Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.02.2018 Titulky CZ


Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Dvojnásobná stříbrná medailistka z Olympijských her 2018 Jevgenija Medveděvová oznámila, jak sportovci z Ruska maskovali národní trikolóru během závodů v Pchjongčchangu.

  Na videu, které krasobruslařka zveřejnila na svém Instagramu, Medveděvová ukázala, že se pod bílou šálou olympijské bundy skrývaly barvy ruské vlajky.
  https://sptnkne.ws/gTdH

 2. jirik napsal:

  Moskevští policisté zadrželi 2. března na Rudém náměstí dva muže, jeden byl občan USA. Napsal o tom list Moskevský komsomolec.

  V novinové zprávě stojí, že 2. března večer upoutal pozornost kolemjdoucích muž, který se choval divně. Říkal, že „nějaké hlasy ho vedou za zlatem.“ Muž byl dopraven na policii, kde mu byla poskytnuto psychiatrické ošetření.

  Příští den, 3. března, přišel na stejné místo dvaačtyřicetiletý občan USA, který se pokoušel přesvědčit kolemjdoucí, že někdo „kopá tunely do Lotyšska.“

  „Lékaři mu předběžně diagnostikovali schizofrenickou poruchu, ale nehospitalizovali,“ píše MK.

  List informuje, že o incidentech byli zpraveni zaměstnanci amerického konzulátu, kteří se mají věnovat léčení Američana.
  https://sptnkne.ws/gTpy

 3. jirik napsal:

  Rusko nebude vydávat Spojeným státům své občany, kteří jsou obviněni ze zásahu do amerických voleb v roce 2016, řekl Vladimir Putin v interview pro NBC.

  „Nikdy. Rusko vůbec nevydává nikomu své občany, stejně jako USA,“ zdůraznil prezident.
  Putin dodal, že obvinění nezastupovali ruské úřady. „Co konkrétně udělali, nemám ponětí,“ řekl.

  Prezident také vyzval americké kolegy, aby zaslali příslušné materiály místo toho, aby „se bavili s tiskem“. Jsme ochotni se na to podívat a pohovořit si o tom,“ řekl Putin.
  https://sptnkne.ws/gTqj
  Kancelář zvláštního prokurátora USA Roberta Muellera, který vyšetřuje takzvaný zásah Ruska do amerických voleb v roce 2016, v únoru uveřejnila obžalobu proti osobám, podezřelým ze spáchání tohoto tresného činu. Dokument, který byl připravován devět měsíců, má 40 stran a týká se 13 Rusů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.