Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 07.08.2017

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
stenly919LuciejirikMarošpépé Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pépé
Host
pépé

Vzpomínám si, jak tuto věc řešil v historické legendě staré Anglie kouzelník Merlin. Stará bohyně Maab (myslím, že se tak jmenovala), se snažila přes vyvolávání zla a agrese provokovat Merlina a jeho druhy k silové či emocionální interakci s ní. Věděla dobře, že „existovat, znamená být vnímán“ – pokud někomu věnujeme svou pozornost, ať už z jakýkoliv důvodů, dodáváme mu energii, kterou potřebuje k existenci.1 Pokud někoho ignorujeme, a nevěnujeme mu ani vzpomínku, emoci či jakýkoliv druh pozornosti, byť se snaží doslova za jakoukoliv cenu ji získat, přestává v našem světě existovat. To bylo také Merlinovo řešení situace. Obrátil se… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

„Turkisti-turisti“ – boj o Zlaté jablko Európy pokračuje! EURÓPSKY KALIFÁT Č. 3! – „PERZSKÝ“/centrum riadenia – Irán/ Význam Astany ako globálneho projektu http://aeronet.cz/news/nemecko-at-se-uci-turecky-je-nejvyssi-cas-vychodni-evropa-a-zeme-v4-treti-pokus-o-evropsky-chalifat-belorusko-a-kazachstan-jako-kyjevska-banda-valerij-pjakin-a-projekt-astana-video/ Valerij Pjakin o projektu “Astana” – projekt Globálneho prediktora – projekt na zjednocovanie turkistických plemien pod Kazachstan! https://vimeo.com/227634801 Poznámka – Európsky kalifát č.1 = ríša arabských Maurov v Španielsku – nebol dokončený /povstanie El Cida/, pokračuje však ďalej – súčasnou imigračnou vlnou zo severnej Afriky! Poznámka – Európsky kalifát č.2 – osmanský – bol 2x zastavený pri Viedni, ale pokračuje ďalej – Turkizáciou Nemecka, Rakúska, a pomocou neochronológie – aj presviedčaním Maďarov, že nepatria medzi biele ugrofínske… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Bývalá sovětská republika Moldávie se může skutečně stát dalším opěrným bodem amerických ozbrojených sil v Evropě. Stavební velitelství amerického námořnictva pro Evropu, Afriku a jihovýchodní Asii (NAVFAC EURAFSWA) plánuje vybudovat osm výcvikových zařízení pro vojenské operace v městském terénu na výcvikové základně Bulboaca v Moldávii. Fakt, že je do toho zapojeno americké námořnictvo, dává důvod věřit, že na tomto zařízení budou umístěny jednotky americké námořní pěchoty.
http://zvedavec.org/komentare/2017/08/7344-moldavie-se-ma-stat-opernym-bodem-americke-armady.htm

jirik
Host
jirik

Západ je šokován zprávou, že Rusko vyzkoušelo nejnovější kybernetickou zbraň nad americkými loděmi. Jak najednou oznámily britské a americké listy, v Černém moři se přihodila zvláštní událost: 22. června hned několik desítek amerických lodí zaznamenalo, že jejich systémy GPS oznamují chybné údaje o poloze lodí. Jedna z lodí amerického námořnictva se podle systému GPS ocitla 32 kilometrů od moře, ve městě Gelendžik, na souši. Stejné zvláštnosti zpozorovalo dalších 30 amerických lodí, které se nacházely nedaleko od ruských břehů. Velmi zajímavá je skutečnost, že v té době nedaleko, v zóně odpovědnosti zemí NATO, se objevila skupina lodí námořnictva Ruské federace. Vzápětí… Číst vice »

Lucie
Host

..

stenly919
Host
stenly919

Tak už máme dalšího pajkina přeloženého, děkuji Ireně za překlad.
https://www.youtube.com/watch?v=XKYQMz8aeTs