Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 26.09.2017

Loading...

7
Komentujte

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
jirikjirikSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Krásně se poslouchá jak se Rusku daří, aspoň někomu, když už jsme tady za debily. Jasný a srozumitelný postoj k očkování….., nezažil jsem nikoho, kdo by se tak vyznal v politice, byl pro stát a pro lidi zároveň. V tomhle díle to hezky politikům natřel a za to že ví víc než oni se omlouvat prej rozhodně nebude. 🙂

jirik
Host
jirik

Pozadie Katalánskeho referenda: plačúci policajt, ktorý už nie je schopný služby proti občanom
http://www.hlavnespravy.sk/pozadie-katalanskeho-referenda-placuci-policajt-ktory-uz-nie-je-schopny-sluzby-proti-obcanom/1157404
Nie všade ale dochádzalo k násilnostiam. Pri niektorých volebných miestnostiach policajti len postávali a prihliadali sa hlasovaniu. Podľa Českej televízie im za to hrozí stíhanie, pretože zradili dôveru centrálnej vlády, ale u hlasujúcich si vyslúžili veľký rešpekt a potlesk.

jirik
Host
jirik

Ruské ministerstvo obrany varovalo Spojené státy, že pokud považují poslední teroristické útoky organizace Islámský stát za náhodu, tak Rusko může všechny tyto „náhody“ v jimi kontrolované oblasti Sýrie zničit, prohlásil mluvčí ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.
„Pokud americká strana považuje tyto operace za nepředvídatelnou ‚náhodu‘, tak ruské VKS v Sýrii jsou připraveny přistoupit k celkové likvidaci všech těchto ‚náhod‘ v oblasti, kterou mají (Američané) pod svou kontrolou,“ uvedl Konašenkov.
https://cz.sputniknews.com/svet/201710046079117-rusko-is-usa-odpoved/
Podle údajů ruského ministerstva obrany byla série útoků teroristů Islámského státu proti vládním silám v Sýrii provedena z oblasti, kde se nachází americká vojenská mise.

jirik
Host
jirik

Hlavní překážkou zničení teroristické organizace Islámský stát v Sýrii není bojeschopnost teroristů, ale to, že teroristy podporují Spojené státy a zahrávají si s nimi, prohlásil mluvčí ruského ministerstva obrany generálmajor Igor Konašenkov.
„Několikrát jsme upozorňovali na to, že hlavní překážkou konečného zničení ISIL v Sýrii není bojeschopnost teroristů, ale to, že je američtí kolegové podporují a zahrávají si s nimi,“ řekl Konašenkov. https://sptnkne.ws/fAFz

Konašenkov upozornil, že podle všeho úspěchy syrské armády za podpory ruského letectva a snaha osvobodit údolí řeky Eufrat jsou v rozporu s americkými plány.

jirik
Host
jirik

Pohlavár teroristické skupiny Džabhat en-Nusry byl vážně zraněn a je v kritickém stavu, dalších 12 polních velitelů bylo zlikvidováno v důsledku leteckého úderu RF. Ve středu 4. října to zveřejnila agentura Interfax s odkazem na Ministerstvo obrany Ruska. Letecký úder byl proveden 3.října ruskými letouny Su-34 a Su-35 v okamžiku, kdy se velitelé skupiny shromáždili k jednání. Čas a místo jednání bylo zjištěno ruskou vojenskou rozvědkou. „V důsledku úderu utrpěl pohlavár Džabhat en-Nusry Abu Mohammad al-Julani četná těžká zranění šrapnely a přišel o ruku, podle několika nezávislých zdrojů je v kritickém stavu“, sdělil novinářům oficiální zástupce Ministerstva obrany Ruska generálmajor… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Španělský Ústavní soud pozastavil zasedání katalánského parlamentu
Španělský ústavní soud nakázal rozpustit pondělní zasedání katalánského parlamentu, na kterém se měla vyhlásit nezávislost. Soud sdělil, že takovýto krok by byl porušením ústavy. Madrid se snaží za každou cenu zabránit odtržení Katalánska.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451087-spanelsky-ustavni-soud-pozastavil-zasedani-katalanskeho-parlamentu.html

jirik
Host
jirik

Vedoucí šifrovacího oddělení SBU v Doněcké oblasti Roman Labusov, který přešel na stranu domobranců DLR, prozradil, jak Kyjev vyšetřoval pád Boeingu 777 Malajsijských aerolinek. Informuje o tom televizní stanice Vesti.
Vedoucí šifrovacího oddělení SBU v Doněcké oblasti Roman Labusov, který přešel na stranu domobranců DLR, prozradil, jak Kyjev vyšetřoval pád Boeingu 777 Malajsijských aerolinek. Informuje o tom televizní stanice Vesti.
https://cz.sputniknews.com/svet/201710066087173-sbu-vysetrovani-mh17-dezinformace/
Podle slov důstojníka SBU svým pracovníkům zadala úkol aby hledali informace, které by uvedly vyšetřování v omyl.

Pin It on Pinterest