Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.03.2019

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

 1. jirik napsal:

  https://ac24.cz/-/rusko-bude-branit-sve-zajmy-ve-venezuele-tim-nejtvrdsim-moznym-zpusobem-vzkazuje-velvyslanec?redirect=%2F
  Všechny ruské investiční projekty jsou v souladu s venezuelským a mezinárodním právem a jsou jím chráněné, zdůraznil nato Zajemskij a dodal:

  „Pokud se někdo pokusí připravit ruské společnosti o investice do venezuelské ekonomiky, budeme na to reagovat tím nejtvrdším možným způsobem za využití všech možných prostředků v rámci mezinárodního práva,“ prohlásil Zajemskij v rozhovoru pro ruský list Rossijskaja Gazeta, který nese titulek „Rusko své přátele neopouští“.

 2. jirik napsal:

  Republikáni předložili americkému Kongresu návrh zákona, který má v Afghánistánu ukončit projevy nepřátelství, probíhající od roku 2001. Pokud bude zákon schválen, musí Spojené státy vyhlásit… vítězství v Afghánistánu a do 45 dnů vypracovat plán pro stažení všech amerických vojáků z této země během jednoho roku.

  Cílem této iniciativy je položit „základy pro politické usmíření, které mají uskutečnit Afghánci“. Rovněž zajistí anulování povolení k použití vojenské síly proti teroristům z roku 2001, které Kongres udělil prezidentovi po útocích z 11. září. Jinými slovy, v plánu je nejen stáhnout všechny americké vojenské síly z Afghánistánu, ale také dát od toho celkově ruce pryč.

  Návrh zákona stanovuje, že federální vláda vyplatí během jednoho roku finanční příspěvek v hotovosti ve výši 7,5 miliardy dolarů více než 3 milionům vojáků (tzn. 2 500 dolarů každému z nich), kteří se účastnili operací v Afghánistánu.
  http://zvedavec.org/komentare/2019/03/7850-jaky-zamer-sleduji-spojene-staty-stazenim-sve-armady-z-afghanistanu.htm
  ——
  Další udělování cen americké filmové akademie, běžně označované jako Oskaři, opět ukázalo sílu nátlaku ze strany sexuálních menšin. A to probíhalo zároveň s ceremoniálem, takže se tato síla projevila ještě v něčem dalším.
  V Británii budou ve školách existovat nová pravidla, podle nichž budou lekce o homosexuálech a transgenderech povinné pro děti ve věku pěti let. Předtím měli rodiče právo omluvit své děti z těchto lekcí, ale od nynějška to bude protiprávní.“

  Rodiče nebudou mít právo uchránit děti předškolního věku před znalostmi o rozmanitosti degradace. Taková je britská „demokracie“.

  Podobnou „demokracii“ se snaží prosazovat i v Rusku. Například prostřednictvím Evropského soudu pro lidská práva, který na konci loňského roku nařídil Rusku náhradu škody v soudním sporu s vůdcem LGBT Nikolajem Alexejevem. Tento člověk byl navíc s rozhodnutím nespokojen a podal odvolání.
  http://zvedavec.org/komentare/2019/03/7849-lgbt-prechazi-do-utoku.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..