Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.02.2018

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.02.2018"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Úřad zvláštního prokurátora Spojených států obvinil 13 občanů Ruské federace v souvislosti se „zásahem do voleb“.

Úřad generálního prokurátora vznesl obvinění proti 13 ruským občanům, mezi kterými je i podnikatel Jevgenij Prigožin, a třem společnostem včetně Agentury pro výzkumu internetu.

„Agentura pro výzkum internetu je ruská organizace, jejímž cílem je vměšování do voleb a politických procesů,“ stojí v obžalobě. Dále se uvádí, že osoby, proti kterým byla vznesena obvinění, jsou zaměstnanci této organizace.

Rusko veškerá obvinění z vměšování do amerických voleb odmítá.

Americké ministerstvo financí v roce 2017 zavedlo sankce proti restauratérskému holdingu Concord-Catering, v jehož čele stojí restauratér Jevgenij Prigožin. https://sptnkne.ws/gKet

jirik
Host
jirik
Host
jirik

V Murmansku cvičí tuleně pro vojenské cíle.
Vojenští tuleni toho umí docela hodně (VIDEO)
Období vojenské služby tuleně trvá od 15 do 20 let.
https://cz.sputniknews.com/video/201802166798795-tulen-vojsko-rusko/

jirik
Host
jirik
Ruská rychlobruslařka Voroninová: Sáblíková jako jediná nabídla pomoc s tréninkem Česká rychlobruslařka Martina Sáblíková během Olympijských her v Pchjongčchangu dovolila bronzové medailistce Natalje Voroninové, aby trénovala společně s jejím týmem. Novinářům to řekla samotná Voroninová. V pátek Ruska získala bronzovou medaili na vzdálenost 5000 metrů. Trojnásobná olympijská mistryně Sáblíková byla druhá. Soupeřky vystupovaly v jedné jízdě jak na tuto vzdálenost, tak i na 3000 metrů, kde Ruska byla desátá a Češka čtvrtá. Voroninová vystupovala v Pchjongčchangu bez osobního trenéra Pavla Abratkeviče, kterému Mezinárodní olympijský výbor neposkytl pozvání na OH. „Martina byla jediná, která ke mně přišla a nabídla mi, abych… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Ruské volby na Krymu? Pozorovatelskou misí riskujete kriminál, varuje Ukrajina české politiky

Ukrajině se nelíbí, že se volby ruského prezidenta uskuteční i na nezákonně anektovaném Krymu. Míní proti tomu protestovat a naznačuje, že by to mohlo zpochybnit výsledky hlasování, v nichž ruský prezident Vladimir Putin usiluje o své znovuzvolení. Novinkám to řekl ukrajinský velvyslanec v ČR Jevhen Perebyjnis, který rovněž zrazuje české politiky od případných pozorovatelských misí.
Perebyjnis Upozornil, že působit na Krymu jako „pozorovatel“ je v rozporu s ukrajinskými zákony a je to trestné. To by si měli uvědomit čeští politici, kteří tam chtějí jet.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/463639-ruske-volby-na-krymu-pozorovatelskou-misi-riskujete-kriminal-varuje-ukrajina-ceske-politiky.html

jirik
Host
jirik
Kurultaj muslimů Krymu se chystá postavit před německou vládu otázky o nahrazení škod a kompenzace, které poloostrov utrpěl během okupace v letech Velké vlastenecké války. https://cz.sputniknews.com/svet/201802176808377-krym-tatari-reparace-druha-sveteova-valka-nemecko-spalene-obce/ „Velká vlastenecká válka se stala tvrdou zkouškou pro obyvatele Krymu. V letech okupace bylo zničeno 127 krymských vesnic spolu s jejich obyvateli, které fašisté obviňovali ze spolupráce s partyzány. Nepřátelé se nad nikým neslitovali, ani nad malými dětmi, ani nad starci, ani nad ženami. Delegáti Kurultaje muslimů Krymu jsou přesvědčeni v morální i právní spravedlnosti ohledně návratu k otázce reparací,“ stojí v prohlášení, které bylo přijato na mimořádném zasedání Krultaje muslimů Krymu, které se… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!