Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.08.2017

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 28.08.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
jirik
Host
jirik

Polsko bude chtít po Německu bilión dolarů. Chce otevřít válečné reparace
Polská vláda otevře téma válečných reparací, které bude žádat po Německu. Naposledy se o poválečném finančním vyrovnání v pondělí zmínil polský ministr zahraničí Witold Waszczykowski. Před ním o reparacích v sobotu mluvil polský ministr vnitra Mariusz Blaszczak. Nechal se slyšet, že by mohla Varšava po spolkové vládě žádat až bilión dolarů. To je v přepočtu 21,9 biliónu korun.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/448232-polsko-bude-chtit-po-nemecku-bilion-dolaru-chce-otevrit-valecne-reparace.html

už i poláci mají větší gule….

V.A.M.
Host
V.A.M.

Bylo by zajimave zjistit kdo rozpoutal 2 svet valku a co se prihodilo nemeckym obcanu sidlicimi u a zaroven na polskych hranicich pred jejim vypuknutim. Internet poskytuje i fotografie.

jirik
Host
jirik

Mezinárodní paralympijský výbor (IPC) zamítl Ruskému paralympijskému výboru (RPV) obnovit si své členství v organizaci a připustit ruské sportovce na mezinárodní soutěže, prohlásil prezident IPC Philip Craven.
Toto rozhodnutí bylo učiněno na zasedání výkonného výboru IPC v Abú Zabí, kde byly projednány dokumenty a materiály o splnění kritérií nutné pro obnovu členství, které prezentoval RPV. Šéf RPV Vladmir Lukin 4. září prohlásil, že pracovní skupina IPC přiznala, že RPV splnil své závazky v otázce zlepšení situace s dopingem.
https://cz.sputniknews.com/svet/201709065928320-rusky-tym-diskvalifikovan-paralimpijske-hry/

jirik
Host
jirik

První místo v nominaci „Má planeta. Série fotografií“ obsadil ruský novinář Pavel Volkov. Jeho snímky vyprávějí příběh Jurije, muže, který se rozhodl, že opustí všední realitu a odejde do lesa – co nejdál od velkých měst.
https://cz.sputniknews.com/foto/201709085939245-vitezove-fotograficka-soutez-Andrej–Stenin/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!