Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.06.2017 Titulky CZ

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikNula Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Nula
Host
Nula

25:30 min. Tu podľa tváre Pjakina povedal niečo, čo nemal povedať… To nebolo len o Ukraine… v záujme o budúcu geopolitiku ruska v tú stranu.

jirik
Host
jirik

Psychotronní zbraně 3 http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/07/psychotronni-zbrane-3.html …Srpen 2005 Soči. V jedné z výškových budov vypadl z okna v 15. poschodí spolumajitel sanatoria Petr Semeněnko. Vyšetřovatelé pečlivě zkontrolovali jeho luxusní apartmá. V pokoji byl naprostý pořádek. Žádné známky boje. Jen otevřená láhev minerálky na lednici. Poslední hovor z mobilního telefonu směřoval k lékaři léčebny. Několik sekund před smrtí si mu podnikatel stěžoval, že mu je špatně. Tento podivný hovor se stal základem neuvěřitelné verze smrti jednoho z nejbohatších lidí v Rusku. Princip vysvětluje Anatolij Kljopov, šéf společnosti АНКОРТ: „Otevřeli jsme svět mobilního éteru pro možné kriminální zneužití, vlivu jiných osob na náš mozek.… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Gazprom a Maďarsko podepsaly společnou dohodu o dodávkách plynu přes Turecký proud, informuje maďarská agentura MTI s odkazem na ministra zahraničních věcí a vztahů Maďarska Pétera Szijjártó.

Maďarsko považuje dodávky plynu za nejoptimálnější způsob, jelikož jiné způsoby dodávek plynu — přes Rumunsko či Chorvatsko — nejsou ještě vypracovány, informuje agentura. „Z toho důvodu má Maďarsko zájem dostávat plyn z jihu,“ cituje agentura Szijjártóa.

Přitom pokračování Tureckého proudu do Maďarska bude vybudováno do konce roku 2019, dodává agentura. https://sptnkne.ws/ePF2