikací ministerstva obrany. Rossijana Markovská se narodila 6. ledna 1991, je absolventkou fakulty žurnalistiky Dálněvýchodní federální univerzity. Poté pracovala jako korespondentka, moderátorka zpravodajství a jako autorka programů televizní a radiové společnosti Vladivostok, od roku 2015 pracovala jako korespondentka televizního kanálu Zvězda. https://sptnkne.ws/fYsf — Jestli bude mít… Číst vice »

jirik
Host
jirik

„Bylo asi 60 telefonátů s hlášeními o asi 50 výbušných zařízeních položených v různých objektech, mj. i na cestě prezidentova průvodu, a také v objektech ležících vedle míst, která měl prezident navštívit v Petrohradu“, řekl Peskov. Bezpečnostní služba udělala za této situace vše možné, zdůraznil. Zároveň se dával pozor na to, aby tato práce nezpůsobila zbytečné potíže, dodal prezidentův mluvčí a podotkl, že telefonáty nijak neovlivnily grafikon hlavy státu. Peskov rovněž oznámil, že zprávy o zaminování přicházely ze zahraničí. „Nebylo to zatím zjištěno. Na druhé straně nejsou žádné pochyby o tom, že dříve nebo později bude všechno zjištěno. Tito telefoničtí… Číst vice »

Anonymní
Host
Anonymní

5