Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.02.2018 Titulky CZ

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.02.2018 Titulky CZ"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Prezident USA Donald Trump prohlásil, že Spojené státy jsou v Sýrii přítomny s jediným cílem – „zbavit se IS“, po čemž „odejdou domů“. Označil také za „hanbu“ to, co udělali v Sýrii Rusko a Írán. „To, co Rusko a Írán a také Sýrie nedávno udělaly, to je humanitární nepřístojnost. Jsme tam s jediným cílem — zbavit se IS a jít domů. Nejsme tam ze žádného jiného důvodu. A náš úkol jsme celkem splnili. Ale to, co tyto tři země udělaly lidem za krátkou dobu — to je hanba,“ řekl Trump na tiskové konferenci s australským premiérem. USA učinily dříve tvrdá… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Obyvatelé Petrohradu zveřejňují na sociálních sítích fotografie neobvyklého atmosférického jevu – „světelných sloupů“.
https://sptnkne.ws/gP5H
K podobnému jevu dochází, kdy se v chladném vzduchu tvoří krystaly, které odrážejí světlo.

jirik
Host
jirik
Američtí vojáci nabírají bojovníky, aby je pak vyslali na východní předměstí Damašku, kde mají čelit syrské armádě, sdělil Sputniku šéf syrské pobočky organizace pro lidská práva Ahmad Kasem. „Spojené státy shromažďují dnes bojovníky z IS a další, včetně z Idlibu, a pokoušejí se přepravit je do At-Tanfu a pak do Východní Guty za účelem zmaření plánů syrské armády na očištění tohoto okresu od teroristů,“ řekl Kasem. Podle zprávy ochránců lidských práv nařídili patroni bojovníků ze Saúdské Arábie svým „svěřencům,“ aby nasadili všechny síly v čelení syrské armádě. „A také v pokračování chaotického ostřelování Damašku z minometů,“ řekl Kasem. Ozbrojenci, kteří… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Lotyšsko jedná na pokyn USA a likviduje třetí největší banku v zemi, sdělila v interview pro rozhlasovou stanici Baltkom bývalá předsedkyně lotyšského sněmu Ilga Kreituseová.

„To vše vzbuzuje v lidech nedůvěru. Ukazuje se, že nic neděláme sami, ale řekly-li to USA, hned likvidujeme třetí největší banku,“ prohlásila Kreituseová. https://sptnkne.ws/gPM5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!