Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.03.2019

22:27

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Útočný letoun F-117A Nighthawk (Noční jestřáb) je neviditelná pýcha amerického letectva a technický zázrak, který byl sestřelen pouhé tři dny po zahájení bombardování Svazové republiky Jugoslávie, 27. března 1999, u vesnice Buđanovci. Tento letoun je jedinou potvrzenou ztrátou letadla NATO vyrobeného podle technologie stealth.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201903249460173-jak-srbove-sestrelili-f-117-jugoslavie-valka/

 2. jirik napsal:

  Strategické bombardéry NATO nacvičovali jadrový úder na Kaliningrad
  23/3/2019
  Kaliningradská oblasť Ruskej federácie dlhodobo dráždi strategických plánovačov severoatlantického paktu NATO, pre ktorých je táto ruská enkláva na pobreží Baltského mora niečo ako kosť v hrdle s potenciálnymi fatálnymi dôsledkami pre ďalšiu expanziu vojenského bloku východným smerom. Tak ako je Krym nepotopiteľnou lietadlovou loďou Ruska v Čiernom mori, aj Kaliningrad je nepotopiteľnou ruskou lietadlovou loďou v Baltskom mori. O dôležitosti Kaliningradu v rámci ruskej obrannej stratégie informoval portál „politikus.ru“

  https://www.hlavnespravy.sk/strategicke-bombardery-nato-nacvicovali-jadrovy-uder-na-kaliningrad/1705954?fbclid=IwAR1BN1B49LMYKqXNJPR6E_w0CY1nl4T3Jy_gg-J1pT8jht0VcknXaSYRahw

  https://politikus.ru/events/117713-blok-nato-otrepetiroval-yadernyy-udar-po-kaliningradu.html

 3. jirik napsal:

  „Při prvním setkání s americkou velvyslankyní v Kyjevě mi velvyslankyně poskytla seznam lidí, které bychom neměli stíhat,“ řekl Lucenko, který v roce 2016 nastoupil na pozici ukrajinského generálního prokurátora.

  „Moje odpověď na to byla, že je to nepřípustné. Nikdo v této zemi, ani náš prezident, ani náš parlament, ani váš velvyslanec, mě nezastaví v trestním stíhání, když existuje zločin, “pokračoval prokurátor.

  Americké ministerstvo zahraničí označilo Lucenkovo prohlášení jako fikci.

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/lucenko-americka-velvyslankyne-mi-predala-seznam-nedotknutelnych/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..