Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 06.04.2017

07:27

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Něco z Ukrajiny –
Operační velitelství Doněcké lidové republiky oznámilo příchod islámského batalionu Ukrajinských ozbrojených sil do Kyjevem kontrolovaného města Mariupol.

Islámský batalion Ukrajinských ozbrojených sil byl vyslán do Kyjevem kontrolovaného města Mariupol, řekl v sobotu zástupce velitele Operačního velitelství Doněcké lidové republiky Eduard Basurin.

„Zjistili jsme příjezd islámského batalionu do Mairuolu v počtu 500 lidí, který bude operovat v zóně odpovědnosti 36. Samostatné brigády námořní pěchoty. Batalion je umístěn v ulici Bachčivadži. Kurátorem batalionu je velitel eskadrony Ukrajinské národní gardy major Karpenko,“ řekl Basurin.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10164-na-vychodni-ukrajine-nasazen-islamsky-batalion-prokyjevskych-sil

jirik
Host
jirik

Ruská výzbroj – Nejnovější odstřelovačská puška Točnosť („Přesnost“) bude přijata do výzbroje ruské armády po roce 2020, prohlásil novinářům generální ředitel Ústředního vědeckovýzkumného ústavu přesného strojírenství Dmitrij Semizorov. https://sptnkne.ws/ecWU —– Ruské letectvo získá v nejbližší době komplexy S-500. Vojenský komentátor Viktor Baraněc ve vysílání rádia Sputnik hovořil o unikátních vlastnostech perspektivního protiletadlového raketového komlexu. https://sptnkne.ws/edgT —– Společnost Těchmaš vybaví ruské atomové a dieselové ponorky speciálním pokrytím, které je udělá prakticky nehlučnými, uvádí tiskový úřad společnosti. https://sptnkne.ws/edhy —– Využití stíhaček čtvrté generace v oblasti působení ruské protivzdušné obrany již dávno přestalo být ekonomicky výhodné, ale ani perspektivní americké bojové stroje nemají… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Vzpomínka na zesnulé
Na Českém turné zavzpomínají Alexandovci i na své kamarády a zesnulé kolegy. „Bude to konkrétně písní Žuravli. Během té písně se budou promítat na plátně fotografie všech, kteří mezi námi nejsou, to znamená těch, kteří při letecké katastrofě zahynuli,“ prozradil Vadim Ananěv.
https://www.novinky.cz/domaci/435008-alexandrovci-v-cesku-i-pres-lonskou-tragedii-zahraji-dorazi-s-novymi-cleny.html