Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.05.2017

23:23

Mohlo by se vám líbit...

11 komentářů

 1. dit napsal:

  Zdravím,
  cituji:…Slova německé kancléřky Angely Merkelové o tom, aby se Evropa více spoléhala na své vlastní síly, dostávají ve světle informací Foreign Policy nový význam. Respektovaný magazín ve vydání z 22. května tvrdí, že Německo buduje evropskou armádu, která bude podléhat německému velení.

  Zdroj
  http://www.quintus-sertorius.net/news/nemecko-potichu-buduje-evropskou-armadu-pod-svym-velenim-berlinu-v-jeho-usili-napomaha-rumunsko-a-ceska-republika/

  • Máša napsal:

   Dite: o budovani armady EU jsem se uz pred lety hadala se Zemanem. Prosazoval ji a nechtel priznat, ze bude zbudovana z privandrovalcu, proti kterym pokrytecky mluvil. A uz ted je v nemecke armade kazdy ctvrty privandrovalec. Zeman lhal, kdyz rikal, ze vsichni chteji do Nemecka kvuli vyssim davkam, ja jsem si overila, ze dostavaji vsichni stejne a bylo to domluveno uz davno v Bruselu. Duvod, proc je lifruji do Nemecka je ten, ze ma nejvice vojenskych zakladen, dokonce cela podzemni mesta, ktera se budovala v dobe studene valky a Zadani Nemecko bylo rozhranim mezi kapitalistickym a socialistickym taborem.

   Neverte Merkelove ani slovo, to je jenom loutka, ktera pred volbami hraje lidem na city. A nezapomente, proc napomaha CR a udajne Rumunsko. My jsme uz kolonii Nemecka a rumunsti vojaci nejsou bili, takze se mezi nimi privandrovalci lehce schovaji a rekne se, ze jsou to Rumuni. Je to vsechno podvod a lidi udelali chybu, ze to nezarazili vcas sundanim vlady i presidenta ( vzdal se pravomoci vrchniho velitele ozbrojenych sil ve prospech Nemecka, je to cista vlastizrada).

 2. Soto napsal:

  Tak se nám Pjakin zase pěkně rozjel. Škoda jen, jak už delší dobu pozoruju, jeho týden má asi 3x víc dní než týden Benjamína.

 3. jirik napsal:

  Ruský vojenský expert Vladislav Šurygin počas pravidelnej televíznej relácie „Čas ukáže“ vyhlásil, že mnohí Ukrajinci, ktorí prichádzajú do Nemecka ako turisti, miznú tam bez stopy… Jednoducho sa strácajú v Nemecku, pretože sa nechcú vrátiť späť…
  http://www.hlavnespravy.sk/vojensky-expert-vladislav-surygin-mnohi-ukrajinci-prichadzajuci-nemecka-ako-turisti-miznu-tam-bez-stopy/1019722

 4. jirik napsal:

  Nad Moskvou se přehnal uragán, na sociálních sítích se objevilo mnoho videí, které jsou věnované tomuto přírodnímu živlu.

  Podívejte se na video, jak vítr lámal stromy a trhal střechy budov.
  https://sptnkne.ws/e5X8

 5. jirik napsal:

  Čečenský prezident Ramzan Kadyrov oznámil, že francouzský prezident Emmanuel Macron a německá kancléřka Angela Merkelová mohou navštívit Čečensko, aby se osobně seznámili se situací práv sexuálních menšin v republice. https://sptnkne.ws/e6hz
  ——
  Prezidenti Ruska a Francie Vladimír Putin a Emmanuel Macron uskutečnili dvoustranné setkání ve Versaillském paláci Velký Trianon, který byl dříve rezidencí francouzských králů.

  Rozhovor, trvající o hodinu déle, než bylo plánováno, byl zakončen tiskovou konferencí, během níž oba prezidenti hledali společný plán vzájemných vztahů.

  Emmanuel Macron prohlásil, že považuje za možné další sankce proti Rusku v případě zostřování konfliktu na Ukrajině. Podle Putinova názoru sankce „žádným způsobem“ nepřiblíží Kyjev a neuznané republiky k míru. https://sptnkne.ws/e6jc

 6. jirik napsal:

  Mestský súd v Prahe dnes rozhodol, že údajného ruského hackera Jevgenija Nikulina môže Česká republika vydať ako do Ruska, tak i do USA. O tom, kam ho napokon vydá, rozhodne minister spravodlivosti Robert Pelikán.

  Rozhodnutie zatiaľ nenadobudlo právnu moc, informoval server Novinky.cz.

  Pojednávanie podľa tohto zdroja sprevádzali prísne bezpečnostné opatrenia. V sále bolo iba desať miest pre verejnosť, pričom sedem z nich vyhradili pre médiá vrátane svetových agentúr a tri pre rodinných príslušníkov Nikulina.
  http://www.zive.sk/clanok/125486/cesky-sud-rozhodol-ruskeho-hackera-mozu-urady-vydat-do-ruska-alebo-do-usa

  ps: a kdo ponese ve výsledku odpovědnost kam bude vydán dotyčný rus????

 7. jirik napsal:

  Z rozhovoru pro noviny FIGARO –

  „Perspektivní je pouze jedno, a to spolupráce ve všech směrech včetně otázek bezpečnosti. Jaký je dnes hlavní bezpečnostní problém? Terorismus. V Evropě se odpalují, v Paříži se odpalují, v Rusku se odpalují, v Belgii se odpalují. Na Blízkém východě je válka. O tomhle je potřeba přemýšlet. A my všichni diskutujeme o tom, jaké hrozby vytváří Rusko,“ zdůraznil Putin. https://sptnkne.ws/e6pQ

 8. jirik napsal:

  Sprcha v Ukrajině
  ‘Tremors’ in Kiev: Moment of huge blast caused by pipe rupture caught on camera
  https://www.youtube.com/watch?v=f52dm6qTHEY

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!