Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.11.2017

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Ruská stíhačka nad Černým mořem ohrožovala americký letoun. Nemá tam co dělat, tvrdí generál

Ruská stíhačka se v mezinárodním prostoru nad Černým mořem nebezpečně přiblížila k americkému hlídkovému a špionážnímu letounu. V úterý to uvedla televize CNN s odvoláním na Pentagon. Moskva v prohlášení citovaném agenturou TASS uvedla, že manévr nebezpečný nebyl. Ruský generál ve výslužbě řekl, že americká letadla nemají nad Černým mořem co dělat.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/456208-ruska-stihacka-nad-cernym-morem-ohrozovala-americky-letoun-nema-tam-co-delat-tvrdi-general.html

Anonymní
Host
Anonymní

5

Maroš
Host
Maroš

Preklad cez google translator – interwiev s Annou Kuvyčko ku klipu „Vova“: – – – Anna Kuvynchko: Stydili sme sa, keď sa do vlasteneckých detí vlila vata z bahna Анна Кувычко: Нам было стыдно, когда ушат грязи вылили в адрес патриотически настроенных детей Štátna Duma námestník Anna Kuvichko. Foto: Televízny kanál „Tsargrad“ Sociálne siete diskutujú o videu niekoľko dní, v ktorom zástupkyňa Štátnej Dumy Anna Kuvychko spolu s kandátmi z Volgogradu vykonáva vlasteneckú pieseň o Mamayev Kurgan Hosť vedúci televízny kanál „Tsargrad“ Andrej Afanasyev, člen Štátnej dumy výbor pre rodinu, ženy a deti Anna Kuzhichko. Andrei Afanasyev: Hlavným dôvodom informácií… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Chmelár: Ak by slovanské štáty spolupracovali na úrovni EÚ, zásadne by ovplyvnili vývoj v Európe. Ich sila sa nedá ignorovať http://www.hlavnespravy.sk/chmelar-ak-slovanske-staty-spolupracovali-na-urovni-eu-zasadne-ovplyvnili-vyvoj-v-europe-ich-sila-sa-neda-ignorovat/1222572 Podľa Chmelára zmysel slovanskej vzájomnosti nikdy nebol v tom, že by popierala konflikty medzi Rusmi a Poliakmi alebo Srbmi a Chorvátmi, ale práve v humanistickej myšlienke, ako tieto spory urovnať. „Ešte zahanbujúcejšiu mieru nevzdelanosti preukázal poslanec za SaS a čerstvý bratislavský župan Juraj Droba, ktorý pri kritike predsedu parlamentu vyhlásil, že slovanská vzájomnosť je „mýtus a utópia, ktorá tu nikdy neexistovala“. Ak pán poslanec nechce vyznieť ako hlupák, mal by si naštudovať základné fakty z histórie,“ odkazuje novému šéfovi… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Skupina lidí z ruského Irkutsku bojuje za zdraví životní styl a slaví den mrože běháním v plavkách při teplotě 24 stupňů pod nulou. Videoklub To je hrozné: zimní mráz v Rusku nezabrání svléknutí do plavek. Video Videoklub 17:11 29.11.2017(aktualizováno 16:59 29.11.2017) Získat krátkou URL 1858300 Skupina lidí z ruského Irkutsku bojuje za zdraví životní styl a slaví den mrože běháním v plavkách při teplotě 24 stupňů pod nulou. Aktivisté se snaží o upoutání pozornosti na zdravý životní styl. Běhají po ulicích Irkutsku, natírají se sněhem, fotí se a chystají se odjet do sousedního města Angarsk, kde chtějí uběhnout další dva… Číst vice »

jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Francouz s dvojím občanstvím Yann Avril, který sloužil na Krymu, řekl v interview pro Sputnik France, že ruská armáda se stala pro něho jedinečnou příležitostí a mnohému ho naučila. „V Rusku existuje i nadále všeobecná branná povinnost… A to je šance pro Rusy“, soudí Yann. Jeho matka je Ruska, a otec — Francouz, vyrůstal ve Francii. Yannovo okolí nepochopilo jeho přání sloužit v ruské armádě. „Ptali se mne, proč jsem to udělal, když jsem mohl zůstat ve Francii, žít v Paříži a obejít se bez té vojny. Jsem ale občan Ruské federace, a podléhám branné povinnosti. Není to nabídka, ale… Číst vice »