Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.09.2017

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 12.09.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host

Musím říct, že Pjakina považuji za informační těžký kalibr super těžké váhy. To k čemu všemu on má přístup se dá odhadnout jednoduše , že ke všemu. A to je natolik hodně, že by věděl také o Nibiru.
On nepatří k těm, kteří by nenaznačili, když vědí něco na tutovku a eště k tomu planetárního významu a eště k tomu už od příštího měsíce. Nebo si myslíte,že by nic nenaznačil?

jirik
Host
jirik
Slavnostní zahajovací ceremoniál největšího v Polsku vojenského cvičení Dragon 2017 se konal ve středu na polygonu v Zegrze nedaleko Varšavy. „Těchto manévrů se zúčastní všechny druhy ozbrojených sil, bude se také nacvičovat součinnost a spolupráce s vojenským námořnictvem a letectvem. Vojska územní obrany, která se účastní cvičení poprvé, budou bránit území přistávacích drah a působit jako jednotky podporující vojenské akce,“ řekl novinářům náměstek ministra národní obrany Polska Michal Dworczyk. https://sptnkne.ws/f3Yc Podle informace polského MO se cvičení zúčastní 17 tisíc vojáků a 3,5 tisíce jednotek techniky. Kromě polských vojáků se jich zúčastní také spojenci Polska v NATO — vojáci z USA,… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!