Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.06.2017

Video: https://www.youtube.com/watch?v=QQa6otkwzTM

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.06.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Britský denník The Independent s odvolaním sa na odtajnenú správu rozviedky ministerstva obrany Spojených štátov uviedol, že v Rusku sú presvedčení o tom, že Spojené štáty pripravujú zmenu režimu v Kremli.
http://www.hlavnespravy.sk/independent-v-rusku-su-presvedceni-o-tom-ze-usa-pripravuju-zmenu-rezimu-v-kremli/1054356

jirik
Host
jirik

Díky zatopení dolů a zvýšení hladiny vody v Donbasu se zvýší i úroveň radiace, proto je nutné postupně přestěhovávat lidi z regionu. Informoval o tom náměstek ministra Ukrajiny ve věcech okupovaných území Georgij Tuka.

„Nebavíme se obecně o záchraně Donbasu. To už je zbytečné. Bavíme se o postupném osvobozování tohoto regionů od lidí, protože lidé tam nemohou 10 let existovat,“ cituje Tuku 112 Ukrajina. https://sptnkne.ws/eMxZ

jirik
Host
jirik

NOVÝ PJAKIN –
Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.06.2017 Titulky CZ
https://www.youtube.com/watch?v=25Qiyc1eSEU

jirik
Host
jirik
Medveděv podotkl, že Kohl „přemýšlel a jednal v celoevropském a světovém měřítku, snil nejen o jednotném Německu, ale také o jednotné Evropě. A Rusko viděl její nedílnou součástí,“ dodal. „Byl to sen o společném domě, bez stěn a ostnatého drátu, bez strachu, bez nepřátelství, který rozděluje kontinent a celý svět. Sen o klidu a bezpečnosti pro všechny. Kdy se nad národ, hranice a státy staví člověk, jeho myšlenky a samozřejmě společné hodnoty, spolupráce a důvěra,“ řekl ruský premiér. Medveděv zdůraznil, že „při tvoření takového společného domu nelze udělat tečku a říct, že všechno je nakonec uděláno ideálně“. „Musíme se tím… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!