Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.05.2017

21:54

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.05.2017"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik
Nejnovější teroristický útok v centru Londýna si v noci na dnešek vyžádal životy nejméně šesti obětí. Oznámila to dnes londýnská policie. Všechny tři útočníky z automobilu, jenž najel do lidí na Londýnském mostě, policie zabila. Policie se podle šéfa protiteroristické jednotky Marka Rowleyho domnívá, že víc útočníků nebylo, ale ještě to musí potvrdit další vyšetřování. Do londýnských nemocnic bylo převezeno více než 30 lidí a mnoho dalších bylo ošetřeno s lehčími zraněními. http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-londyne-byl-spachan-dvoji-teroristicky-utok-ma-sest-obeti/1493015 —– Projev českého vicepremiéra Pavla Bělobrádka (KDU-ČSL) bude podle všeho nejsledovanějším bodem dnešního druhého dne sudetoněmeckého sjezdu v bavorském Augsburgu. Bělobrádek se stane zatím nejvýše postaveným českým… Číst vice »
jirik
Host
jirik

Hlava Čečenska Ramzan Kadyrov prohlásil, že je ochoten konzultovat Evropu v otázkách boje s terorismem, a vyzval Západ k zajištění bezpečnosti vlastních občanů a zahraničních turistů.
„Věnují aktivně pozornost jiným zemím a naprosto zapomněli na sebe, na své lidi, na své problémy. Vyslovujeme hlubokou soustrast (v souvislosti s teroristickými útoky v Londýnu — RT). Ze své strany jsme vždy ochotni poskytnout pomoc a konzultaci, jak bojovat s terorismem: na vlastním území jsme nad ním zvítězili,“ poznamenal Kadyrov.
https://sptnkne.ws/e84J

jirik
Host
jirik

Ukrajinská vláda v květnu potvrdila návrh zákona o penzijní reformě, který nepočítá se zvýšením důchodového věku lidí, ovšem zvyšuje minimální dobu penzijního pojištění z 15 na 25 let, která je nezbytná pro možnost odchodu do penze.

Provedení penzijní reformy byla jedna z podmínek MMF pro získání finanční pomoci ve výši 17,5 miliardy dolarů. https://sptnkne.ws/e8DQ

jirik
Host
jirik

USA a KLDR jsou formálně ve válečném stavu, poněvadž po válečném konfliktu 1950-1953 podepsaly pouze dohodu o příměří. Všechny následující pokusy Pchjongjangu o uzavření mírové smlouvy byly odmítnuty USA.
https://cz.sputniknews.com/svet/201706055413473-kldr-utok-amerika-latadlo-lod/

jirik
Host
jirik

Muž držel v Austrálii rukojmí. Je to pro IS, oznámil televizi, než ho zastřelili

V domě v australském Brightonu u Melbourne držel útočník ženu jako rukojmí. Ve vstupní hale policisté našli jiného zastřeleného muže. Při zásahu se podařilo ženu osvobodit, útočník byl zastřelen, uvedl server 9news.com.au.
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/439868-muz-drzel-v-australii-rukojmi-je-to-pro-is-oznamil-televizi-nez-ho-zastrelili.html

jirik
Host
jirik

Ruský ministr žádá pokuty za nepřesnou předpověď počasí

Ruský ministr pro mimořádné situace Vladimir Pučkov navrhl zavést finanční postih za nepřesné či zpozdilé předpovědi počasí. „Rosničkáři” by za špatnou práci měli podle ministra platit. Jde o reakci na skutečnost, že většina Moskvanů nebyla varována před vichřicí, která si na konci května vyžádala 16 životů.
https://www.novinky.cz/koktejl/439900-rusky-ministr-zada-pokuty-za-nepresnou-predpoved-pocasi.html

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!