Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 29.01.2018 Titulky CZ

17:54

 

 

Loading...

6
Komentujte

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
jirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Rusko pomohlo v osvobození běloruského vojenského odborníka z libyjského zajetí Běloruský vojenský odborník, bývalý náčelník štábu 334. samostatného oddílu speciální jednotky GRU SSSR (správa zahraniční rozvědky), Vjačeslav Kačura byl osvobozen z libyjského zajetí a již se vydal do Minsku, sdělil RIA Novosti vedoucí ruské kontaktní skupiny pro vnitřní libyjské urovnání Lev Deňgov. Bělorus se do Libye dostal v červnu 2011 ve skupině mezinárodních odborníků z Ruska, Ukrajiny a Běloruska. V srpnu 2011 byli zadrženi povstalci a obviněni ze spolupráce s režimem exprezidenta Libye Muammara Kaddáfího. Později se podařilo osvobodit část zajatců, avšak osud Kačury byl neznámý. „Po dlouhých jednáních se… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Nad Idlibom teroristi zostrelili ruské SU 25

Iblid 3. februára 2018 (HSP/Foto: screenshot videa)
Nad Idlibom teroristi za pomoci amerického prenosného protileteckého systému zostrelili ruské vojenské lietadlo SU 25 Pilot sa stihol katapultovať a podľa zatiaľ neoverených informácii ho teroristi chytili a upálili za živa. Pilot sa údajne volal Alexander Ivanov. Zasiahnuté SU 25 horí vo…
https://www.hlavnespravy.sk/nad-iblidom-zostrelili-ruske-su-25/1299484
———-
jestli je to pravda – tak bílé labutě budou mít výlet

jirik
Host
jirik

Na oblast, která je pod kontrolou An-Nusry, odkud byla vystřelena raketa na ruský bitevní letoun Su-25, byl proveden skupinový útok přesnými zbraněmi.

Více než 30 ozbrojenců bylo zlikvidováno v důsledku skupinového útoku vysoce přesnými zbraněmi na oblast v provicnii Idlib, kterou kontroluje Fronta an-Nusra, odkud byla vystřelena raketa na ruský bitevní letoun Su-25, informovali na ruském ministerstvu obrany.

„Na oblast, kterou kontroluje teroristická organizace Fronta an-Nusra v provincii Idlib, odkud byla vystřelena raketa na ruský letoun Su-25, byl proveden skupinový útok vysoce přesnými zbraněmi. Podle informací zachycených z odposlouchávání rádia bylo v důsledku útoku zlikvidováno 30 ozbrojenců Fronty an-Nusra,“ stojí ve zprávě.
https://cz.sputniknews.com/politika/201802036716939-odveta-su-25-oblast-provest-skupinovy-utok-presne-zbrane/

jirik
Host
jirik

Na místě zničení skupiny teroristů, kteří v Idlibu sestřelili z přenosného protiletadlového raketového systému ruskou stíhačku Su-25, operují syrské speciální jednotky, informoval o tom agenturu RIA Novosti poslanec Vladimír Vodolatský.
„Pokud se objeví prvky tohoto přenosného protiletadlového raketového systému, podle čísel a zdrojů už v příštích několika dnech budeme vědět, odkud tento systém pocházel, z jaké továrny a jak tam byl dodán,“ řekl Vodolatský s odkazem na vlastní zdroje.
https://sptnkne.ws/gDce
Dodal, že operace syrské armády ze vzduchu kryje ruské letectvo.

jirik
Host
jirik

V Radě federace se vyjádřili k tomu, odkud teroristé vzali protivzdušné rakety Přenosný raketový systém, kterým byl v Sýrii sestřelen ruský letoun Su-25, se mohl k teroristům dostat přes nelegální prodej z armádního skladu v Kalinovce ve Vinnycké oblasti Ukrajiny, kde v září proběhl velmi silný požár, prohlásil pro RIA Novosti senátor, veterán Služby vnější rozvědky Ruska Igor Morozov. „Na podzim na vojenském skladu v Kalinovce na Ukrajině byl požár s takovými katastrofálními důsledky, že ani oficiální ukrajinské tváře nevylučovaly to, že byl speciálně organizován pro to, aby bylo možné skrýt krádež stovek kusů zbraní, které byly následně bez vědomí… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Američtí vojáci v uniformě sil domobrany syrských Kurdů (YPG) se mohou stát terčem operace turecké armády v Sýrii, prohlásil turecký vicepremiér Bekir Bozdag.
https://cz.sputniknews.com/svet/201802046718722-ankara-usa-nebezpeci-americti-vojaci-syrie/
Vztahy mezi Ankarou a Washingtonem zažívají vážnou krizi kvůli vojenské podpoře, kterou Washington poskytuje YPG, kterou Ankara považuje za teroristickou organizaci.