Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.02.2018 Titulky CZ


Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Dvojnásobná stříbrná medailistka z Olympijských her 2018 Jevgenija Medveděvová oznámila, jak sportovci z Ruska maskovali národní trikolóru během závodů v Pchjongčchangu.

Na videu, které krasobruslařka zveřejnila na svém Instagramu, Medveděvová ukázala, že se pod bílou šálou olympijské bundy skrývaly barvy ruské vlajky.
https://sptnkne.ws/gTdH

jirik
Host
jirik

Moskevští policisté zadrželi 2. března na Rudém náměstí dva muže, jeden byl občan USA. Napsal o tom list Moskevský komsomolec.

V novinové zprávě stojí, že 2. března večer upoutal pozornost kolemjdoucích muž, který se choval divně. Říkal, že „nějaké hlasy ho vedou za zlatem.“ Muž byl dopraven na policii, kde mu byla poskytnuto psychiatrické ošetření.

Příští den, 3. března, přišel na stejné místo dvaačtyřicetiletý občan USA, který se pokoušel přesvědčit kolemjdoucí, že někdo „kopá tunely do Lotyšska.“

„Lékaři mu předběžně diagnostikovali schizofrenickou poruchu, ale nehospitalizovali,“ píše MK.

List informuje, že o incidentech byli zpraveni zaměstnanci amerického konzulátu, kteří se mají věnovat léčení Američana.
https://sptnkne.ws/gTpy

jirik
Host
jirik

Rusko nebude vydávat Spojeným státům své občany, kteří jsou obviněni ze zásahu do amerických voleb v roce 2016, řekl Vladimir Putin v interview pro NBC. „Nikdy. Rusko vůbec nevydává nikomu své občany, stejně jako USA,“ zdůraznil prezident. Putin dodal, že obvinění nezastupovali ruské úřady. „Co konkrétně udělali, nemám ponětí,“ řekl. Prezident také vyzval americké kolegy, aby zaslali příslušné materiály místo toho, aby „se bavili s tiskem“. Jsme ochotni se na to podívat a pohovořit si o tom,“ řekl Putin. https://sptnkne.ws/gTqj Kancelář zvláštního prokurátora USA Roberta Muellera, který vyšetřuje takzvaný zásah Ruska do amerických voleb v roce 2016, v únoru uveřejnila… Číst vice »