Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 11.03.2018

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Maroš napsal:

  Keďže z komentára vystupuje okrem podstaty manipulácie s invenciou, energiou a duchom človeka aj dátum 1775 – keď GP rozhodol o pozastavení vývoja na Zemi – v roku 1776 zjavne za týmto účelom vznikol rád bavorských illuminátov, aby ako najbližšia periféria moci GP prevzal kontrolu nad týmito plánmi. Dostávame o. i. aj odpoveď – ako sa naložilo s dielom Jána Ámosa Komenského – ktorý medzi slobodomurárov nevstúpil, ale oni prevzali jeho ideu humanizmu, aby ju upravili pre ciele NWO. Detto to vysvetľuje aj súčasnú debilizáciu v školstve, kde pedagógovia sa síce učia „O“ Komenskom, ale do praxe obsah jeho diela neuvádzajú a ani všetky jeho pravidlá nepoužívajú. Takže hurá – perpetum mobile v nekonečnom toku energie je reálne – a možno je reálna aj „máťuška plochúška“.

  Ešte „malá“ súvislosť s prevratným „vynálezom“ termočlánku novej generácie Chargebrella /Seabackov jav + vyriešené namáhanie termočlánkov/ – po Pjakinovom komentári, aj v symbolike obsiahnutej v produkte /žltý dáždnik – zastrešenie, Vatikán + tvar produktu – žezlo, palcát – sila, moc/, začína byť zjavné, odkiaľ „z neba“ tento nápad prišiel. A zároveň – totálny útlm propagácie, resp. vyslovene kontraproduktívny marketing. Účel?
  http://www.chargebrella.com

  P.S. pre prípad kolapsu systému sú pre operatívne konanie malých skupín mimoriadne dôležité spojovacie prostriedky – takže kto uvažuje týmto smerom – namiesto mobilov – prenosné vysielačky /Wlkie-Talkie/
  https://www.gearbest.com/walkie-talkie-c_11354/

 2. jirik napsal:

  Skrývají se v lesích Jižní Moravy i severní Ukrajiny, aby pomohli zažehnout požár od Šumavy až k Uralu a následně jej hasit. Branné oddíly mládeže pod vedením příslušníků ozbrojených sil České republiky. Momentálně cvičí s bratrskými oddíly ukrajinských národních socialistů, „Національні Дружини“. Jejich propagační video můžete zhlédnout níže:
  http://e-republika.cz/article4000-Jiskry-fašismu

  dobře si prohlídnite obrázek……
  http://e-republika.cz/dl4890?display

  • Maroš napsal:

   Jirik – ad obrázok – myslím že ide /v popredí/ o jeden z designových typov útočnej pušky Benelli M4. ktoré používa
   Národná garda USA – teda o výzbroj tejto čs. „majdan domobrany“ sa stará asi strýko Sam. ???
   Fastest Shotgun! Eight Shots in One Second!! The Benelli M4 Super 90 M1014 in Action
   https://www.youtube.com/watch?v=4rKWULb6O0I

 3. jirik napsal:

  Poslední únorový výkon se v ruských Vjatskich Poljanach konalo Mistrovství Evropy na ledové dráze, kterého se zúčastnili i čeští závodníci. Sputniku poskytl rozhovor Lukáš Hutla, který v Rusku vybojoval 7. místo. Promluvil mimo jiné o tom, jak se k tomuto sportu dostal a jak se mu v Rusku závodilo.

  Strávil jste v Rusku nějakou dobu, vyzkoušel jste si i rybaření. Jak byste čtenářům popsal život v Rusku při tuhých mrazech a jak jste to zvládal vy? Máte nějaký zážitek, který jste nečekal?

  Byli jsme tam celkem skoro měsíc. Člověku se ven do —20 stupňů na procházku moc nechce. Většinu času jsme byli zalezlí v teplém bytě a sledovali filmy, bylo to zdlouhavé čekání na závody, ale nedalo se jinak. Místní lid ale normálně funguje, jsou zvyklí.

  Asi nikdo z nás nevěřil svým očím, když jsme cestou v dodávce do Vjatských Poljan viděli v dáli velký stoh slámy, který táhnou na řetězu tři buldozery. To je možné prostě jenom v Rusku, ti si poradí se vším. https://sptnkne.ws/gY5y

 4. jirik napsal:

  Německý ministr vnitra Horst Seehofer prohlásil, že islám není součástí německé kultury. O tom informuje Deutsche Welle.

  Nový německý ministr zahraničních věcí nesouhlasí s prohlášením, že islám je součástí německé kultury. Toto vyjádření je v rozporu s přesvědčením kancléřky Angely Merkelové, která od roku 2015 říká pravý opak.

  „Ne, islám nepatří k Německu,“ cituje DW slova ministra pro noviny Bild. „Německo bylo vytvářeno křesťanstvím.“

  Ministr nicméně prohlásil, že lidé, kteří praktikují islám, jsou součástí Německa.

  „Muslimové, kteří s námi žijí, jsou očividně součástí Německa,“ cituje portál ministra.
  https://sptnkne.ws/gYHU

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.