Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 22.03.2017

13:54

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8
Komentujte

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikSotostenly919 Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
stenly919
Host
stenly919

Tak hodně zajímavý je koment samotného pjakina od začátku, o otm, že tzv. státní elita se snaží bránit pomocí justice a i když to on přímo neřekl, tak se zdá, že se takto snaží bránit pomocí justice(justice sice už dávno není ta organizace bdící nad spravedlností – myšleno globálně a čím dál více je měřeno různým lidem různým metrem), která je už dávno obchodní společností a za prachy dopuští čím dál větší křivdy. No uvidíme, co v případě obchodních společností zvaných soudy ješět vyplave napovrch, ale bude to asi spousta špinavostí, nedivil bych se, kdyby nakonec vstoupilo ve známost, kým… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Sopka Kambalnyj spala dlouhých 250 let, teď chrlí popel do výšky několika desítek metrů.

Kambalnyj zařazují vulkanologové mezi neaktivní sopky. Teď budou muset své zápisky poopravit.

Nejvyšší vulkán jižní části poloostrova Kamčatka totiž začal chrlit popel. V nadmořské výšce 2156 metrů se na sníh a do vzduchu vyvalil šedivý mrak, podle místních médií se Kambalnyj probral k aktivitě po 250 letech.

Přesná doba poslední erupce ale není známa.

Podívejte se ve videu nahoře, jak Kambalnyj pracuje.
http://vool.cz/Tx1uL

ps: už aj sopky si vybuchují jak chtějí……

Soto
Host
Soto

Tak nepodani ruky bylo opomenutí.

jirik
Host
jirik

Předseda parlamentu republiky Jižní Osetie Anatolij Bibilov oznámil úmysl uspořádat referendum o připojení k Rusku po místních prezidentských volbách, informuje agentura RIA Novosti.
Volby prezidenta republiky se mají konat 9. dubna a po nich se vláda chystá zeptat občanů, zda se chtějí stát součástí Ruska.
http://www.novarepublika.cz/2017/03/sokova-terapie-pro-zapad-je-pripravena.html

jirik
Host
jirik

Rusko zvyšuje svoje zlaté rezervy a vo veľkej miere sa zbavuje amerických dlhopisov. Pri tom rovnako postupujú aj iné krajiny, konštatuje nemecký Die Welt, ktorý si zároveň kladie otázku, či nie sme svedkami zmeny centra koncentrácie geopolitickej moci. http://www.hlavnespravy.sk/rusko-sa-zbavuje-americkych-dlhopisov-co-znamena/945672 Len vo februári Rusko zvýšilo svoje zlaté rezervy o 9,3 tony, takže teraz predstavujú zlaté rezervy Ruska objem 1650 ton. “Takto vysoká miera zlatých rezerv nebola v Rusku od rozpadu ZSSR”, tvrdí die Welt. Nemci sú presvedčení, že Rusi sa rozhodli predstihnúť USA a Európu, pričom podľa mienky die Welt “autokrati milujú zlato a vždy mu dávajú prednosť”. —- Na sieti… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V roce 2018 chce Alexej Navalnyj kandidovat proti Vladimiru Putinovi v prezidentských volbách.
Článek
Ruská policie zatkla opozičního lídra Alexeje Navalného, který organizoval protikorupční demonstrace po celém Rusku. Vlna protestů odstartovala na Dálném východě a přesunula se až na západ Ruska do Moskvy. Protesty jsou největší od znovuzvolení prezidenta Vladimira Putina na přelomulet 2011 a 2012.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/putinuv-oponent-navalnyj-byl-zatcen-pri-demonstraci-proti-korupci-kterou-organizoval-29393?dop-ab-variant=&seq-no=2&source=hp

jirik
Host
jirik

Soud v Jessentuki v nepřítomnosti uvěznil bývalého premiéra Ukrajiny Arsenije Jaceňuka obviněného z lupičství, uvádí se v oznámení na webových stránkách instituce.

„Soud vůči Jaceňukovi v jeho nepřítomnosti rozhodl o uvěznění v souvislosti s tím, že se 21. února ocitl na seznamu mezinárodně hledaných osob,“ uvádí RIA Novosti zprávu soudu.

Uvádí se, že Jaceňuk je obviněn z lupičství.
http://sptnkne.ws/dVbY
Dříve vyšlo najevo, že Generální prokuratura Ukrajiny uzavřela případ ve věci Arsenije Jaceňuka.

jirik
Host
jirik

V Rusku prebieha ďalší pokus o Majdan. V nedeľu vyšli do ulíc viacerých ruských miest skupiny demonštrantov, ktorých z ruskej metropoly Moskvy, kde sa na nepovolenej akcii zišlo cca 8000 ľudí, viedol jeden zo Západom platených „lídrov“ ruskej opozície Alexej Navaľnyj, ktorý ale sám nakoniec spolu s ďalšími cca. 600 provokatérmi skončil vo vyšetrovacej väzbe Protesty sa odohrali pod zámienkou boja proti korupcii (veď čo je lepšou a univerzálnejšou zámienkou na spustenie farebnej revolúcie ako práve korupcia) a v Moskve šlo o čistú provokáciu, pretože úrady protest v centre mesta nepovolili, určili demonštrantom náhradnú trasu, no Navaľnyj a spol. napriek… Číst vice »