Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.02.2018

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Úřad zvláštního prokurátora Spojených států obvinil 13 občanů Ruské federace v souvislosti se „zásahem do voleb“.

Úřad generálního prokurátora vznesl obvinění proti 13 ruským občanům, mezi kterými je i podnikatel Jevgenij Prigožin, a třem společnostem včetně Agentury pro výzkumu internetu.

„Agentura pro výzkum internetu je ruská organizace, jejímž cílem je vměšování do voleb a politických procesů,“ stojí v obžalobě. Dále se uvádí, že osoby, proti kterým byla vznesena obvinění, jsou zaměstnanci této organizace.

Rusko veškerá obvinění z vměšování do amerických voleb odmítá.

Americké ministerstvo financí v roce 2017 zavedlo sankce proti restauratérskému holdingu Concord-Catering, v jehož čele stojí restauratér Jevgenij Prigožin. https://sptnkne.ws/gKet

jirik
Host
jirik

V Murmansku cvičí tuleně pro vojenské cíle.
Vojenští tuleni toho umí docela hodně (VIDEO)
Období vojenské služby tuleně trvá od 15 do 20 let.
https://cz.sputniknews.com/video/201802166798795-tulen-vojsko-rusko/

jirik
Host
jirik

Ruská rychlobruslařka Voroninová: Sáblíková jako jediná nabídla pomoc s tréninkem Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková během Olympijských her v Pchjongčchangu dovolila bronzové medailistce Natalje Voroninové, aby trénovala společně s jejím týmem. Novinářům to řekla samotná Voroninová. V pátek Ruska získala bronzovou medaili na vzdálenost 5000 metrů. Trojnásobná olympijská mistryně Sáblíková byla druhá. Soupeřky vystupovaly v jedné jízdě jak na tuto vzdálenost, tak i na 3000 metrů, kde Ruska byla desátá a Češka čtvrtá. Voroninová vystupovala v Pchjongčchangu bez osobního trenéra Pavla Abratkeviče, kterému Mezinárodní olympijský výbor neposkytl pozvání na OH. „Martina byla jediná, která ke mně přišla a nabídla mi, abych… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ruské volby na Krymu? Pozorovatelskou misí riskujete kriminál, varuje Ukrajina české politiky

Ukrajině se nelíbí, že se volby ruského prezidenta uskuteční i na nezákonně anektovaném Krymu. Míní proti tomu protestovat a naznačuje, že by to mohlo zpochybnit výsledky hlasování, v nichž ruský prezident Vladimir Putin usiluje o své znovuzvolení. Novinkám to řekl ukrajinský velvyslanec v ČR Jevhen Perebyjnis, který rovněž zrazuje české politiky od případných pozorovatelských misí.
Perebyjnis Upozornil, že působit na Krymu jako „pozorovatel“ je v rozporu s ukrajinskými zákony a je to trestné. To by si měli uvědomit čeští politici, kteří tam chtějí jet.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/463639-ruske-volby-na-krymu-pozorovatelskou-misi-riskujete-kriminal-varuje-ukrajina-ceske-politiky.html

jirik
Host
jirik

Kurultaj muslimů Krymu se chystá postavit před německou vládu otázky o nahrazení škod a kompenzace, které poloostrov utrpěl během okupace v letech Velké vlastenecké války. https://cz.sputniknews.com/svet/201802176808377-krym-tatari-reparace-druha-sveteova-valka-nemecko-spalene-obce/ „Velká vlastenecká válka se stala tvrdou zkouškou pro obyvatele Krymu. V letech okupace bylo zničeno 127 krymských vesnic spolu s jejich obyvateli, které fašisté obviňovali ze spolupráce s partyzány. Nepřátelé se nad nikým neslitovali, ani nad malými dětmi, ani nad starci, ani nad ženami. Delegáti Kurultaje muslimů Krymu jsou přesvědčeni v morální i právní spravedlnosti ohledně návratu k otázce reparací,“ stojí v prohlášení, které bylo přijato na mimořádném zasedání Krultaje muslimů Krymu, které se… Číst vice »