Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.05.2019

…..

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. jirik napsal:

  Bašta konstatuje, že nový politický kurz, kterým se vydá Ukrajina, není určen jen Zelenským, ale i odcházejícím prezidentem, který má silné zastoupení v Radě. Dle něj aktivně působí také soudní orgány, které si Petra Porošenka předvovaly k výslechu kvůli smrti lidí, kteří zemřeli během masových nepokojů v Kyjevě v únoru roku 2014. Dále pak orgány udělily pokutu Zelenskému za to, že ukázal svůj volební lístek, aby všichni viděli, že volí sám sebe.

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201905199936263-snahu-zvratit-vysledek-voleb-a-najemne-demonstranty-uz-mame-diplomat-basta-porovnal-situaci-v-cesku/

 2. jirik napsal:

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americke-vydani-drive-zpochybnilo-cenu-ruske-stihacky-su-57/
  Americké publikaci The Drive očividně leží v žaludku ruská stíhačka páté generace Su-57. Nyní ji zarazilo, že Rusko plánuje koupit partii 76 těchto letadel za 2,63 miliardy dolarů (170 miliard rublů).

 3. jirik napsal:

  Dříve Ministerstvo zahraničí USA informovalo o náznacích možného použití chemických zbraní syrskou vládou. Žádné důkazy ale zatím nezveřejnilo. V Moskvě tvrdí, že americké tajné služby spoléhají na údaje teroristů, a vyzvali, aby USA uznaly odpovědnost za zločiny, které koalice spáchala v Sýrii.

  „Jde především o další divadélko ozbrojenců syrské opozice v obci Kabani, provincie Latákia. Informace byla umístěná na internetových stránkách, které vlastní teroristická skupina Hay’at Tahrir al-Sham*. Takové nedůvěryhodné zdroje informace byly důvodem pro oficiální prohlášení členské země Rady Bezpečnosti OSN,“ řekla Zacharavová.

  https://sptnkne.ws/m4Vg

 4. jirik napsal:

  Rusko slaví vítězství nad Třetí říší 9. května, zatímco Západ 8. května. Rozdílná data oslav dávají smysl, protože komunisté bojovali s nacisty jiným způsobem než zbytek světa. Spojené státy nesly pouze čtvrtinu válečné tíhy než naši Sovětští spojenci – a také, my začali bojovat s fašisty až na konci války. Den konce války byl určen tak, aby zastavil Rusy při postupu na Západ, a ne, aby se osvobodil kontinent od nacistů. Západní mocnosti čekali s otevřením druhé fronty až do června 1944, tedy 11 měsíců před koncem války, protože naši boháči obchodovali s Árijci až do roku 1945.
  http://www.novarepublika.cz/2019/05/dekuji-rusku-za-vitezstvi-ve-druhe.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..