Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.06.2017 Titulky CZ

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
Nula

25:30 min. Tu podľa tváre Pjakina povedal niečo, čo nemal povedať… To nebolo len o Ukraine… v záujme o budúcu geopolitiku ruska v tú stranu.

jirik
Host
jirik

Psychotronní zbraně 3 http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/07/psychotronni-zbrane-3.html …Srpen 2005 Soči. V jedné z výškových budov vypadl z okna v 15. poschodí spolumajitel sanatoria Petr Semeněnko. Vyšetřovatelé pečlivě zkontrolovali jeho luxusní apartmá. V pokoji byl naprostý pořádek. Žádné známky boje. Jen otevřená láhev minerálky na lednici. Poslední hovor z mobilního telefonu směřoval k lékaři léčebny. Několik sekund před smrtí si mu podnikatel stěžoval, že mu je špatně. Tento podivný hovor se stal základem neuvěřitelné verze smrti jednoho z nejbohatších lidí v Rusku. Princip vysvětluje Anatolij Kljopov, šéf společnosti АНКОРТ: „Otevřeli jsme svět mobilního éteru pro možné kriminální zneužití, vlivu jiných osob na náš mozek.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Gazprom a Maďarsko podepsaly společnou dohodu o dodávkách plynu přes Turecký proud, informuje maďarská agentura MTI s odkazem na ministra zahraničních věcí a vztahů Maďarska Pétera Szijjártó.

Maďarsko považuje dodávky plynu za nejoptimálnější způsob, jelikož jiné způsoby dodávek plynu — přes Rumunsko či Chorvatsko — nejsou ještě vypracovány, informuje agentura. „Z toho důvodu má Maďarsko zájem dostávat plyn z jihu,“ cituje agentura Szijjártóa.

Přitom pokračování Tureckého proudu do Maďarska bude vybudováno do konce roku 2019, dodává agentura. https://sptnkne.ws/ePF2