Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.06.2017 Titulky CZ

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. Nula napsal:

  25:30 min. Tu podľa tváre Pjakina povedal niečo, čo nemal povedať… To nebolo len o Ukraine… v záujme o budúcu geopolitiku ruska v tú stranu.

 2. jirik napsal:

  Psychotronní zbraně 3
  http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/07/psychotronni-zbrane-3.html
  …Srpen 2005 Soči. V jedné z výškových budov vypadl z okna v 15. poschodí spolumajitel sanatoria Petr Semeněnko. Vyšetřovatelé pečlivě zkontrolovali jeho luxusní apartmá. V pokoji byl naprostý pořádek. Žádné známky boje. Jen otevřená láhev minerálky na lednici. Poslední hovor z mobilního telefonu směřoval k lékaři léčebny. Několik sekund před smrtí si mu podnikatel stěžoval, že mu je špatně. Tento podivný hovor se stal základem neuvěřitelné verze smrti jednoho z nejbohatších lidí v Rusku.
  Princip vysvětluje Anatolij Kljopov, šéf společnosti АНКОРТ:

  „Otevřeli jsme svět mobilního éteru pro možné kriminální zneužití, vlivu jiných osob na náš mozek. Je to reálné. Mobilní telefony jsou polyfonní. Je možné do nich zakódovat cokoli. Stejně jako v našem experimentu, kdy na nějaký zvukový nosič — třeba vyzvánění hovoru na telefonní lince, je nahrán opakující se text s požadovanou sugescí, ale silně zpomalený, 10 – 15krát. Tento signál je volajícím vnímán jen jako šum na pozadí. Z technického hlediska to není těžké udělat. Existují takzvané falešné stanice. Zadrží se signál, na něj se naváže jiný speciálně modulovaný signál a toto všechno se obratem přepošle na mobilní telefon požadované osobě. Důležité je, že člověk, který tento signál přijímá, ho téměř neslyší, ale informace, zakódované v tomto signálu, přesto vstupují do jeho podvědomí, člověk je však chápe jako své myšlenky, svá přání a podle nich jedná.“

 3. jirik napsal:

  Gazprom a Maďarsko podepsaly společnou dohodu o dodávkách plynu přes Turecký proud, informuje maďarská agentura MTI s odkazem na ministra zahraničních věcí a vztahů Maďarska Pétera Szijjártó.

  Maďarsko považuje dodávky plynu za nejoptimálnější způsob, jelikož jiné způsoby dodávek plynu — přes Rumunsko či Chorvatsko — nejsou ještě vypracovány, informuje agentura. „Z toho důvodu má Maďarsko zájem dostávat plyn z jihu,“ cituje agentura Szijjártóa.

  Přitom pokračování Tureckého proudu do Maďarska bude vybudováno do konce roku 2019, dodává agentura. https://sptnkne.ws/ePF2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.